Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fart albo pech, w ostatnią sobotę FART :)

25.01.2014 STARS.TV zanotowała swój historyczny rekord oglądalności, wyniki kanałów muzycznych z tego dnia w grupie 4+ według AGB Nielsen wyglądają tak:

 

POLO TV - 106106

ESKA TV - 69688

VIVA POLSKA - 23531

STARS.TV - 18867

4FUN TV - 16290

ITV - 9383

TV DISCO - 7671

KINO POLSKA MUZYKA - 6885

VH1 POLSKA - 5080

RBL.TV - 4230

 

Najlepszą oglądalnością tego dnia cieszyło się pasmo BEST PARTY które w szczytowym :) momencie oglądało 78685 widzów.

 

Piękny wynik. Cieszy, że po przeniesieniu STARSA do droższego pakietu w UPC i tak radzicie sobie dobrze. Odniosłem ostatnio wrażenie, że dyrektor był taki lekko zrezygnowany pisząc o utracie widzów i o tym, że KPM Was goni. Trzeba wierzyć!

 

Dyrektorku, w sobotę Ipo imprezuje na domówce i już zapowiedziałem, że przy STARSIE się bawimy tak więc prosze o jakąs wyjątkowo dobrą muzę. ;):lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście, że dostaję po tyłku od KPM, w sobotę akurat nie dostałem ale przeważnie dostaję. Ale nie załamuję się, tak się łudzę, że gdyby mi nagle zasięg techniczny z 23% podskoczył do 35% to bym się obronił :)

Co ciekawe... udział widzów pochodzących z UPC Polska w sobotnim rekordzie jest taki: 0%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi z tego, że UPC należy zwyczajnie olać. ;) Na dniach dołączycie do lokalnego MUX-u i pewnie będzie jeszcze lepiej. Tak sobie myślę, że TVP za chwilę zacznie pewnie ogłaszać żeby aktualizować telewizory i dekodery bo nastąpia małe roszady w MUX-ie trzecim więc jest szansa, że widzowie którzy o Was nie mieli zielonego pojęcia zaktualizują sobie liste kanałów i zyskają STARSA. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, pomimo braku polskiej koncesji oznaczenie wiekowe pojawi się w piątek wieczorem :) Trzeba nowy miesiąc zacząć z nowymi nadziejami :lol2:

Przestaje was oglądać. I tak nie mam telemetra więc strata żadna ;).

 

 

Ps. Oczywiście żartuje.

 

 

Ps 2. Ale czy z tym że przestaje was oglądać czy z tym że nie mam telemetra to się sami domyślcie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...