Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

A ja mam taki dylemat. Moj okres rozliczeniowy przypada na 18 dzien miesiaca. Wypowiedzialem umowe z powodu zlikwidowania PF. Pismo wplynelo 12 VI a wiec przed kolejnym okresem rozliczeniowym, a oczywiscie do 18 czerwca abonament byl oplacony. Wprawdzie umowilem sie telefonicznie na przedluzenie umowy na nowych warunkach, ale ta umowe dopiero podpisze jak otrzymam poczta. A CP zada ode mnie zaplaty za kolejny miesiac. A czy nei powinienem zaplacic dopiero po podpisaniu nowej umowy? Na nowych warunkach cenowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej do nich zadzwoń i się upewnij. Dziś mi wyłączono sygnał definitywnie, na dekoderze głównym i multiroomie. Pismpo do nich dotarło 4.06, 8 rozwiązana umowa, i 8 zapłacone za czerwiec. Konultanci dzwonili do mnie i informowali mnie, że mam czas do 8.07 na podjecie decyzji. Dziś bez żadnej oferty na pozostanie, dla stałego i regularnie płacącego klienta wyłączyli mi sygnał. Dziś też wysłali pismo, gdzie mam odesłać dekodery. Tak wiec radzę się i nawet i po 10 razy pytać i się upewnić, bo mogą zrobić tak samo. Widać im nie zależy na utrzymaniu klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie jak oceniacie umowę z Cyfrowym Polsatem ?

Jutro planuję podpisać umowę na Pakiet Familijny HD + Extra HD + Sport HD (59,90zł) z modułem Cam CI.

Umowa jest na 15 miesięcy w tym 3 miesiące za darmo.

Później po tym okresie lub pod koniec wiadomo muszę wypowiedzieć umowę na 3 miesiące wcześniej, i jeżeli umowa się skończy płacę dalej tyle samo tak ?

Gdyż przechodzi na bezterminowy okres użytkowania.

Czy warto za tą cenę mieć te pakiety ?

Pozdrawiam Piotrek52090 i oczekuję na odpowiedź ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jeżeli nie wypowiesz umowy przed końcem 15 miesiąca to umowa przejdzie na kolejne 12 miesięcy czyli tak zwany okres dodatkowy. :) Przy okresie dodatkowym także obowiązuje 3 miesięczny okres wypowiedzenia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak się skusiłem na 29 miesięcy, gdyż i tak nie będę na 99% planował zmieniać pakietu po tym czasie.

Co mnie skusiło, to 6 miesięcy za darmo, wiadomo 2 lata umowa a nie 1 rok ale myślę że warto.

Podpisałem na Pakiet Familijny HD + Sport HD + Extra HD wraz z modułem CI.

Dodam tyle że jest możliwość umowa na 15 miesięcy w tym 3 miesiące za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Umowa konczy mi sie 8.07. Rozumiem ze moge wyslac jeszcze wypowiedzenie umowy tyle ze bede musiala zaplacic za lipiec sierpien i wrzesien jeszcze tak? i dopiero pozniej odeslac dekoder. Czy juz za pozno na rezygnacje i jak zaplace za lipiec to przejdzie mi automatycznie na te kolejne 12 miesiecy umowa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiedziałem dokładnie gdzie umieścić ten post dlatego piszę tutaj :)

 

Kończy mi się umowa z padającą już platformą N i ostatnie jej ruchy zmuszają mnie do zmiany operatora :) Mam już C+ i teraz zastanawiam się nad Cyfrowym Polsatem tylko mam kilka nurtujących mnie pytań :D

 

1. Czy w umowach Cyfrowego Polsatu nie ma jakiś ukrytych "ale"?

2. Jak sprawują się dekodery, czy dobrze i cicho pracują, nie zacinają się i jest możliwość ustawienia własnej listy kanałów ale nie jak w N np tylko że chce po wciśnięciu 1 na pilocie aby wyskoczył mi np AXN HD?

3. Który dekoder z PVR i HD najlepiej wybrać?

4. Czy jest Eska.TV?

5. Czy BOK jest dobrze zorganizowany i potrafi szybko i sprawie rozwiązywać powstałe problemy?

 

dziękuje za odpowiedzi na pytania gdyż jeszcze nigdy nie miałem Cyfrowego Polsatu a nie chcę ryzykować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Raczej nie ma żadnych ale

2.Co do dekoderów mam HD5000 i sprawuje się dobrze, ale jak poczytasz na forum to opinie są zmienne także lepiej wziąść jakiegoś echostara(jeżeli mają na stanie)

3. Sagemcom esi 88

4.Samemu musisz sobie wyszukać

5.Co do BOK to wole się nie wypowiadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jesli jej nie wypowiesz przedłuża się na kolejne 12 miesięcy

2. Dekodery.... jedne lepiej drugiej gorzej, jeden ma HD5000 i przez rok nie spadł mu sygnał, drugi ma ten sam model i co miesiąc musi dzwonić o wznowienie, więc też zalezy od modelu, ale biorac na wynajem masz wieczysta gwarancje

3. Hmmm chyba jednak echostar 7400 ale ten tylko do wzięcia w APS

4. W liscie NIT nie ma o ile znam dokladnie kanaly +100. Co do układania własnych list mozna to robić w większości HD

5. Co do BOKu sam tam pracuje, jeśli trafisz na ogarniętego konsultanta to sprawę masz w 3 minuty załatwioną, jeśli na mniej to dłużej albo i źle Cie opoinformuje. Z resztą jak wszędzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze kilka takich pytań :)

 

Jeżeli zdecyduje się na promocję Familijny HD + Sport HD + Extra HD + HBO Cinemax HD za 89.90 zł na 15 miesięcy to przez 15 miesięcy będę miał te pakiety? Nie ma jakiegoś "ale" ze np Sport HD jest tylko na 3 miesiące gratis?

 

Własna lista kanałów to tak jak mówiłem ze ustawiam sobie np na nr 1 AXN HD i wciskając 1 na pilocie wyskoczy mi AXN HD?. Czy dekoder uruchamia się szybko? (bo w C+ PACE PVR HD to istna masakra...) I czy w CP są jakieś funkcje internetowe, typu radio czy coś? Czy nawet nie warto do neta dekodera przypinać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radio masz z pozycji dekodera, jeśli weźmiesz dekoder hd 5000 lub mini hd 2000 to masz iple na dekoderze przez router, jeśli ustawic axn na 1 to masz axn na 1, dekodery w miare szybko sie przełączają, a co do pakietów, to jeśli weźmiesz premoium tzn to co napisaałes to przez calą umowe to masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patro, ja podpisałem umowę wczoraj, jeżeli masz swój dekoder to polecam Moduł Cam, jeżeli nie to wybierzesz sobie jakiś dekoderek.

Polecam ci podpisać umowę np. na 29 miesięcy tyle samo będziesz płacił ale masz wtedy 6 miesięcy za darmo,

Chyba że nie chcesz tak długiej umowy to bierzesz na 15 miesięcy w tym 3 miesiące za darmo.

Później umowa przedłuża ci się o kolejne miesiące jeżeli nie wypowiesz pod koniec umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...