Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Oczywiście, że subiektywna, ale znajdą się tacy, co ją podzielą. Belka next nie jest złem, bo może zachęcić widza do pozostania przy STARS.TV, gdy zaczyna grać nieciekawy dla niego teledysk. :) Dziś ten argument był przytaczany wielokrotnie, ale pokazuje, że dzięki belce next nie zyskują tylko widzowie, ale także samo STARS.TV, bo widz nie przełączy na inny kanał. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz na poważnie, zapewne gdyby zrobić jakieś sensowne badania to by wyszło, że nie ma to najmniejszego znaczenia :) Natomiast z innych badań wyszło, że gdy jest zegar odliczający reklamy do końca to mniej ludzi zmienia kanał tylko czeka :) Dlatego też w drugiej połowie kwietnia wprowadzimy taki zegar :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czyli rozumiem,że "sensowne badania" oznacza tutaj zgodne z oczekiwaniami autora?

I nie pisz proszę o oponentach z lekceważącym "publika buczy".Oni również Was oglądają.

Każda ocena osoby zainteresowanej jest subiektywna,niezależnie,czy zwolennika ,czy przeciwnika...

Na szczęście macie,jak widzę,całkiem rozsądny zarząd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ojciec Satelitnik: gdybyś zapoznał się z całym wątkiem od początku ( wiem, że to może być trudne ) to byś zauważył, że od samego początku ton tego wątku jest lekki, łatwy, przyjemny a czasem żartobliwy :) Tak było, jest i będzie :)

 

Mówiąc "publika buczy" nie mam najmniejszego nawet zamiaru nikogo lekceważyć! Wszyscy którzy znają STARS.TV wiedzą doskonale o tym, że nigdy nikogo nie lekceważymy a zdanie widzów szanujemy jak nikt. Najlepszy przykład to ta belka, gdybym robił tę telewizję tylko dla siebie to bym tę belkę wywalił właśnie w tej chwili. Ale ponieważ nie robię jej dla siebie ( nie tylko dla siebie ) to zapoznaje się ze zdaniem ludzi, biorę je pod uwagę i potrafię podjąć racjonalną decyzję - ku chwale STARSA a nie swojego widzimisię :)

 

p.s.

zarząd to ja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

wątek znam od samego początku,nie jest to wcale trudne,szczególnie ,gdy dotyczy nowej stacji muzycznej,która obecnie nadaje muzykę o pasującym mi w ok.87,9% profilu.

Którą również od chwili STARtu zdążyłem już polubić taką,jaka jest.

Więc nie widziałem powodu do włączania się,drobne wady,których obecność rozumiem i szanuję /głośne reklamy/staram się usuwać w miarę możliwości sam.

Dopiero,kiedy pojawił się-w moim odczuciu en peu poroniony pomysł z usunięciem pożytecznej dla chyba wielu belki next-zabuczałem. :D

Jeśli rzeczywiście "Francja to Napoleon" to gratuluję słusznej decyzji. :brawo: I tak,jak jest,jest dobrze.Tak trzymać.

Pozdrawiam zarząd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co znaczy, że teledyski się niemiłosiernie powtarzają, masz ten sam teledysk co 2 czy 3 godziny? No raczej nie :) Tym bardziej, że od 1 kwietnia z doby wypadło około 50 klipów, zmniejszy się rotacja, są klipy które można zobaczyć u nas zaledwie 2-3 razy w tygodniu! Te najpopularniejsze ( które wychodzą najlepiej w badaniach ) gramy oczywiście częściej. Nie wspominając już o sytuacjach gdy ktoś pyta - czy gracie teledysk x?? A my, siedząc nieustająco na emisji i ciągle oglądając STARSA myślimy, że gramy go bardzo często. Krótko mówiąc, jesteśmy zdania, że nie jest z nami tak źle jak piszesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A znasz jakaś telewizję muzyczną w której baza klipów nie jest ograniczona?? Przecież zawsze będzie. My gramy największe hity i tylko hity. Nie chodzi nam o to aby zakupić 30.000 teledysków i grać cokolwiek oby tylko obrazek był inny. Gramy tylko hity dla ludzi którzy hity kochają i chcą na nie trafić za każdym razem gdy włączą STARS.TV :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast z innych badań wyszło, że gdy jest zegar odliczający reklamy do końca to mniej ludzi zmienia kanał tylko czeka :) Dlatego też w drugiej połowie kwietnia wprowadzimy taki zegar :)

Mnie przeszkadzać nie będzie. Gdy w owym czasie włączę np. Eskę TV - na liczninku: 3:34 do końca reklam, to odmierzam sobie czas i wracam po reklamach :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaliście komentarze z newsa na SK o waszej oglądalności? Jak odniesiecie się do zarzutu że ident między teledyskami może powodować ataki epilepsji?

Ataku epilepsji, to można czasami dostać, jak się przeczyta jakiś [beep] komentarz :lol2:

(sory jak kogoś uraziłem, ale nie mogłem się powstrzymać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...