Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wysłałem rezygnację końcem sierpnia, po 2 tygodniach oddzwonili z pytaniem, dlaczego rezygnuję. Umowę mam do 31.12.2009. Gość obiecał zadzwonić z super promocją na początku grudnia... Nie zadzwonił do dnia dzisiejszego, ale w płatnościach mam do zapłaty za kolejny miesiąc 37,9 zł.

Pytanie moje - dlaczego mam kolejną płatność skoro zgodnie z planem ostatnia była do 30.11.2009?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam: umowa skończyła mi się wczoraj z dniem 12-12-2009 po dwóch latach pakiet Familijny z Dekorderem Samsung HD na własność. Mam pytanie: co po tym czasie się stanie ? w umowie pisze że będzie przekształcona na czas nieoznaczony. Co to oznacza? że przedłużają mi automatycznie i mam dalej płacić ? wg iCOK to nie mam już następnej wpłaty. A więc mam iść do CP po nową umowę? Jeśli tak to jaką polecacie na dzień dzisiejszy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie umowa została przedłużona na czas nieokreślony. To znaczy płacisz dalej.

Teraz możesz do nich zadzwonić zapytać o propozycje dla ciebie.

Jak będą mało ciekawe to napisz wypowiedzenie. Po trzech miesiącach rozliczeniowych koniec. Pewnie w między czasie bedziesz miał od nich telefony z propozycją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiej znowu nowej umowy, przecież kontynuujesz nadal tą co miałeś. Te 3 miesiące to jest okres wypowiedzenia umowy, ale to dopiero jak wyślesz im to wypowiedzenie i te 3 miesiące to jest okres przez który musisz jeszcze płacić abonament od momentu zarejestrowania twojego wypowiedzenia w systemie CP.

Nie wysłałeś wypowiedzenia, to umowa może trwać nawet i do końca świata i o jeden dzień dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne jest to, ze na stronie głównej Cyfrowego Polsatu nie ma żadnych informacji dla osób które już posiadają dekoder CP i kończy się im umowa i na jakich warunkach można ją przedłużyć. Jest tylko dla nowych klientów informacja o zakupie CP. To niesprawiedliwe, ale zawsze w takich firmach stawiali na nowych klientów a to właśnie stałych klientów powinni najbardziej doceniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez by sie wyglupili przedstawiajac oferte na stronie, ktos kto by sprawdzil co daja starym abo od razu poszedl by na zakupy do konkurencji ;-),

Co do wypowiedzenia jezeli przypadkiem dostarczony by zostal Tobe nowy regulamin to mozesz zrezygnowac z miesiecznym okresem wypowiedzenia.

Na Twoim miejscu nie liczylbym na cos super hiper.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, napiszcie proszę czy nowy regulamin obowiązuje wszystkich czy też tylko nowych abonentów no i ile można mieć w takiej instytucji regulaminów. Chodzi mi o to,że 09.10.2009 r. skończyła mi się umowa na czas określony, w związku z tym, że nie wysyłałem pisma o "wylogowaniu" z CP zostałem abonentem na czas nieokreślony. Może się mylę ale w tym momencie powinien mnie obowiązywać nowy regulamin, którego nie dostałem i czy to powinno być brane pod uwagę w przypadku chęci rozwiązania umowy. Wg CP cały czas obowiązuje mnie inny regulamin i inna umowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Mam problem z Cyfrowym Polsatem a mianowicie chodzi mi o umowe ktora zawarlem w grudniu 2007 roku ( promocja swiateczna)

 

Zgodnie z warunkami umowy zawarta ona byla na okres 24 miesiecy z pakietem familijnym w autoryzowanym punkcie sprzedazy CP dowiedzialem sie zeby zerwac umowe musze wyslac 3 miesiace przed zakonczeniem umowy wypowiedzenie koles powiedzial mi z grubsza co mam napisac i tak tez zrobilem no i wyslalem poleconym, kilka dni po wyslaniu zadzwonili z biura obslugi klienta ze pismo dostali i dlaczego chce zrezygnowac itp. itd. w listopadzie oplacilem ostatni rachunek a na ekranie telewizora wyswietlil mi sie komunikat ze w dniu tym i tym moj abonament wygasl i dekoder zostanie wylaczony niby wszystko ok

 

ale ostatnio otrzymywalem informacje zebym uiscil oplate w wysokosci 37,90 a teraz od kilku dni codziennie upominaja mnie ze nie odnotowali wplaty i zebym dokonal jej jak najszybciej o co tu sie rozchodzi i co z tym zrobic ?

 

dzieki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowe podpisana byla dokladnie 14.12.2007 na 24 miesiace ( jakas swiateczna promocja pakiet familijny za 37,90zl - 5 miesiecy gratis ) wypowiedzenie wyslalem dokladnie 7.09.2009 listem poleconym i mam na to pokwitowanie z poczty a odebrali go napewno do 11.09.2009 bo tego dnia ktos z biura obslugi klienta do mnie dzwonil ze otrzymali pismo i dlaczego chce zrezygnowac itp.itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Twojej strony wszystko jest w porządku. Od jutra powinieneś mieć już zablokowany dostęp do kanałów (w praktyce oraz ze względu na okres świąteczny może to trwać dłużej).

W każdym wypadku jesteś czysty.

W icok.cyfrowypolsat.pl możesz sprawdzić kwotę następnej faktury, ewentualnie czy od jutra masz już FTA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no narazie programy sa ale tak jak mowisz swieta itp.itd. zanim odetnie moze kilka dni im zejdzie

 

a o tym http://www.icok nie dawno sie dowiedzialem dzisiaj sie zalogowalem i mam napisane w platnosciach ze kwota nastepnej faktury 37,90zl platne do 14.12.09 ale z Twojej wypowiedzi rozumiem ze mam to poprostu olac :)

 

no i mam rozumiec ze w takim wypadku ja juz z CP nie mam juz nic wspolnego i nic nie musze im placic i smialo moge rozgladac sie za czyms nowym na swieta?

 

 

a tak na marginesie swietny z nimi kontakt :

infolinia wiecznie zajeta nie moge sie doczekac konsultanta ( a czas i kasa leci)

probowalem rowniez wyslac w tej sprawie emaila poprzez http://www.icok i za kazdym razem gdy wcisne wyslij to mnie wylogowywuje nie wysylajac wiadomosci

 

poprostu rewelacja

 

 

I wielkie Dzieki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w październiku wysłałem wypowiedzenie (3-miesięczne), potem dzwonili z propozycjami ale mnie nie interesowały, kilkanaście dni temu napisałem przez ICOK e-maila z prośbą o przysłanie pisemnego potwierdzenia wygaśnięcia umowy, dostałem odpowiedź że ktoś się ze mną skontaktuje, odpisałem że nie interesuje mnie kontakt a jedynie dokument potwierdzający koniec umowy, kilka dni temu dzwonili z propozycją ale znów poprosiłem o dokument.

Wczoraj dostałem pismo z CP potwierdzające rozwiązania umowy w styczniu czyli dokładnie wtedy kiedy mija termin 3-miesięcznego wypowiedzenia.

Jestem zadowolony. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam własnie otrzymałem list z możliwością przedłóżenia umowy o kolejne 24 miechy a jeżeli nie podpisze to bede musiał płacić 39,90zł a jeśli podpisze to zostaje przy starych stawkach 37,90zł mam pytanie czy ktoś z was próbował zerwać umowe i jaki był skutek czy dali jakieś propozycje bo chcem ich nastraszyć że zerwe umowe moze coś poskutkuje co wy na to ?????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można odkupić od kogoś kto posiada prepaida i zarejestrować go na siebie?Nie jestem zainterersowany kupowaniem modułu za 199 i posiadaniem 4 m-cy familijnego tylko odkupieniu modułu od kogoś kto własśnie sobie pooglądał te 4 m-ce i już go nie potrzebuje.Jeśi jest to możliwe to zacznę poszukiwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tak mozna odkupic i zarejestrowac go na siebie, ja tak zrobilem gdy kupilem samsunga na stronie aukcyjnej, posiadacz poprzedni napisale cesje ktora znalazlem na SK i wyslal do mnie z dekoderem podpisalem i wyslalem do CP i po 3 tygodniach otrzymalem list od CP ze dekoder zostal na mnie przepisany. Najgorzej bylo z umowa na pakiet mini bo musialem czekac 2 miesiace. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...