Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może trzeba im więcej zapłacić żeby być na ich liście :) Za to że wydzierżawiliście miejsce na ich TP to powinni was dodać.

 

P.S: Byłem w święta u rodziny, która posiada dekoder CP. Ustawiłem was u brata, siostry i ciotki, reklamując jako najlepsza muzyczna TV (a może czeska :( Po obejrzeniu kilka dni przyznali mi rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc bardzo ci dziękuję Burito, zaliczyłeś dobry uczynek promując Starsa :) A to pewnie, gdybyśmy mieli górę forsy i z nią poszli to pewnie by się to jakoś załatwiło. Problem w tym, że jeszcze nie mamy góry forsy i nie możemy sobie takiej usługi wykupić. Możemy jedynie liczyć na dobre serce ale na chwilę obecną nikt nas nie kocha :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOP stacji tematycznych w grudniu. W grupie 4+ miejsce 86., a w grupie 16-49 dużo wyżej bo miejsce 73. Myślałem, że w tej grupie radzicie sobie gorzej, a tutaj już na 73. W październiku było miejsce 83. http://media2.pl/badania/108546-Top-100 ... ejsze.html

 

Jest także top kanałów muzycznych. STARS.TV na pozycji 8 zostawiając w tyle VH1, Kino Polska Muzyka, RBL.TV i AXN Spin (którego zupełnie nie znam). Troszkę brakło by pokonać TV.DISCO. :twisted: W grupie 13-29 nieco niżej bo miejsce 10, ale to nie dziwi bo akurat nie wasza grupa docelowa http://media2.pl/badania/108547-Muzyczn ... uzyka.html

 

 

Tak, te badania są bardzo miarodajne. Okazuje się z nich, że Power TV nikt nie oglądał, choć duże zainteresowanie nim na forum. I na AXN Spin lecą oczywiście fajne koncerty, teledyski, mnóstwo programów muzycznych.

 

A jak napiszę, że w grudniu u mnie cały czas był włączony Mezzo, to co? Także kanał muzyczny, a nie biorą go pod uwagę, choć jest dostepny w największej telewizji kablowej! I nagle biorą pod uwagę Kino Polska Muzyka, bo wróciło na satelitę? A Polskie Radio Czwórka - to ile miało widzów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mezzo nie jest polskojęzycznym kanałem. Kino Polska Muzyka zawsze był brany pod uwagę. Nawet wtedy kiedy był dostępny tylko w kablówkach. Co do Power TV o biorą oni w ogóle udział w badaniu Nielsena? Co do Czwórki na wizji to polecam przeczytanie tego:

 

Pod koniec października 2011 roku, z powodów finansowych, zapadła decyzja o zakończeniu emisji w sieciach kablowych i na platformach satelitarnych. Planowany budżet wynosił 3,5 mln zł, a tymczasem bilans roczny Polskiego Radia to strata 30 mln zł. Stacja miała także bardzo niską oglądalność – we wrześniu 2011 program oglądało średnio 350 osób czyli 0,01% widzów. Jednocześnie postanowiono kontynuować emisję w Internecie i na urządzeniach mobilnych.

 

W kolejnych dniach po podjęciu decyzji o zakończeniu telewizyjnej emisji, Polskie Radio rozpoczęło zrywanie umów na nadawanie Radia z Wizją z poszczególnymi operatorami[6]. 30 maja 2012 Radio z Wizją zakończyło nadawanie satelitarne. Tego samego dnia zarząd Polskiego Radia zdecydował kontynuować jednak emisję Czwórki na Wizji w niektórych sieciach kablowych – już nie jako projekt telewizyjny, lecz jako „multimedialne radio dla młodych ludzi”. Sygnał ma być dostarczany kablówkom światłowodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, szalejesz.. napisałeś w tym poście tyle głupot, że szok :) Power Tv nie ma podpisanej umowy z Nielsenem więc kto ma zbadać ich oglądalność???????

Podobnie z Mezzo, kanału nie ma w badaniu. A amerykańskie CNN jest? Też nie ma! Polskiego radia Czwórki też nie ma! A Kino Polska Muzyka jest od zawsze w badaniu i notowali bardzo niską oglądalność bo byli jedynie w kablówkach. Teraz nagle pojawili się w nc+ i CP to z prostego rachunku prawdopodobieństwa wynika, że mogło im ładnie urosnąć i urosło!

 

Mam wiele obiekcji co do miarodajności tego badania (ze względu na niską próbę która bije w takie małe tv jak STARS) ale bez jaj proszę Cię. Najpierw sprawdź temat a później pisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niniejszym uroczyście ogłaszam, że w okresie świątecznym i przed sylwestrowym skutecznie promowałem wśród rodziny i znajomych STARS.TV jako najlepszą TV muzyczną w Polsce :) ... A więc 'GWIAZDY' pojawiły się i będą pojawiać na dekoderach CP :D

 

Jak najwięcej radości i jak najmniej zmartwień dla Ojca Dyrektora i STARS.TV w 2014r. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starania zostały zakończone, całość czeka jedynie na podpis. Jednak w tym celu musi się zebrać rada, niestety pewnie stanie się to dopiero w najbliższy piątek. Muzycznie realizujemy wymogi polskiej koncesji od 1 stycznia. Gdy podpisy pod koncesją zostaną złożone to dokładamy wielkie oznaczenie wiekowe i jedziemy z koksem, mam nadzieję że na 5 nadajników :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...