Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, bylem w ASP nic mi nie powiedzieli jedyne zebym zadzwonil na infolinie, zadzwonilem i wyslalem im dekoder + pismo na ktorym rezygnuje calkowicie z ich uslug ( tej nowej z nowym dekoderem i tej wczesniejszej ), priorytetem paczka polecona i jeszcze dodatkowo list polecony z tym pismem oddzielnie. Pozostaje mi czekac na jaknajszybszy odzew z ich strony, bede musial pewnie przez 3 miesiace na starym dekoderze oplacac bo on jest na wlasnosc moj, to go dam bratu, a sam wykupie sobie Nke :)) RPA w HD oczekuje ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,kupiłem dekoder Polsatu nowy na aukcji i pytanie moje jest następujące ile trwa rejestrowanie dekoder,jak mam podpisać umowę na familijny+3x HBO,czy ksero Dow.os trzeba wysyłać? od kiedy powinienem już zgłosić rejestrację i podpisać umowę by mieć wszystko na 30 czerwca,czy zdążę?Proszę o szczegóły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj porostu była wyprzedaż dekoderów nowych samsung hd 370 i kupiłem co w tym takiego dziwnego i pytam......

 

....... ile trwa rejestrowanie dekoder,jak mam podpisać umowę na familijny+3x HBO w APS czy prze Kuriera tylko i le to trwa?czy ksero Dow.os trzeba wysyłać? od kiedy powinienem już zgłosić rejestrację i podpisać umowę by mieć wszystko na 30 czerwca,czy zdążę bo stara umowa się kończy? Proszę o szczegóły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

1. U mnie przerejestrowanie dekodera trwalo miesiac.

2. Jak dekoder bedzie na ciebie to idziesz do apsu i podpisujesz umowe na wybrane pakiety przez ciebie, jak podpiszesz to bedziesz mial wlaczone w tym samym dniu.

3. Ja ksero dowodu nie wysylalem.

4. Jak bys wysylal priorytetem to moze by zdazyli ale bardzo w to watpie, na jeden miesiac to mozesz sobie wykupic jakis pakiet w pre paid.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tak trzeba wypowiedziec umowe na pakiet familijny zachowujac 3 miesieczne wypowiedzenie. W wypowiedzeniu zaznaczasz ze chcesz przejsc na pakiet mini i wtedy przysla ci umowe. Ja na twoim miejscu by calkowiecie zrezygnowal z umowy i przeszedl na pre paid i masz wtedy pakiet mini za 15zl i jak cos ci sie nie bedzie podobac to wtedy juz nic nie placisz za wybrany miesiac no i co najwazniejsze nie masz umowy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

prosze o porade ,posiadam pakiet familijny gdzie umowa przeszla juz na czas nieokreslony.Chce zmienic ten pakiet na mini za 10 zl czy musze wypowiedziec umow i podpisac na nowo zachowujac 3 miesieczny okres wypowiedzenia?

 

Spróbuj skontaktować się z BOK polsatu. Może uda Ci się wynegocjować warunki przejścia na pakiet Mini bez wypowiadania umowy. Wypowiadając umowę nie będziesz mógł chyba równocześnie podpisać nowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Nawiazujac do mojej sprawy to wyslalem im juz ten dekoder co do 10 dni moglem i jest ok, teraz 3 miesiace musze stary oplacac i juz wolny bede. Mam tylko pytanko czy zwroca mi kase (99zl) ktore zaplacilem za dekoder przy odbiorze? Jedna pani na infolini powiedziala mi ze nie, a kolejna ze musze napisac pismo z prosba o zwrot kaucji, czy cos takiego. Jak to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...