Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnia wpłata: 2010-03-08 - 37,90 zł

Termin następnej płatności: 2010-03-09

Kwota następnej płatności: 2,00 zł

Wolne środki: 37,90 zł

Takie oto cos pisze na icok . Brata aktualnie niema w Polsce , ale jak był w styczniu to ponoc tam dzwonil ale do dzis echo i nic nie przyszlo ( miala przyjsc umowa do podpisania ) pewnie tam maja [beep] jak wszedzie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ramzes, w tej chwili chcąc mieć docelowo sam pakiet Familijny + dekoder HD obligatoryjnie jesteś zobowiązany do podpisania porozumienia na pakiet kanałów HD (w skład którego wchodzi więcej kanałów HD niż sam Polsat i Polsat Sport) - nie wchodzi w grę możliwość kupna pojedynczych kanałów HD.

Koszt jednorazowy za udostępnienie dekodera to 1zł + 98zł opłaty aktywacyjnej. Opłata abonamentowa za pakiet Familijny (37,90) + pakiet HD (15,00) wynosi 52,90zł/mies (brutto).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj otrzymalem poczta propozycje nowej umowy. W sekcji swiadczone uslugi wymieniono Pakiet Familijny zawierajacy kanaly: Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, TV4, Polsat 2, Polsat News, Polsat Cafe, Polsat Play, Polsat Film, Polsat Jim Jam, TVP 1, TVP 2, TVP Info, TVN, TVN Siedem, TVN 24, Discovery Chanel, Animal Planet, Travel Ch. Nie ma wymienionych mnostwo kanalow aktualnie dostepnych w pakiecie familijnym. Ktos cos wie wiecej na ten temat. Ponadto mialem miec przez 6 miesiecy dostep do pelnej oferty, natomiast w ramach promocji napisano mi ze bez oplat pakiet familijny. W poprzedniej umowie mialem wyszczegolnione wszystkie darmowe pakiety przez jaki okres mam do nich dostep. Czy tak teraz wygladaja nowe umowy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pilne pytanie. Dzisiaj kończy mi się okres wypowiedzenia umowy. Od jutra chce podpisać nową umowę. Dekoder jest na własność żony a ja muszę jutro wyjechać, jednak chce podpisać nową umowę już jutro aby w weekend nie opuścić meczyków na Eurosport 2. W związku z tym mam pytanie, czy wystarczy mi upoważnienie żony aby podpisać na jej dekoder nową umowę czy muszę kombinować z jakimś oświadczeniem np o sprzedaży mnie tego dekodera??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi Twoja żona podpisać umowę (żebyś Ty mógł podpisać umowę potrzebne byłoby upoważnienie potwierdzone notarialnie). Natomiast możesz wyjeżdżając zabrać dekoder ze sobą, a żona może bez Ciebie na miejscu w APSie podpisać umowę - wystarczy że zabierze ze sobą dowód osobisty, numer karty i dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chodzi o to, że żona nie chce sama iść do punktu podpisać umowy a ja wrócę w sobotę po 16 kiedy wszystkie punkty w mojej pipidówce są już zamknięte. To jest jej dekoder, przecież mogłaby go sprzedać np na allegro bo to jej własność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...