Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wróciłem niedawno po wojażach po Azji (głównie Japonia). I powiem szczerze, brakuje mi tamtejszej muzyki na naszych kanałach. :(

 

@STARS.TV, wiem że już zadawałem podobne pytanie... Ale czy jest szansa na malutkie półgodzinne pasmo j-pop/k-pop raz w miesiącu? Albo chociaż jednorazowe na próbę? Może zmieniłeś zdanie? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STARS na mundialu dostaje strasznie, ale nie tylko my dostajemy. Dla przykładu, podczas meczu otwarcia TVP miała udział w rynku na poziomie 50%. No to jeśli jeden kanał zbiera 50% to pozostałe ponad 100 kanałów musi podzielić się drugą 50ką. Więc spada. Inny przykład z wczoraj, od 18 do 20 mecz, moja oglądalność znikoma, pomiędzy 20 a 21 (przerwa w meczach moja oglądalność bardzo dobra i od 21 (kolejny mecz) moja oglądalność znikoma. No niestety kto najchętniej ogląda mundial? Mój target 30-50 ehhh ale przeżyjemy :)

 

Pasma BEST HOLIDAYS nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pasma BEST HOLIDAYS nie będzie.

 

Szkoda, że nie będzie, ale w wakacje będę próbował po (i w trakcie) mundialu tak często do Was zajrzeć, jak Horizon TV nie będzie mi nawalało

Tak propos tej platformy to jest ona do bani, jeżeli chcesz oglądać np. Polsat News - "musisz być w sieci UPC", całe szczęście, że na Wasz kanał jak i na inne muzyczne nie ma tego limitu :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie będzie, ale w wakacje będę próbował po (i w trakcie) mundialu tak często do Was zajrzeć, jak Horizon TV nie będzie mi nawalało

Tak propos tej platformy to jest ona do bani, jeżeli chcesz oglądać np. Polsat News - "musisz być w sieci UPC", całe szczęście, że na Wasz kanał jak i na inne muzyczne nie ma tego limitu :lol2:

 

Ja na tablecie śmigam z horizonem perfekcyjnie, nie to co na laptopie i Starsa mogę sobie słuchać kiedy chce bez problemu, nic nie tnie. Poza tym uważam, że i tak upc dało czadu z horizonem, bo powiedz jaki inny dostawca ma tą usługę? Na dodatek jak na początek to i tak jest dużo kanałów i przede wszystkim Stars i inne muzycznie, które dla mnie to podstawa. I nie kosztuje fortuny - mam Maxa więc od sierpnia 5 zł nie muszę płacić. Jest jeszcze wifi free upc. Poza tym podobno jak łączysz się z innym netem niż upc to ta mniejsza ilość programów wynika (jak to określa upc) z warunków licencyjnych. Ciekawe kiedy inni dostawcy to wprowadzą i ile będzie kanałów i czy tak łatwo będą chcieli je udostępniać w pełni jak będziesz chciał łączyć się z netem innego dostawcy. Póki mam Starsa to wszystko jest ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na tablecie śmigam z horizonem perfekcyjnie, nie to co na laptopie i Starsa mogę sobie słuchać kiedy chce bez problemu, nic nie tnie. Poza tym uważam, że i tak upc dało czadu z horizonem, bo powiedz jaki inny dostawca ma tą usługę? Na dodatek jak na początek to i tak jest dużo kanałów i przede wszystkim Stars i inne muzycznie, które dla mnie to podstawa. I nie kosztuje fortuny - mam Maxa więc od sierpnia 5 zł nie muszę płacić. Jest jeszcze wifi free upc. Poza tym podobno jak łączysz się z innym netem niż upc to ta mniejsza ilość programów wynika (jak to określa upc) z warunków licencyjnych. Ciekawe kiedy inni dostawcy to wprowadzą i ile będzie kanałów i czy tak łatwo będą chcieli je udostępniać w pełni jak będziesz chciał łączyć się z netem innego dostawcy. Póki mam Starsa to wszystko jest ok :)

Multimedia ma od dawna serwis mmtv.pl - mają może mniej kanałów ale działa podobnie jak Horizon UPC i jest już od dawna. :P W dodatku nie jest płatny i dostępny za darmo od każdego pakietu (działa na necie innych dostawców). :P Zanim coś podobnego w przyszłości napiszesz, sprawdź dokładnie informacje w np. google. :P

 

Żeby nie było, że piszę nie na temat: STARS.TV można się spodziewać waszego kanału w tej ich usłudze mmtv.pl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...