Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o prośby "porozmawiajcie z xxxxxxxx aby was dodali" - będziemy rozmawiać ze wszystkimi. Ale najpierw musimy stać się dobrze działającym kanałem. Gdy zakończymy emisję testową i gdy będziemy mieli nadane ID ( mamy nadzieję, że ID będzie znacznie szybciej niż koniec testu ) to wtedy będziemy pukać do każdych drzwi :)

 

p.s.

Ani N ani Cyfra + nas nie dadzą na listę kanałów FTA jeśli kanał nie ma ID. To podstawa i wyczyniamy cuda aby to się stało!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie dało się na innym transponderze wydłubać trochę miejsca? Nawet kosztem jakości? Niestety Cyfrowy Polsat to synonim nieudolności i niekompetencji. Wiem to między innymi z własnych, abonenckich doświadczeń. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My siebie też mamy pod nazwą Service 15903 i jest to słabe... Duże pokłady cierpliwości trzeba mieć ale damy radę :)

 

Następnym razem powinniście zapisać w umowie, że albo od początku macie ID, albo ten, kto was udostępnia na satelicie płaci karę za każdy dzień opóźnienia.

 

Ja osobiście już wybrałem STARS.TV i nie interesują mnie belki itp.

Wszystko rozumiem, tylko nie to, że wybrałeś go jeszcze nim powstał, zresztą podobnie jak @pavl6. Ciekawe czy gdyby p. Mariusz zaczął tworzyć programy muzyczne dla jakiejś małej kablówki w Pciniu Dolnym, to czy byś się przeprowadził, żeby je "lajkować"... ;)

 

Gdyby, załóżmy załoga Media2.pl odeszła z portalu i po jakimś czasie założyła swój o takiej samej tematyce, przedstawiła kilka dni przed startem założenia i byłoby wiadome, że skoro to ci sami ludzie, to nie będą stosować zgoła innych standardów, to też byś utrzymywał, że na kilka dni przed startem każdy powinien udawać, że nie wiadomo co to jest i czy będzie się mu podobać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasze stare retro jakością obrazu kroku nie dotrzyma. Ale nasze stare retro ma dusze :)

To się ceni, często na YT lubię w takim obrazie oglądać teledyski. Tak w woli ścisłości to jest klimat dla ucha i muza ma charakter której brak w nowych teledyskach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie się powtórzę z pytaniem ale nie mam siły przejrzeć wszystkich 35 stron. Czy ten kanał będzie kiedyś dostępny dla posiadaczy dekoderów SD?!

 

Kanał jest w jakości SD, ale nadaje w standardach MPEG-4 i DVB-S2, co sprawia że do odbioru jest konieczny odbiornik HD.

 

Narazie nadawca nie planuje zmian w nadawaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...