Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam umowe na dekoder mini d1 wypowiedziana od lipca, a w icoku, widneje ze w pazdzierniku nadal do zaplaty za fam + rm, 57.80 i w historii umowy nie ma ze od pazdziernika jest tylko FTA.

 

Jak sie miesiac temu pytalem na infolinii pytalem to twierdzili, ze jest zarejestrowane wypowienie i zeby sie nie martwic, od pazdziernika tylko FTA, ale dlaczego nie ma przez 2 miesiace zmiany w icoku(wyslalem w czerwcu)? Z kolei jak dzwonił konsultant o promocje "namów sąsiada" nie wiedzial jeszcze ze na ten dekoder mam wypowiedziana umowe :)

 

Tego dekodera nie uzywam juz i dlatego nie chciał bym placic podwojnie, za samsunga hd i mini d1 :)

 

Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 marca 2010 skończy mi się umowa na Polsat, czy przed zakończeniem umowy, moge koledze sprzedać dekoder z kartą i przepisać wszystkie płatności na niego, czy dopiero po po 10 marca mogę zrezygnować i przepisać dekoder na kolegę a 3 miesiące przez zakończeniem umowy, zrezygnować z niej? Proszę o dokładną, wyczerpującą odpowiedź. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy w trakcie jeszcze trwającej umowy mogę ową umowę przepisać na kolegę, czy nie lub kiedy?

Nie. Musisz pierw rozwiązać umowę. I po rozwiązaniu umowy, możesz przepisać na kogo chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie koega ma polsat pakiet mini teraz w trakcie trwajacej umowy dzwonil do nich i chcial zmienic sobie abo na wyzszy pakiet konsultantka stwierdzila ze nie ma problemu.

Ale pan z dzialu sprzedazy powiedzial , ze nie moze tegoo zrobic bo trwa jaks reorganizacja pakietow.

Cy jest to mozliwe bo mi sie to w glowie nie miesci skoro czlowiek chce placic wiecej a oni nie chca gdzie tu logika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jeśli wezmę cyfrowy polsat z pakietem familijnym 20 sierpnia to darmowy pełny pakiet do kiedy będę miał? Do 20 września czy do końca września? Umowa na rok dekoder hd nie na własność. A i czy jest jakaś promocja dla klientów przechodzących z innej platformy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie proszę o przeniesienie praw użytkowania dekodera numer xxxxxxxx, model xxxx oraz cesji uprawnień z tytułu Współpracy Programowej, z mojej osoby tj. [DOKŁADNE DANE, adres, pesel, nr dowodu osobistego] na osobę [DOKŁADNE DANE, adres, pesel, nr dowodu osobistego]. Umowa zawarta była w dniu xx-xx-xxxx. Informuję iż okres zachowania aktywnych pakietów programowych minął.

Pamiętaj, że jeśli nie spełniasz tego ostatniego zdania, to i tak nadal będziesz musiał finansowo wywiązywać się z umowy. Pamiętaj też, że Ty i osoba której sprzedajesz dekoder, musicie poinformować CP o zaistniałej sytuacji. Mam nadzieję, że w miarę dobrze to wykombinowałem :wink: Jakby coś nie tak, to piszcie. Napisz po wszystkim, czy wszystko obyło się bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napisałem coś takiego:

 

Zwracam się z prośbą o przerejestrowanie dekodera Cyfrowego Polsatu na inną osobę.

 

Moje dane osobowe to:

Nazwisko i imię: …………………………

Adres: …………………………………………

PESEL: ……………………………

 

Informacje o dekoderze:

 

Model dekodera i numer seryjny: ……………………………

Numer seryjny karty: ………………………………

Numer modułu CA: ……………………………………

 

Dane osoby na którą ma zostać przerejestrowanie dekoder to:

 

Nazwisko i imię: ……………………………

Adres zameldowania: ………………………………………………

Adres korespondencyjny: ……………………………………………

PESEL: ………………………………

Nr telefonu kontaktowego: ……………………………

 

……………………………… __________________________________………………………………

podpis osoby przekazującej ___________________________________________ podpis osoby nabywającej

 

 

Po trzech tygodniach otrzymałem odpowiedź pozytywną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy by ktos napisal wzor pisma o przepisanie dekodera, z jedej osoby na druga. :mrgreen:

Wzory zostały napisane, dla Ciebie oraz na przyszłość dla innych. Jednoosobowa, najwyższa komisja weryfikacyjna :> zatwierdziła oba powyższe wzory i umieściła je w odpowiednim miejscu 8)

https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=34&t=7859#p251642

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeżeli zadzwoniłem na infolinię CP i poprosiłem o przysłanie umowy na pakiet MINI, a dekoder jest PrePaid na pakiet Familijny to czy do czasu kiedy nie podpiszę tej umowy i im jej nie odeślę mogę sobie zapłacić za pakiet PrePaid, czy lepiej nie kombinować? I jeszcze jedno jeżeli mam na koncie dostępne środki 9 zł to wystarczy że wyrównam do 42,80, czyli dopłacę 33,80 czy muszę płacić pełne 42,80?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych kolegów,

 

Chciałbym się Was poradzić w pewnej kwestii. Otóż wypowiedziałem umowę Polsatowi niecałe 2 tygodnie temu, posiadam umowę an czas nieokreślony. Zgodnie z regulaminem wypowiedzenie zakończy się z dniem 3 grudnia. Dziś otrzymałem telefon z Polsatu z informacją/prośbą, abym jako stały abonent (prawie 3 lata w PC) pozostał im "wierny" a oni mi zaproponują super ofertę. Z chęcia wysłuchałem co mają do zaproponowania i brzmi to następująco:

Umowa na 24 miesiąc + pakiet wyższy przez 6 miesiący gratis (RealMix, gdyż posiadam Familijny) przy zachowaniu mojego dekodera i karty (Samsung 305) lub nowy dekoder za 1 zł i 3 miesiące gratis Real MIx. Pierwsza opcja nawet bardzo interesując wobec której się skłaniam...

 

Dylemat polega na tym, że wypowiedzenie skończy się w dośc dogodnym terminie grudniowym, gdzie z pewnością będą organizowane jakieś świąteczno-mikołajkowe promocje. Z drugiej strony przyzwyczaiłem się do mojego dekodera i nie chciałbym go wymieniać, gdyż w ciągu 30 miesięcy nie mogłem na niego w ogóle narzekać i chciałbym zachować ciagłość. Dekoder posiadam na własność i okres gwarancji skończył się już dawno a nie chciałbym kiedyś się niemile zaskoczyć jakąś awarią...

 

Chętnie posłucham rad szanownych kolegów, co będzie lepsze - skorzystać z ich propozycji, czy czekać na rozwiązanie umowy i wziąć nowy dekoder...

 

Sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie lepiej podpisac nowa umowę a szczegolnie w grudniu kiedy beda na pewno ciekawe promocje. Nawet teraz zreszta by sie oplacalo.

Jak bedziesz bral nowa umowe to dekoder wez w dzierzawe, masz wieczysta gwarance na niego i w razie czego od razu wymiana na nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...