Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko tak późno. :? Ostatnio sobie nagrałem żeby zobaczyć co tam emitujecie i ja sympatyk polskiej muzy jestem załamany. "Makumba" Big Cyca, Paulla, Virgin, Volver, "Zakręcona" Reni Jusis. Już się nie dziwię, że gracie tak mało polskiej muzy. No bo jak Wy macie coś takiego... A jest tyle wspaniałej muzy z lat 90-tych. Klasyki wręcz Varius Manxa, Bartosiewicz (zagraliście "Jenny" i to jedyny plus), piosenki Kaśki Kowalskiej, Big Day, Urszula, Hey, Myslovitz. Wiem, że zapewne tego nie macie, ale liczę, że kiedyś te klipy z tamtego okresu do Was trafią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już od dawna :)

Ale pamiętam, że jak Was namawiałem do przywrócenia pasma Best Polish, chociażby w nocy, to nie byliście chętni, ale jednak zmieniliście zdanie. Co się stało? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ipo, masz rację! jest od c h o l e r y fajowej polskiej starej muzy. Do kupienia na płycie w Empiku lub ściągnięcia sobie mp3. Obrazek do tej muzy jest problemem :( Zasilimy się niebawem w dokładnie 87 polskich teledysków z lat 80/90. Ale po jakich mękach. Generalnie łatwiej zakupić klipy na drugim końcu świata niż w Polsce pozyskać rodzime teledyski :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem już na Fejsie, że w maju zaczynacie coś grać więc czekam z niecierpliwością. Domyślam się, że jest to trudne jeśli trzeba wszystko "sępić" z TVP. Da się jednak bo zerkam na ten konkurencyjny kanał z polską muzyką i widzę, że wyciągają sporo z archiwów. Za dużo tam jednak polskiego badziewia z lat 80-tych. Jakieś Majki Jeżowskie. :o Dłużej się oglądać nie da. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze docenisz, bo zarzucilem prace i przewinalem wstecz. Trio da, da, da. Michael Jackson Black and white, Scorpionsi Wind of change. Wszystko z niewielkim, aczkolwiek widocznym poslizgiem. Tak na marginesie strasznie was lubie, nawet z reklamami :) tylko nieco ciszej please.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że e 87 polskich teledysków z lat 80/90 brzmi bardzo zachęcająco. :)

Kilka wymieniliście kiedyś na facebooku, więc wiem, że będą Hey - Teksański, Lady Pank - Kryzysowa narzeczona i Perfect - Autobiografia.

Ciekaw jestem na jakie jeszcze zespoły można liczyć i czy z Lady Pank będą jeszcze jakieś inne teledyski, chodzi mi przede wszystkim o "Zawsze tam gdzie ty" oraz "Zostawcie Titanica". ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...