Skocz do zawartości

Siatkówka - liga mistrzów


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@bogdan425- obie drużyny to kwiat polskiej siatkówki,kocham jednych i drugich, ale jest remis i w Bełchatowie będzie piąty deser dla miłośników "siaty" okraszony piątym setem, który się na 15tu punktach nie skończy i ......... i czuję że " jastrzębie" zadziobią BOTki, a szkoda bo to złoto należy się obu drużynom :cry::cry::cry:

 

to tylko moje odczucia jak będzie już za parę dni się wyjaśni, i tak wygra polska siatkówka :!::lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Nie oglądam zwykle siatkówki ,ale ostatnio obejrzałem mecz Pucharu CEV(taki siatkarski odpowiednik Pucharu UEFA).Grał AZS Częstochowa z Iskrą Odincow.Ten rosyjski klub ponoć przymierzany jest na klub w Europie,Rosjanie wpompowują tam grube pieniądze i sprowadzają gwiazdy.Gra tam m.in. Brazylijczyk Giba.Nie chodzi mi tu o sam poziom tego meczu ,ale emocje i atmosfera była co najmniej taka jak na meczu reprezentacji Polski ,przypominał mi mecz Polska-Rosja 3:2 (na MŚ).Kibice fantasycznie dopingowali AZS i udało im się osiągnąć zwycięstwo!Dawno nie oglądałem tak dobrego siatkarskiego widowiska(PLS nie oglądam,czasem Skrę i obowiązkowo reprezentację Polski).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełna zgoda. Również oglądałem ten mecz i aż takich emocji się nie spodziewałem, zwłaszcza po laniu jakie nam sprawili w pierwszym meczu. Atmosfera super ale do takiej na siatkarskich parkietach u nas można się przyzwyczaić :wink: Najbardziej po meczu podobały mi się miny "gigantów" Iskry, Giby, Werbowa, Abramowa. Jak wiadomo nie zawsze faworyt wygrywa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ale się zdenerwowałem :twisted:

Resovia prowadziła już 2:0 ,by ostatecznie przegrać 2:3. Atakujący (chyba Miguel Andre czy jakoś tak) Modeny miał chyba 90% skuteczności! Nie sprawdzałem ,ale za każdym razem trafiał. Szkoda ,bo mógł być finał w turnieju rozgrywanym u siebie.

Ten Mlekpol z Resovią też ostatnio 3:2 wygrał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRAWO SKRA :!:

2 emocjonujące spotkania wczoraj przegrywaliśmy już 2:0 by wyrównać.W tie-breaku przegrywaliśmy 14:7 i nagle doprowadziliśmy do 14:12 i Wlazły nie trafił. Ale i tak było dobrze. A dziś zwycięstwo 3:2 i III miejsce w Final Four ! Do tego niesamowita atmosfera na trybunach :D

To jest siła polskiej siatkówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęśie nie jedyna siła w Polsce. Teraz jest 6 wyrównanych zespołów i to sprawia, że Polska Liga Siatkówki jest obecnie czołową ligą swiata. Nie było chyba jeszcze oficjanych statystyk, ale jeżeli nazbieralimy odpowiednią ilośc puntków to powinniśmy być za Włochami i Rosją, a to oznacza, że w pszyszłym sezonie LM wystartują aż 3 polskie ekipy.

Dodam, że kluby polskie składają się przede wszystkim z Polaków, a po zakazie, ktory będzie obowiązywał za 2 lata to dopiero będą sukcesy, a w finałach będą nawet po 2 polskie ekipy.

 

Brawo Skra Bełchatów. Jestem dumny, że tu mieszkam :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

I mamy gładko wygrany mecz przez Skrę 3:0 do 15, 20 i 18

 

Piątkowy mecz również padł łupem Skry 3:0 tym razem goście powalczyli tylko w I secie przegranym do 21, następne przegrali łatwo do 16 i 12

 

Stan rywalizacji: Skra Bełchatów - AZS Częstochowa 2:0 (do trzech zwycięstw)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
PlusLiga w Anglii i Czechach

 

Piątkowym spotkaniem pomiędzy AZSem Olsztyn i Jadarem Radom zostaną zainaugurowane rozgrywki PlusLigi mężczyzn. Siatkarska Ekstraklasa ma być w tym roku niezwykle silna i wyrównana. Nic więc dziwnego, że wzbudza zainteresowanie za granicą.

- Oglądalność meczów ligowych jest bardzo wysoka. W zeszłym sezonie padł rekord, myślę, że w tym zostanie jeszcze poprawiony - stwierdził na łamach Przeglądu Sportowego prezes PZPS Mirosław Przedpełski.

 

Spotkania w Polsce transmituje Polsat, który w ubiegłym roku przeprowadził ponad 300 godzin relacji. Jak więc widać, siatkówka w naszym kraju cieszy się olbrzymim zainteresowaniem. - Zwróciły się do nas dwie europejskie telewizje, czeska CZT Sport oraz angielska Sky Sport, które chcą pokazywać polską siatkówkę.

 

Zwłaszcza druga ze stacji musi robić wielkie wrażenie - Sky Sport to jedna z największych telewizji sportowych na świecie. Obecność Plus Ligi na jej antenie to naprawdę duża nobilitacja.

 

W końcu jakaś polska liga będzie pokazywana za granicą :) Ciekawe czy kiedyś doczekamy się podobnej sytuacji z piłką nożną (wątpię). Teraz widać, że nasza liga jest coraz mocniejsza i jest jedną z kilku najsilniejszych lig na świecie, a i finansowo nie odstajemy aż tak bardzo od najlepszych, co np. w piłce nożnej jest bardzo widoczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...