Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Regulamin z dnia 1 listopada 2009 roku.

 

http://www.cyfrowypolsat.pl/obrazki/rozne/regulamin_swiadczenia_uslug_cp_01-11-2009_03.pdf

 

EDIT:

Przede wszystkim tak jak czytam co jest na tej ulotce to teraz nie kupujesz tunera na własność tylko jest on Ci udostępniony.

Ja swój wykupiłem za 299zł.

Dlatego nie masz się co dziwić, że przy takiej opcji, po zakończeniu umowy chcą z powrotem zarówno tuner i kartę. :mrgreen:

 

polsat.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja umowa na czas nieokreślony kończy się 1.01.2010r. (wypowiedzenie wysłane w terminie). Wprowadzony w błąd przez APS myslałem, że od stycznia opłacę sobie prepaida na pakiet mini a tu niespodzianka, prepaid dopiero od familijnego. Nie chcę stracić możliwości odbioru Polsatu i Polsatu 2, nie chcę też płacić za pozostałe kanały z familijnego.

Czy jest możliwość "odkręcenia" wypwiedzenia i przejścia na pakiet Mini na czas nieokreślony (do tej pory mam Familijny z Relax Mix), czy trzeba podpisać nową umowę na ten pakiet. Z kolei przy nowej umowie nie ma modułów Cam a ja takim obecnie dysponuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja umowa na czas nieokreślony kończy się 1.01.2010r. (wypowiedzenie wysłane w terminie). Wprowadzony w błąd przez APS myslałem, że od stycznia opłacę sobie prepaida na pakiet mini a tu niespodzianka, prepaid dopiero od familijnego. Nie chcę stracić możliwości odbioru Polsatu i Polsatu 2, nie chcę też płacić za pozostałe kanały z familijnego.

Czy jest możliwość "odkręcenia" wypwiedzenia i przejścia na pakiet Mini na czas nieokreślony (do tej pory mam Familijny z Relax Mix), czy trzeba podpisać nową umowę na ten pakiet. Z kolei przy nowej umowie nie ma modułów Cam a ja takim obecnie dysponuję.

 

 

Od dziś (7.12) istnieje możliwość podpisania porozumienia na dowolnie wybrany pakiet. Czyli dnia 2.01.2010r. idziesz do punktu i podpisujesz porozumienie na pakiet Mini na czas nieokreślony z 1mc wypowiedzenia. Ewentualnie na czas określony 12/15/18 o ile takie warianty będą dostępne. W sumie wyjdzie 1-2dni bez telewizji, ale przebolejesz :)

 

 

 

@esteban

 

NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem tu od niedawna. Potrzebowałem dekodera na działkę zasilaną napięciem 12V i zakupiłem dekoder Mini, jak na razie niezawodny. Czytam tu wypowiedzi wielu fachowców dzięki czemu dużo się nauczyłem. Jeśli jest tu tylu mądrych ludzi, dlaczego nie spróbujecie wymóc na CP, żeby zmienił swoją [beep]ną (proszę o nie wykreślanie tego słowa bo jest ono adekwatne do tej sytuacji) listę programów? Mam też w domu Cyfrę+ i BARDZOOO żałuję, że Cyfra nie ma dekodera na 12V.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa 13/29 miesięczna (3/6 miesięcy gratis) na pakiet Super Film z możliwością zejścia w okresie promocyjnym najniżej do pakietu Familijnego+HBO (57,90). Drugi dekoder (Mini D1) z opłaconym pakietem MiniMax przez okres 13/29 miesięcy dostajesz na miejscu razem z dekoderem podstawowym (takim jaki sobie wybierzesz).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. wysłałem właśnie wypowiedzenie umowy do Cyfrowego Polsatu (bo mi chcieli podnieść o 3 zł abonament hehe) . Po skończeniu się 1 miesięcznego wypowiedzenia będe mógł oglądać jakieś kanały niekodowane na moim dekoderze (echostar dsb 717), który mam na własość? bo jeśli nie to dekoder nadaje się do kosza chyba że da się go jakoś coś przerobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...