Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hit? To chyba żart, pierwszy raz o czymś takim słyszę, ja nigdy nie słyszałem tej piosenki w radiu.

To czuje się wyjątkowy gdyż nieraz na przestrzeni wielu lat miałem okazję trafiać w różnych miejscach :) ale możliwe,że jestem starszy i dzięki temu miałem okazję dość często trafiać na tą piosenkę w różnych miejscach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hit? To chyba żart, pierwszy raz o czymś takim słyszę, ja nigdy nie słyszałem tej piosenki w radiu.

No cóż. Nie ma się co dziwić słuchając naszych 3-literowych zamulaczy. :grin: . Proponuję posłuchać dobrych stacji radiowych nie „słupkowych”. :wink:

Edytowane przez djclassic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Annie Lennox - Why" i jeszcze kojarzące mi się z tym kawałkiem "Shakespears Sisters - Stay" to MTV katowało w latach 90tych ostro i raczej każdy mający jakieś pojęcie o muzyce powinnien je znać.

 

Co do telemetrów. Można zrobić stację jak Nuta TV, czy tematyczne MTV zamiast pakować się reklamami to nie będzie problemu. Przecież podobno z Muxów i przekazu FTA i tak "nic" jeśli chodzi o telemetry nie wynika ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, dajcie spokój Dyrektorowi. Jak chcecie sobie obejrzeć klip to odpalcie YT i puszczajcie to przez cały dzień. Naprawdę koniecznie musicie ten klip ujrzeć na STARS TV ? Jak mi się jakaś piosenka podoba to sobie ją odpalam kiedy mnie najdzie ochota, a nie czekam aż gdzieś w TV poleci. :D Dyrektor decyduje co i jak, więc już go nie męczcie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadzasz Drogi Starsie i to bardzo. Nikt na forum nie napisał, że się nie znasz na hitach. Dyskusja dotyczyła tego, czy piosenka "Why" Annie Lennox jest hitem czy nie i czy powinna być grana w STARS.TV. My ustaliliśmy, że piosenka jest hitem, a Ty, że jej nie będziesz grał bo dla Ciebie nie jest hitem i że musisz brać pod uwagę tandetne preferencje kilku telemetrowców, którzy decydują o być albo nie być danej stacji muzycznej. Przykre, ale prawdziwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież jaja sobie robię :) Na luzie tu rozmawiamy i bez ciśnienia Drogi Bastekal :) Dla mnie to oby do września... ja nie wiem jak to działa ale ludzie lubiący odrobinę ambitniejszą muzykę niż tylko disco polo i inne umcy umcy czyli powiedzmy, że mój widz to... następująco i w porównaniu do fanów disco polo: mniej ogląda tv. Interesuje się różnymi rzeczami czyli gdy np. jest gdzieś zamach na świecie albo inna akcja to natychmiast się przełącza na stacje news, fani disco polo nie. Ja dostaję w wakacje zawsze po tyłku czyli mój widz jeździ na wakacje, stacje dp mocno zyskują w tym czasie.... jakieś wnioski? Tak jak napisałem, oby do września :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...