Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jazon, od nas wychodzi dziś dokładnie to samo co wczoraj czy miesiąc temu. Ewentualnie coś się mogło wydarzyć w CP, sprawdzimy.
Dla mnie jest słabszy, delikatnie ale tak. Ten z przed miesiąca też nie był idealny ale pewnie się czepiam. Taki RBL ma oki. Dla jasności klikam o sygnale audio.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnego polskiego utworu w propozycjach, yeah! Ale tą deklaracją o mniejszej ilości mocniejszej muzyki bardzo tracicie w moich oczach :/

Serio ostatnimi czasy nie mogę powiedzieć o was nic co pozytywne, jest gorzej co boli bo w pierwszych 4 miesiącach nadawania byliście najlepsi, czemu tak to psujecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnego polskiego utworu w propozycjach, yeah! Ale tą deklaracją o mniejszej ilości mocniejszej muzyki bardzo tracicie w moich oczach :/

Serio ostatnimi czasy nie mogę powiedzieć o was nic co pozytywne, jest gorzej co boli bo w pierwszych 4 miesiącach nadawania byliście najlepsi, czemu tak to psujecie?

 

 

Zupełnie się nie zgadzam. Widziałem sporo nowych klipów (bardzo fajnych, jak również przeboje które osobiście nie są w moim guście (cóż każdy ma inny gust)).

Ludzie piszą o większej ilości polskich klipów... Cóż. Kiedyś oglądałem Kino Polska Muzyka. Fajny kanał obecnie nie dostępny na satelicie. Bardzo nie chciałbym aby przez Polskie klipy Stars.TV również zniknął z przekazy satelitarnego.

 

PS Suut. Ja też chciałbym aby Stars.TV grało wyłącznie track listę moich ulubionych klipów ale wiem, że z tą track listą szybko by padli. "Mocna muzyka" nie jest raczej muzyką dla "mas" więc nie licz na ten "gatunek" muzyczny na Stars.TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale chyba "Kino Polska Muzyka" nie zniknęło z satelity przez to, że grają polską muzykę (to jest ich główny atut przecież), tylko dlatego, że ich właściciel wsadził w ich miejsce inny kanał ("Fightbox" czyba, czy jak to się tam zwie), bo tym kanałem był zainteresowany "Cyfrowy Polsat", a "Kinem Polska Muzyka" nie...

 

Ja zupełnie tego nie rozumiem, bo przecież w Polsce kanał z polską muzyką, zwłaszcza starszą, której "masowe" kanały nie puszczają (trudno się dziwić, bo w końcu "MTV", "VH-1" i "VIVA" to amerykański kapitał, więc po co mają promować polską muzykę, ale dziwię się widzom, że to "łykają"...) powinien być popularny, ale NA SZCZĘŚCIE jest "Stars.Tv", który zaczyna powoli godnie zastępować "KPM" (mam na myśli większą ilość polskich piosenek, także z archiwum "TVP" i cały czas czekam na więcej materiałów stamtąd !) na satelicie :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polską muzykę rozrywkową pokazuje Polo TV :D

 

Kino Polska Muzyka wycofany z satelity, bo przychody reklamowe i od Cyfry+ za gniazdka nie były w stanie pokryć kosztów transpondera. Za to został w kablówkach, bo tam nie ma kosztów emisji (reklama i kasa od gniazdka zostaje w telewizji). W jego miejsce na transponderze dali kanał Filmbox Action, którego nie ma w Cyfrowym Polsacie, ale jest w pakiecie dodatkowym Filmbox na NC+ (oraz C+ i n).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @ satziomek za uściślenie, chociaż nie do końca zgodzę się z Tobą (takie chyba jest Twoje rozumowanie, a jeśli nie, to znów mnie popraw :D ), że polska muzyka rozrywkowa, to jest tylko disco polo, bo jeśli tak, to co wykonuje np. "Lady Pank", "Perfect", "Bajm", Ryszard Rynkowski, czy Zbigniew Wodecki??? Nawet "Papa Dance" to nie jest disco polo, tylko samo disco (sam Paweł Stasiak tak o tym mówi) :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stars.TV Życzę Wam, abyście byli na trzecim miejscu za Polo i Eską ;) Ale do tego jeszcze daleko, bo potrzeba zasięgu, a na razie jesteście trzeci od końca :)

 

@Vernon rzeczywiście masz rację. Jak patrzyłem na stronę CP, to akurat nie zauważyłem, bo w ofercie nie jest obok paczki Filmboxów, tylko gdzieś wcześniej koło Sundance Channel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewentualnie niektórzy retro muzykę ze Stars, ale to jest nisza.

To jestem wraz z moimi znajomymi niszowcami :lol2: Uważam że umcyki typu Florida i jemu podobne nie pasują do STARSTV ale mam świadomość że zawsze mogę w tym czasie zmienić kanał, byle nie za cżęsto :twisted: . Wyrokowanie że coś schodzi na psy, bo mi się nie podoba, jest po prostu niemądre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Nie ma się co tłumaczyć. Są na świecie ignoranci dla których wszystko poza rockiem to jest "disco polo".

 

Sorry ale te umcyki (bo dla mnie to są prymitywne umcyki) są non-stop aż do "cofki" emitowane gdzie tylko się da. Niestety jest to stylistycznie jakieś kilka procent w muzyce rozrywkowej a gdzie reszta? Stars.TV dał nadzieję na inną muzykę od sieczki jaką raczą nas "radia" komercyjne.

 

No ale jak widać - muzykę to można mieć jedynie na swoim odtwarzaczu ze zdobycznych nagrań/wydawnictw - zresztą niestety ale ofcijalnie i legalnie to 90% z tego co słucham jest nie do kupienia w naszych zacofanych sklepach muzycznych (nastawione są jedynie na sieczkę umcykową). Podpadnę - ale dzieki piracjim serwisom mogłem dobrać do setek płyt, do dziesiątków wyonawców którzy nie są u nas znani i dostępni. No ale "umcyk rules"....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stars dał nadzieję dokładnie na to co obecnie gra bo jakoś nie zauważyłem abyśmy się zmienili muzycznie od dnia startu :)

 

Jeśli marzysz o tv niekomercyjnej, która nie gra "umcy umcy i bum bum" to niestety chyba będziesz musiał sam ją sfinansować. Dla mnie Stars to dzieło życia, kocham tę robotę i żyję tym w każdej chwili. Ale dla właściciela telewizji to biznes, nie oszukujmy się. Projekt ma zarobić miliony a nie stracić miliony. Takie są prawa rynku. Jeśli masz miliony do stracenia to załóż tv i graj tam tylko to co lubisz, będzie kosztowne hobby ale co tam, raz się żyje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z sygnałem na stars.tv

Otóż tylko na tym kanale pokazuje mi 0/0% po 5 sek pasek pokazuje już 75% jednak jest dalej ciemno.

Przełączę up/down kanał i znowu 0% i za chwilę 74-75%

 

Inne kanały odrazu się odpalają

 

http://i.imgur.com/rbeMpjd.jpg

http://i.imgur.com/0fY8zag.jpg

 

http://i.imgur.com/MA4j0Jv.jpg

 

Problem od kilku dni :(

Chyba przez te burze. Wy też tak macie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jeśli marzysz o tv niekomercyjnej, która nie gra "umcy umcy i bum bum" to niestety chyba będziesz musiał sam ją sfinansować.

 

Przekleństwem Polski jest to że zarabianie na muzycznej TV oznacza niestety jedynie bezwzględnie umcyki [beep]yków pseudowykonawców podskakujących do playbacku. Gratuluję bardzo uproszczonego podejścia do stacji muzycznej. Przykre.

No cóż jak widać u nas tylko niedasizm.

 

Efektem tej durnoty jest to że wielu polskich muzyków jest wysoko cenionych za granicą nawet "za wielką wodą". Niestety u nas nie nagrywają, nie są puszczani w mediach które wolą iść na "buraczaną" łatwiznę i puszczać w kółko kilka tzw. "hitów".

 

Mamy za to "gwiazdy", które nie potrafią niczego zagrać, zaśpiewać itd. "Gwiazda" umie jedynie podskakiwać na scenie do puszczonej muzyki z playbacku.

Żenada. Nawet "gadki do publiki" są z playbacku.

 

Widać STARS.TV chce być kolejną kopią kanałów jak Viva, Eska itd... No bo trzeba zarabiać miliony. Przytoczony argument jasno pokazuje - umcyk rules ueber alles. Takie podejście doprowadzi że ta stacja będzie jedynie kopią Eski ...., rozmyje się (bowiem ile można klonować programów puszczających kilka tych samych teledysków?) i skończy z emisją programów z wróżkami itd - no bo trzeba zarabiać miliony...

Będąc |odmiennym profilem" ma się szansę nie zniknąć w zalewie podobnej tandety jaką mamy obecnie.

 

Można pozazdrościć innym nacjom że jednak u nich można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! Tego się dowiecie jak będziecie STARSA oglądali, ja tu napiszę a później w wynikach lipa będzie, nic z tego :)

 

I tak zapewne większosć, jak nie wszyscy użytkownicy tego froum nie mają telemetrów, tak więc mogą oglądać nawet 24h 7 dni w tygodniu, a Nielsen i tak powie, że 0 osób oglądało ;).

 

@ta154san - widać po twoim wpisie, że nie oglądasz STARS.TV, skoro takie rzeczy piszesz ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...