Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Marzyciele :) nie ma tylu fajnych piosenek z teleranka aby zrobic z tego pasmo.

Jak to nie ma? Same fasolki miały ponad 50 piosenek z czego do większości były teledyski. Pamiętam że nawet kilka 3D :D

http://www.tekstowo.pl/piosenki_artysty ... ona,1.html

A do tego jeszcze Kulfon i Monika, Zając poziomka. Było jeszcze coś takiego jak Tęczowy Music Box. Tam śpiewała m. in. Alicja Bachleda-Curuś. Do tego można by dorzucić piosenki z Akademii Pana Kleksa i uzbierałoby się na cotygodniowe pasmo :) O jeszcze sobie przypomniałem że w 5-10-15 chyba też powstawały jakieś piosenki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, nie będziemy grali 50 piosenek Fasolek bo fajne może były ze cztery :) A poważnie mówiąc, mamy problemy z pozyskaniem podstawowych dla nas hitów polskiej klasyki. To sprawa najważniejsza i na tym chwilowo skupimy całą swoją uwagę. Kiedyś może przyjdzie czas na Fasolki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe bo ja sam o takim paśmie myślałem. Tak jak ktoś pisał VH1 przed laty miało takie pasmo. Istnieje ono nadal, ale grają tam już współczesne piosenki na przykład z zagranicznych animacji. Sam jeszcze wtedy nie posiadałem tego kanału więc nie oglądałem, ale na YT nadal można spotkać stare dziecięce teledyski z tego pasma z logiem VH1. To na przykład. :Dhttp://www.youtube.com/watch?v=lE1HMSprL-A Takie pasmo można wypełnić piosenkami również z zagranicznych bajek. Shrek, Madagaskar, Król lew i wiele innych ma znane piosenki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tak, pasma można sobie planować ściśle w powiązaniu ze stanem posiadania. Tworzenie pasma po to aby co chwile grało tam to samo jest bez sensu. Tak więc budowanie, budowanie i budowanie biblioteki a później będziemy się zastanawiać :)

 

p.s.

zakończył się właśnie kwiecień czyli drugi miesiąc pomiarów oglądalności i... Starsik do góry :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Tworzenie pasma po to aby co chwile grało tam to samo jest bez sensu.

To spójrzcie na przykład ATM Rozrywki, która co tydzień w dziecięcym "paśmie" emituje te same filmy. :lol2: We wtorek i piętek emitują "Smocze wzgórze", we środę i sobotę - "Azur i Asmar", a w niedzielę "W pustyni i w puszczy". I tak od niemal roku, z jakąś chyba drobną zmianą po drodze. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakończył się właśnie kwiecień czyli drugi miesiąc pomiarów oglądalności i... Starsik do góry :jupi:

 

Gratulacje :brawo:! A pomyślcie jak oglądalność podszkoczy, jak pojawią się u Was właśnie polskie piosenki z lat 80-tych i 90-tych (ja na pewno będę Was wtedy oglądał częściej :D ) :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To spójrzcie na przykład ATM Rozrywki, która co tydzień w dziecięcym "paśmie" emituje te same filmy. :lol2: We wtorek i piętek emitują "Smocze wzgórze", we środę i sobotę - "Azur i Asmar", a w niedzielę "W pustyni i w puszczy". I tak od niemal roku, z jakąś chyba drobną zmianą po drodze. ;)
W ATM Rozrywce udowodnili, że wszystko można :D Oni muszą puszczać cokolwiek dla dzieci, a że mają tylko 3 pozycje i nie chce im się wzbogacać zbiorów to już mało kogo obchodzi. STARS.TV nic nie musi, jak nie chce lub nie ma to nie ma i kropka :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież jak TVP emituje coś archiwalnego to nie ma tam loga stacji tv.

Może "przejeżdżają obok"?

Zamiast archiwizować materiał który jest w magnetowidzie to archiwizowali to co było w emisji? Nie rozumiem tego zupełnie.

W Polsacie postępowano jota w jotę (w archiwalnych materiałach "Miss Polski" jest logo Polsatu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Oglądalność ma szansę podskoczyć gdy wbijemy się do największych kablówek, to czy będziemy emitowali polską klasykę ma mniejsze znaczenie... :)

 

Chyba trochę mylicie oglądalność z zasięgiem (od samego wejścia do ofert "kablówek" oglądalność Wam nie podskoczy, bo jeśli tak by miało być, to nawet obraz kontrolny emitowany w największych "kablówkach" miałby milionową widownię :D - najważniejsza jest jednak cały czas moim zdaniem zawartość), ale szczerze życzę, żeby i to i to Wam rosło :D!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frazes, gdyby mi się myliła oglądalność z zasięgiem technicznym to zapewniam Cię, że już dawno bym wyleciał z roboty na zbity pysk :)

 

Otóż oglądalność idzie w parze z zasięgiem, nie chce być inaczej.

Stars jest kanałem tematycznym ( z automatu nie jesteśmy tv dla wszystkich ) Jeśli dziś może Starsa w domu włączyć np. 2 miliony abonentów a zainteresowanych jest 300 tyś to wyżej tego poziomu nie podskoczę choćbym na rzęsach stawał. Natomiast gdy nagle włączy mnie UPC i automatycznie przybędzie mi w zasięgu 800 tyś to niech tylko 100 tys będzie zainteresowanych to już jestem ogromnie do przodu, zgodzisz się??

 

Natomiast oczywistym jest, że oferta ma także znaczenie. Jeśli będziemy kiepsko grać to możemy mieć zasięg 100% a i tak nikt tego nie włączy.

Krótko mówiąc: duży zasięg + dobre granie = SUKCES STARS.TV :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż oglądalność idzie w parze z zasięgiem, nie chce być inaczej.
Na starcie zrezygnowaliście z części potencjalnych odbiorców nadając w MPEG4. Może to drobiazg ale moim skromnym zdaniem istotny. Wielu posiadaczy starszego sprzętu też słucha i ogląda muzykę, cokolwiek to oznacza :D Rozumieją to, dla przykładu, nadawcy niemieccy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazon, mpeg2 jest droższe i już. Nie chodzi o nowe umowy czy stare umowy. To stara technologia, potrzeba więcej bitrate w mpeg2 niż w mpeg4 aby mieć taką samą jakość obrazu. Eutelsat przelicza to jakoś tak: 2Mbit w mpeg 4 to 3,5Mbit w mpeg2. Więcej pojemności to wyższe koszty.

 

A jak jakiś nowy kanał startuje i nadaje w mpeg2 tzn tylko tyle, że ich stać. Nas nie i jasno o tym mówimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko mówiąc: duży zasięg + dobre granie = SUKCES STARS.TV :)

 

Zgadza się :D .

 

Przepraszam jeśli coś co napisałem źle zabrzmiało. Ostatnią rzeczą jakiej chcę, to Was obrazić, bo uważam, że "Kino Polska Muzyka" i Wy, to najlepsze obecnie kanały muzyczne w Polsce :D!

 

Na dowód moich uczuć przesyłam Wam to nagranie "Papa Dance", które dziś znalazłem (jego nie ma raczej w archiwach "TVP", bo pochodzi z jakiejś rosyjskiej telewizji, a w ogóle ten występ to dowód, że już w latach 80-tych było "lokowanie produktu" :D ) :D .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...