Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@matikmaster jeśli umowa była na czas nieokreślony przed wejściem w życie nowego regulaminu, to nadal jest na czas nieokreślony, jeśli nowy regulamin wszedł w życie w trakcie okresu minimalnego, to umowa jest automatycznie przedłużana na 12 miesięcy. Wszystkie umowy podpisane od listopada 2009 są przedłużane na 12 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz wypowiedzenie umowy,jeśli jesteś jeszcze w okresie podstawowym obowiązuje Cię miesięczny okres wypowiedzenia.

Jeśli masz umowe na czas nieokreslony Twój okres wypowiedzenia wynosi trzy miesiące.

Wzory wypowiedzenia umów masz w tym wątku :arrow:viewtopic.php?f=7&t=238&start=825

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla nowych Klientów jedynie dwie opcje:

1.Pakiet Familijny+Super Film z możliwością zejścia do pakietu Familijny+RXHBO, bądź Familijny+HBO, 3 miesiące abonamentu w prezencie, dekoder DVR HD 149zł, umowa na 29 miesięcy.

2.Oferta Premium (Super Film + VOD + Pakiet HD + HBO HD), 1 miesiąc abonamentu w prezencie, dekoder DVR HD 99zł, umowa na 29 miesięcy.

 

Jeśli jesteś stałym Abonentem i chcesz dokonać podmiany sprzętu, oferta będzie inna i bardziej zróżnicowana, wykonaj telefon do COK, bądź wybierz się do APS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

Chciałbym się dowiedzieć czy z ,,mistrzowskiej oferty,, tzn.,,piłka jest okrągła a dekodery są 2 może skorzystać abonent,któremu umowa się skończyła z CP i przeszła na czas nieokreślony?

jeśli tak to również obowiązuje go wypowiedzenie umowy czy jednak może odrazu skorzystać z tej ,,mistrzowskiej oferty,,?

z góry dzięki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

Chciałbym się dowiedzieć czy z ,,mistrzowskiej oferty,, tzn.,,piłka jest okrągła a dekodery są 2 może skorzystać abonent,któremu umowa się skończyła z CP i przeszła na czas nieokreślony?

jeśli tak to również obowiązuje go wypowiedzenie umowy czy jednak może odrazu skorzystać z tej ,,mistrzowskiej oferty,,?

z góry dzięki za odp.

 

jest to oferta tylko dla nowych klientów, podpisujących nowa umowę abonencką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kończą mi się już umowy-zarówno na pakiet mini (za miesiąc), jak i na familijny (w tym miesiącu).

Jak to w końcu jest? Umowa sama przejdzie na czas nieokreślony, czy przedłuży się na kolejne 12 miesięcy? Widzę już w ICOK, że mam familijny w przyszłym miesiącu o 2 zł droższy.

Dekodery jeszcze mi śmigają więc raczej nie będę ich wymieniał, no ale w razie jakby nawalił któryś to lepiej nie mieć umowy terminowej, bo juz gwarancyjnie nie naprawią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomaszzz u Ciebie przejdą na czas nieoznaczony, bo masz starą umowę

 

@marc99 witaj w klubie, u moich znajomych wszystkie thomsony zdechły w tym roku, niestety teraz możesz albo oddać do serwisu który Ci to naprawi, względnie przepisze boxkey do innego dekodera albo wziąć za stówę dekoder familijny i podpisać umowę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ten cyfrowy polsat to się robi kompletne dno. Napisałem do nich w sprawie pakietu mini bez podpisywania umowy, bo mam ich dekoder który leżał w przysłowiowej szafie ;P i teraz go odkurzyłem jak się dowiedziałem o prepaid, ale oczywiście zero odp. już kolejny tydzień. Pisałem dwa razy do nich i żadnej reakcji. Czyżby nie zależało im na klientach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ten cyfrowy polsat to się robi kompletne dno. Napisałem do nich w sprawie pakietu mini bez podpisywania umowy, bo mam ich dekoder który leżał w przysłowiowej szafie ;P i teraz go odkurzyłem jak się dowiedziałem o prepaid, ale oczywiście zero odp. już kolejny tydzień. Pisałem dwa razy do nich i żadnej reakcji. Czyżby nie zależało im na klientach?

 

Zależy jeszcze na jaki e-mail napisałeś. Czy z iCok czy na kontakt@cyfrowypolsat.pl. Jeśli na drugi to sobie poczekasz ;)

 

Użytkownicy mogą korzystać ze wszystkich pakietów w formie pre-paidowej. W Twoim przypadku pakiet MINI kosztuje 14,90 zł. Dzwonisz na infolinie, mówisz konsultantowi, że chcesz mieć ten pakiet, on zapisuje Twoją deklarację (dopiero po deklaracji ten pakiet działa w tej cenie), dla pewności możesz wziąć nr zgłoszenia i śmiga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się zapytać, czy mogę wziąć w Cyfrowym Polsacie umowę na pakiet Familiny + pakiet kanałów HD. Na stronie CP nie ma takiej możliwości - pakiet HD jest dopiero od Relax Mix. Natomiast tutaj wyczytałem, że tak można. To czy Familijny + pakiet HD jest możliwe? Miałbym przykładowo Filmbox HD bez odpowiednika w wersji SD? Albo MTVN HD? Jeżeli tak - to jest bardzo zachęcająca oferta - 38+15=53 zł za w miarę bogaty pakiet kanałów. Umowy na ile miesięcy są?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...