Skocz do zawartości

Multiroom w Orange TV


kowidor56
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dekodery firmy Orange,biały czy czarny 85..88 nie zagrają z czymś innym niż oryginalna karta Orange.Biała zagra w innych dekoderach i można ją podzielić np. na dwa dekodery typu Ferguson .

Nie wprowadzajcie ludzi w błąd,nie czarujmy się ,dekodery firmy Orange są tak zaprogramowane specjalnie aby przy nich nie kombinować. :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrobisz Multiroom na dekoderach ORANGE tylko na swoich własnych i to pod warunkiem że masz białą karte od ORANGE a nie CZARNĄ

działa to tak że kupujesz Splitter oraz 2 dekodery np: ferguson czy inny z uniwersalnych czytnikiem kart.

Do splittera pakujesz kartę od ORANGE BIAŁĄ a do dekoderów zakupionych oddzielnie pakujesz karty od samego SPLITTERA

 

Działa to tylko w przpadku usługi ViaSAT (DTH) bo po kablu (IPTV) nie będzie działać nawet jak masz BIAŁĄ kartę bo po prostu nie rozdzielisz sygnały z interetu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta od splitera nie zaświeci w dekoderze Orange shd 85 (biały)?

Nie sądzę, nigdy nie testowałem takiego połączenia, jak miałem ten dekoder. Niby w specyfikacji wielu takich splitterów jest zgodność z nim, aczkolwiek nie byłbym taki pewien czy to zadziała. Jest to dekoder w technologii Satelitanej, więc można spróbować, ale nie liczyłbym na zbyt wiele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

A mam takie pytanie odnosnie multirooma.

Posiadam neo 80 i tv przez kabel podlaczona do funboxa z dekoderem uhd 88 i pakietem podstawowym.I jezeli bym kupil na allegro taki sam dekoder z karta dostepu czarna orange i bym podlaczyl oba dekodery przez spliter do funboxa to czy to bedzie dzialalo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kornik0404 - Nie lepiej kupić inny dekoder, który nie wymaga podłączenia do sieci? Dekoder na fabrycznym Orange jest bardzo ograniczony, a lepszym wyjściem, jest kupić dekoder z gniazdem na moduł CAM CI i modułu...

 

Co do połączeń, to nie wiem, ale jak kiedyś podłączyłem SHD-85 (biały) do routera Linksys WAG200G, to działało wszystko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z samą czarną kartą może być problem przy splitterach np. Clone+, z tego co wiem mogą niektóre kanały nie działać. Uprawnienia są zapisywane na karcie. Miałem kartę w module CI w tv bez podłączenia do internetu i wszystko działało. Problem z podłączeniem do internetu, to sztuczny problem dekoderów SHD-85 i UHD-88 - nie jest on potrzebny jeżeli chodzi o samo oglądanie TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, chyba się nie rozumiemy. Mówimy o splitterze do kart abo, czy o switchu do do połączenia funbox do dekoderów?

Ze splitterami przewodowymi do kart abo nie miałem do czynienia...

 

Szczerze nie wiem jak to wygląda, ale teraz raczej wszyscy operatorzy zabezpieczają się przed splitterami do kart. Ja mam białą Viaccess i wszystko działa, ale i tak rezygnuję z Orange, bo mam lepszą ofertę...

 

Poza tym karta jest przypisana w Orange jedna do umowy, więc kupowanie dekodera z kartą na allegro mija się z celem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 8 miesięcy temu...

Witam jestem zainteresowany opcjami

Prędkość Neostrady:300 Mb/s

Pakiet telewizyjny:Extra+ z CANAL+

Telefon stacjonarny:tak

Modem: Funbox 2

Router: UHD 88

I tak się zastanawiam czy w tym wszystkim jest multiroom czy trzeba to dodatkowo zamówić jaki jest koszt tej usługi

na jakiej zasadzie się podłącza dodatkowy dekoder.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dzwonisz na Party Line zamawiasz usługę multiroom , tylko jest w technologii kablowej. Przysyłają ci drugi dekoder.

Teraz jest w fazie testów za darmo .

A ktoś próbował czy multiroom zamówiony do IPTV (kabel) działa z podłączoną anteną sat? Mam aktualnie VDSL, myślę nad drugim dekoderem, ale z drugiej strony nie chcę żeby mi za dużo pasma internetu zabierało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

I mamy komercyjna ofertę multiroom. Aktywacja 1 zł abonament 10 miesięcznie. Obecni użytkownicy bez zmian korzystają na zasadzie testu.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...