Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

suuuuuuuuuuuuper kanał.Bardzo bym prosiła o wiecej hitów A-ha bo jak dzisiaj usłyszałam kawałek( ive been losing you ) to mi sie młodosc przypomniała ,jeszcze bym prosiła np,Stay On These Roads albo The Sun Always Shines On TV.pozdrawiam i powodzenia zycze :brawo:

The Sun Always Shines on

TV już jest na Stars.TV - poza tym nic więcej z A-ha nie widziałem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lcniko, emitują z rozmyciem.

Ale warto dodać, że przy tym klip jest (z tego co widzę) chyba przycinany do 14:9 i dopiero jest nakładany ten efekt rozmycia po pustych bokach. Nie wiem czy przy wszystkich. Bynajmniej widziałem kilka i nie były to klipy 4:3 zamknięte w panoramie, lecz były nieco szersze w poziomie.

 

 

@Stars co z tym dźwiękiem :?: Kiedy normalizacja dobiegnie końca :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dźwiękiem jest BIG problem. Oczywiście da się to naprawić ale to jeszcze potrwa, kilka dni minimum.

Kilka dni to wytrzymamy :wink: Sam dźwięk nie jest taki zły. Bardziej irytować mogą różnice w głośności poszczególnych klipów, bo czasem trzeba mieć pilota przy sobie. Ale najważniejsze, że wiecie o problemie i próbujecie go rozwiązać :)

 

W miarę możliwości dajcie znać jak tam sytuacja z Waszą obecnością na liście Cyfrowego Polsatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pewnie dojdzie do tego, że któregoś dnia będziemy musieli się wygasić na "dłuższą" chwilę. Problem różnego poziomu głośności chociaż irytujący nie jest żadnym problemem. Problemem są zamiany kanałów. I z tym walczymy. Jedno jest pewne, jutro ostatecznie problem zostanie określony a później to już tylko czas na jego eliminację.

Sprawa jest o tyle złożona, że zamiana kanałów nie występuje w 100% teledysków a powiedzmy w 80%. Natomiast wszystkie są identycznie przygotowane do emisji. Ot, zagadka :) Ale jest ciekawie, cały czas coś się dzieje i nie ma jak się nudzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...