Skocz do zawartości
  • 0

Tuner dla DX-era


mnietek
 Udostępnij

Pytanie

Chciałbym zakupić tuner sat na którym mógłbym przeszukiwać orbite, np. przekazy sat tzw. feedy i inne

Mój zestaw antenowy obsługuje orbite od 75*E - 30*W Antena laminat 150 cm. miałem nokie z oprogramowaniem DVB2000 ale padła chyba ze starości. Mam do wydania około1000zeta. Prosze o porade i propozycje co by najleiej zakupić.

Z góry dzięki,

pozdrawiam mnietek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jeśli lubisz zabawę w dx To powiem Ci szczerze że będzie bardzo ciężko zdecydować się na jeden wybrany model odbiornika bo zawsze nie będzie miał czegoś co ma inny a co uznasz za wartościową rzecz.

Ja aktualnie korzystam z 3 i To nie jest jeszcze nie To.

Openbox x820 oraz x810 najlepszy odbiornik do DVB-S z pełną informacja o transponderze na którym jest szczątek sygnału.

Karta Prof 7500 jak dla mnie ma jedną wadę otóż znajduje tp na których robi "lock"czyli są możliwe do odbioru a dx To również odbiór tp o minimalnej wartości sygnału który uniemożliwia skanowanie.

DM7020 :-) tak ten odbiornik bardzo dobrze odnajduje się w dx

Napewno do tego zestawu warto dorzucić jak wspomniał kolega wyżej odbiornik Showbox vitamin oraz mocniejsza wersję karty TBS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wg mnie najlepszy do dx jest tuner dr.hd f-15 choc niedlugo bedzie nastepca d-15 i dlatego rudno go kupic. Ma bardzo czula glowice do slabych sygnalow i blindscan z krokiem 1,2,4,8,16,32 mhz ktory jest dosc dokladny. Procesor sti daje bardzo dobry obraz hd i szczegolnie dobrze skaluje sd. Bracmi tego tunera sa technomate 5402 i blade7000 oraz clarke tech 3100 ale software dobry dla dx ma tylko dr.hd. Ma jeszcze dosc dokladny spectrum analyser i jakosc pokazywana w db. Cena 163 euro plus przesylka z Irlandii. Zobacz filmiki na youtube wpisz dr.hd. Beda nowe modele d15, grand (combo) i grand triplex ale nie sa jeszcze sprawdzone pod dx wiec lepiej brac sprawdzone f15. Poczytaj na zagr forach dx to zobaczysz ze sporo dx erow ma wlasie f-15 albo nie produkawany juz f-16.

 

www.dr-hd.com

 

Ja kupowalem tutaj http://www.ebay.pl/itm/Dr-HD-F15-HD-Sat ... 300wt_1163

 

ten sprzedawca to samo co www.dr-hd.ie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...