Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Reklama jak reklama, wzbudziła emocje bowiem wyskakuje w każdym bloku reklamowym praktycznie w każdej telewizji. O tym jakie reklamy są emitowane ja nie decyduję tylko broker. Jeśli reklama nie łamie prawa lub nie godzi w moje interesy (reklama konkurencji) to nie mam powodów do interwencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możecie odmówić emisji reklam Media Expert z Eweliną Lisowską

Nie odmawiaj! Ja reklam w ogóle nie cierpię ale ta wyjątkowo przypadła mi do gustu. Nawet wtedy, kiedy wychodzę z pokoju a rozpoczyna się jej emisja, to się zatrzymuję. Ma w sobie coś. Jakąś odmienność. I to mi się podoba.

Oczywiście w Media Expert nie muszę nic kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ciężkim grudniu Dyrektor dostał w wigilię prezent od Mikołaja :) Od 24 grudnia nowa szczęśliwa liczba STARS.TV wynosi 24.379 w grupie 4+ :brawo: Do starsowej historii przechodzi pasmo BEST 00's którego amr wyniósł 91.000 a w najlepszym momencie 97.000 :brawo:

Oglądalność w pozostałe dni była również przyzwoita co pozwoliło w okresie 24-28 grudnia zająć STARS.TV miejsce numer 5 na rynku tv muzycznych :) Dziękuję i idę liczyć TOP 100 PARTY HITS :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ciężkim grudniu Dyrektor dostał w wigilię prezent od Mikołaja :) Od 24 grudnia nowa szczęśliwa liczba STARS.TV wynosi 24.379 w grupie 4+ :brawo: Do starsowej historii przechodzi pasmo BEST 00's którego amr wyniósł 91.000 a w najlepszym momencie 97.000 :brawo:

 

Nie wierzę! I to jeszcze lata '00? A taki był opór przed tym. Gratuluję oczywiście. :) Bardziej bym się cieszył, ale kablówka humor mi popsuła. Wyłączyli STARS w HD. Zapytałem dlaczego i dostałem takie info:

 

Panie Arku sygnał HD był nadawany przez jakiś czas w formie testu

technicznego jednak z racji tego, iż pojawiło się dużo zgłoszeń od

posiadaczy dekoderów SD - kanał będzie reemitowany w jakości SD.

 

:cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^W Sylwestra nie będzie TOP WSZECH CZASÓW (było już w Boże Narodzenie), tylko TOP 108 PARTY HITS.

 

STARS.TV, patrzyłem na Waszą ramówkę w Sylwestra i od 12 już tylko BEST PARTY?? :lol2: O 12 w ten dzień to większość ludzi wychodzi dopiero z pracy, więc do 17 można by było zrobić jakieś inne tematyczne pasma :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka niespodzianka? Przecież zawsze w STARS.TV odliczamy ostatnie 5 minut z Europe :) No chyba, że Ty też do tej pory odliczałeś z TVP Info :)

To będzie mój pierwszy Sylwester ze Stars.TV, wcześniej nie miałem dostępu do kanału w kablówce, a poprzedni sylwester spędzałem w wiosce odciętej od cywilizacji :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...