Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bardzo żałuje, że powróciła belka z nazwą pasma na ekranie. Choć w dobie telewizji cyfrowej, gdzie prawie każdy ma dostęp do EPG, a jeśli brak to zawsze jest program tv w Internecie. Stars.TV mógł pozostać bez tego elementu, ale widocznie widzowie nie dorośli do takiego kroku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie... fakty są takie: to o czym my tu dyskutujemy to zabawy dla nielicznych. Wielkość loga, a oznaczenie wiekowe trochę w lewo, a to i jeszcze to. Obraz jaki mi się wyłania z maili od zwykłych widzów jest taki że to o czym my tu prawimy to oni mają gdzieś.

 

Epg? Jakie epg? Ja nie będę tu żadnego i na pilocie naciskala żeby wiedzieć co gracie. Ja chcę widzieć to na ekranie tak jak było do tej pory. Jasne? No. :)

Trzeba zejść na ziemię Panowie... :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że jesteś @Stars TV jedną z nielicznych stacji jak nie jedyną z którą można pogadać na tematy takie jak logo, podpisy, napisy, czcionki, obrazki i inne tego typu sprawki dlatego ludziska się udzielają. Gdyby inna stacja TV była tak aktywna w sieci jak Wy to tego typu dyskusje tam także by się odbywały. Już widzę te pytania do TVNu: Dlaczego macie takie samo logo od początku istnienia stacji???

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze ,że się Stars TV opamiętał z tymi świątecznymi melodiami  .Oczywiście nie wszystko jest złe ,muszę pochwalić za dłuższe pasmo "Party Classic" ,jest jeszcze dużo do naprawienia  szczególnie to co się wyprawia po północy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chcę poruszyć dwie sprawy:

1) tina turner we don't need another hero brak podpisu że nutka z filmu Mad Max

2) fine young cannibals good things prawdopodobnie z filmu Tin Men (choć pewności nie mam)

 

 

Nie bądźmy drobiazgowi  .Murray Head "One Night In Bangkok ,pochodzi z music-hallu "Szachy" i też nie ma podpisu 

Po północy są ballady, są przeważnie znakomite :)

Owszem ,tylko ja mówię o czym innym  .Pasmo "Best Polish " straszne to jest i ciągnie się do rana ....no, ale normalni ludzie w nocy śpią ,więc patologiczna siła rażenia jest mniejsza  :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro warunki koncesyjne tego wymagają to lepiej puszczać to w nocy niż w dzień 

Tylko skoro już ma być polska muzyka  ,to powinno być też coś starszego  - Anna Jantar ,Krzysztof Krawczyk ,Anna Jurksztowicz ,Irena Jarocka itp .   konkurencja jeszcze tego nie gra ,więc Stars TV miałby przewagę ,a też i starsi widzowie chętnie by sobie przypomnieli 

 

Mimo tego duże pochwały za pasmo "Party Classic" i po nim Best 80's 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania28 fajnie, że możemy normalnie pogadać :) To powiem Ci, że 33% polskiej muzyki to nie wszystko. Otóż jeszcze minimum 51% całości musi stanowić produkcja europejska (z tym nie mam problemu bo gram znacznie więcej) a także jakiś % całości musi stanowić produkcja nie starsza niż 5 lat. Ja w ciągu dnia oprócz godzinnego pasma BEST NOW nie gram praktycznie w ogóle nowej muzy. Finał nocny jest taki jaki jest, tylko po polsku i w dużej części nowe piosenki, nie starsze niż 5 lat. Ja na serio wolę Krzysia Krawczyka od Eweliny Lisowskiej :) Ale mus to mus.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym nie wiem, czy to się zmieniło, czy nie, ale pamięć mi podpowiada, że granie polskich debiutantów liczy się podwójnie (coś było, że mniej niż 18 miesięcy od premiery płyty), co prowadzi do paradoksu, że nawet lepiej grać nowe byle co, niż coś sensownego, ale starszego, bo szybciej można odklepać normę.

Nic tak nie psuje rynku niż takie odgórne nakazy, nawet kiepska muzyka tak nie psuje rynku :P Ale p. Kabaj z wiadomej wytwórni o mało nie odfrunął z radości w wywiadzie opisującym te zmiany sprzed prawie 5 lat  :D (niestety jestem strasznie pamiętliwy :> )

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żyje Dawid Bowie, przed kilkoma dniami wydał swój 28. album zatytułowany Blackstar. Od kilkunastu miesięcy chorował na raka...

 

946468_10153843412998537_317669477515494

facebook.com/Absolute80s

 

Wypadałoby zrobić dzisiaj kilkugodzinne TRIBUTE poświęcone twórczości Bowiego.

Edytowane przez Peterownys
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peterownys trochę przesadził z kilkugodzinnym tribute dla Davida Bowie, ale byłem przekonany, że STARS.TV wieczorem poświęci mu trochę czasu. Nie przypuszczałem, że posiadacie z nim tylko 5 klipów. Skoro tak, to grajcie je dziś np. co pełną godzinę (mam na myśli 1 na godzinę).

Edytowane przez bastekal
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...