Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zawarłem umowę z CP 03.08.2010r. na 29 miesięcy. Pakiet familijny za 37,90 zł oraz pakiet HD za 15 zł ( wszystkie kanały HD oprócz HBO HD i Cinemax HD). Przez 3 miesiące miałem gratis pakiet relax mix. Po 3 miesiącach 37, 90 zł do płacenia a po sześciu miechach już do końca umowy 52,90zł. Mam takie pytanie jak już umowa się skończy to automatycznie przejdzie na jakiś czas określony lub nieokreślony? Jak będzie z płatnością dalej będę płacił 52, 90Zł? Czy przy końcu umowy dzwonić do nich czy nic nie robić jak będzie najlepiej? Czy po takim okresie można wynegocjować jakieś warunki korzystne?Aha dekoder to HD 5000 płaciłem jednorazowo 1zł na wypożeczenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak trudno uzyć "szukajki" na forum lub poczytać umowę?

search.php?st=0&sk=t&sd=d&sr=posts&keywords=rollowanie+umowy&t=1298&sf=msgonly&ch=-1

Cenę masz zagwarantowaną na okres podstawowy (czyli w Twoim wypadku 29 miesięcy). Po 29m-ch będziesz płacił według stawki abonamentu obowiazującego w trzydziestym miesiącu umowy (cennik znajdziesz tutaj). Oczywiście cennik obowiazuje na dzień dzisiejszy. Każdy zdrowo podchodzący w obecnych czasach do umów z operatorami przed zakończeniem okresu podstawowego wypowiada umowę lub zwyczajnie podpisuje aneks do umowy i otrzymuje gratisowe miesiące i/lub nowy dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyślij wypowiedzenia w 4 od końca miesiącu umowy, tzn. okres wypowiedzenia wynosi 3 pełne ostatnie miesiące umowy i przed rozpoczęciem trzeciego od końca umowy miesiąca wypowiedzenie musi trafić do CP. Wtedy oni sami do Ciebie oddzwonią z ofertą przedłużeniową. A jaką - trudno powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę (okres podstawowy) do 25 czerwca, nie chcę przechodzić na okres dodatkowy - 12 miesięcy. Muszę wysłać wypowiedzenie umowy, żeby najpóźniej doszło do CP przed 25 marca - dobrze to policzyłem? No i zasadnicze pytanie: Mając teraz Pakiet Familijny + Relax Mix, będę mógł otrzymać ofertę przedłużeniową na takie same pakiety? Tuner zostałby ten sam, HD mnie nie interesuje, a lepszego od mojego Samsunga moim zdaniem nie znajdę.

Jaką teraz można dostać ofertę przedłużeniową na Pakiet Familijny + Relax Mix? Czy ktoś z Was może w ostatnim czasie przedłużał taką umowę.

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ... podpisałem umowe z CP dnia 18.12.2008 na okres 29 miesiecy czyli do 18.04.2011 i nie chce już być abonentem CP i chce wypowiedzieć umowę ... dzwoniłem i facet powiedział że muszę to zrobić z 3 misięcznym wypowiedzeniem .... ale moje pytanie brzmi czy mogę napisać do nich pismo z rezygnacją już teraz ? bo z mojej logiki wynika że mam się zmieścić w czasie do 18 kwietnia 2011 . a jeśli pismo nie dojdzie do tego czasu to automatycznie przedłużą mi tą umowe ? aha i czy jeśli wyślę im teraz rezygnacje to nie wpierniczą mi jakiejś kary ? wole zapytać was... bo konsultanci różnie mówią... jeden mówi co innego drugi co innego . pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz wysłać wypowiedzenie tak, by dotarło do CP przed 18 stycznia, czyli już za 4 dni - czyli 3 miesiące wcześniej, tak jak konsultant mówił przez telefon. Inaczej umowa będzie o tyle miesięcy dłuższa o ile później wyślesz wypowiedzenie - więc jakbyś np. wypowiedzenie wysłał w kwietniu, to jeszcze później za następne 3 miesiące musiałbyś płacić abonament. Zaznacz w rezygnacji, że nie zamierzasz korzystać z usług CP po 18.04.2011 r. i wyślij już teraz listem poleconym za potwierdzeniem odbioru - wszystko powinno być OK. Jak wypowiedzenie dotrze do CP już po 18 stycznia, to umowa będzie dłuższa o 1 miesiąc, po 18 lutym - 2 miesiące dłuższa itd. :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odp ; ) Tak zrobię . wyślę jutro rezygnację ... Piorytetem i za potwierdzeniem odbioru ...

Napisałem właśnie rezygnacje w wordzie tylko pytanie czy poprawnie i czy wszystkie potrzebne dane dałem ....

 

a6a351ae646a8066med.jpg

 

Zasłoniłem dane bo jestem zdania że internet to nie jest dobre miejsce na publikacje jakichkolwiek danych ;) Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zainteresowała mnie oferta z N (za 48zł) i mam kilka pytań.

Otóż wysłałem już kasę do CP chyba we wrześniu na przedłużenie umowy, wchodzę na podstronę abonenta na cp.pl i widzę: Ostatnia wpłata rok temu w lutym, środki bodaj bieżące: ***

Czy to oznacza, że ta kasa zostanie jakby zaksięgowana dopiero w lutym? I mogę jeszcze rozwiązać umowę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pisze na tej stronie. A info o tym, że trzeba zapłacić w celu przedłużenia umowy wyświetliło się podczas oglądania:) A chce jednak przejść na N i rozwiązać umowę z CP. Pakiet Mini Max czy jakoś tam, za 20zł.

 

Ostatnia wpłata: 2010-10-05 - 238,80 zł

Termin następnej płatności: 2011-02-04

Kwota następnej płatności: 0,00 zł

Wolne środki: 186,10 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odp ; ) Tak zrobię . wyślę jutro rezygnację ... Piorytetem i za potwierdzeniem odbioru ...

Napisałem właśnie rezygnacje w wordzie tylko pytanie czy poprawnie i czy wszystkie potrzebne dane dałem ....

 

a6a351ae646a8066med.jpg

 

Zasłoniłem dane bo jestem zdania że internet to nie jest dobre miejsce na publikacje jakichkolwiek danych ;) Dzięki za pomoc.

 

 

Ja trochę inaczej napisałem wypowiedzenie:

 

 

imię i nazwisko Warszawa, dnia……………...

adres

 

telefon

nr identyfikacyjny.......

nr karty ................

 

CYFROWY POLSAT S.A

Centrum Obsługi Klienta

ul. Łubinowa 4a

03-878 Warszawa

 

 

 

OŚWIADCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY

 

 

 

 

Ja niżej podpisany ........imię i nazwisko..... niniejszym oświadczam, że na podstawie postanowienia art. 2 pkt. 1 umowy na świadczenie usług programowych w ramach pakietu „MINI” nr ...............obowiązującej od 03.06.2009r. pomiędzy ....imię i nazwisko........, zameldowanym na pobyt stały pod adresem…………………….., PESEL: ……………., legitymującym się dowodem osobistym ……………. wydanym przez Burmistrza Miasta i Gminy ………………….. a Polsatem Cyfrowym ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, której przedmiotem jest świadczenie usług programowych w ramach pakietu „MINI” odstępuję od powyższej umowy zgodnie z 3 miesięcznym okresem rozliczeniowym.

 

Rozliczenie między stronami z tytułu odstąpienia nastąpi na zasadach określonych stosownymi zapisami wynikającymi z treści umowy.

 

Niniejsze odstąpienie od umowy dotyczy dekodera Echostar DSB-717 nr karty ...................., nr kontraktu.....................

Proszę o nadawanie sygnału FTA na ww. dekoder.

 

 

 

 

 

……………………..

(podpis abonenta)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A info o tym, że trzeba zapłacić w celu przedłużenia umowy wyświetliło się podczas oglądania:)

 

Szkoda że ja nie moge CI na ekran wysłać wiadomości o konieczności płacenia na moje konto ;)

 

Twoja umowa zostanie przedłużona na 12 miesięcy w dniu zakończenia okresu podstawowego czyli 04.02, mogłeś ją wypowiedzieć 3 miesiące przed zakończeniem okresu podstawoego czyli w październiku. Oczywiście możesz wypowiedzieć ją w każdej chwili z zachowaniem 3 msc okresu wypowiedzenia, będziesz musiał zapłacić za zerwanie umowy ale to będzie kilkanaście złotych u Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jestem abonamentem Cyfrowego Polsatu od września 2009 roku.We wrześniu 2010 roku przedłużyłem umowę Cyfrowego Polsatu o kolejny rok.Posiadam pakiet za 57,80 zł oraz tradycyjny dekoder bez możliwości odtwarzania programów w jakości HD.Kilka dni temu kupiłem nowy telewizor - SAMSUNG C8000.Chciałem dokupić kanały HD w Cyfrowym Polsacie za 15 zł oraz kupić nowy dekoder HD, lecz konsultant w bardzo niemiły sposób uświadomił mi, iż jest to niemożliwe, gdyż muszę czekać na koniec umowy.(tj.15.09.2011r.).Czy ja,jako stały klient Cyfrowego Polsatu, jestem zmuszony czekać do końca umowy, pozostając bez żadnego kanału HD oraz nowego dekodera, mimo że mój telewizor jest w stanie bez problemu odtworzyć programy HD?Proszę o szybką odpowiedź i z góry dziękuję...!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest prawidłowo. Ja podpisałem umowę na 29 miesięcy na dekoder HD, po kilku miesiacach stwierdziłem że chciałbym mieć możliwość nagrywania i co? i nic z tego. CP to jedna wielka pomyłka, wychodzi na to że każdy z abonentów to wróżka która przewidziała z czego chce korzystać podpisując długoterminowe umowy. Wiadomo że technika się zmienia, potrzeby ludzi również, ale co to ich obchodzi że chcemy korzystać z dodatkowych możliwości, ważni są nowi klienci (do momentu podpisania umowy), internet i telefon :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taką oto wątpliwość:

Zamówiłem przez telefon nową umowę na familijnyHD. Dekoder ma przyjść w ciągu 14 dni roboczych. Umowa ma zacząć obowiązywać od 3.02.2011.

Jeśli dekoder dojdzie wcześniej przed 3.02 to będzie działał? Stara umowa ma zostać anulowana wydaje mi się, że albo z dniem 3.02, albo 9.02 (dzień płatności).

Miał ktoś podobną sytuację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem sygnał na starym dekoderze powinieneś mieć do 02.02.2011r. natomiast nowy powinien działać od 03.02.2011r. Ale znając CP to zdarza im się zapomnieć wyłączyć sygnał i będziesz miał i tu i tu nadawany. Ja miałem kiedyś za free 1,5 roku sygnał z full pakietu. legalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taką oto wątpliwość:

Zamówiłem przez telefon nową umowę na familijnyHD. Dekoder ma przyjść w ciągu 14 dni roboczych. Umowa ma zacząć obowiązywać od 3.02.2011.

Jeśli dekoder dojdzie wcześniej przed 3.02 to będzie działał? Stara umowa ma zostać anulowana wydaje mi się, że albo z dniem 3.02, albo 9.02 (dzień płatności).

Miał ktoś podobną sytuację?

 

Zależy jaki dekoder wziąłeś i jaki okres rozliczeniowy miałeś wcześniej.

 

Przy podmianie na dekoder udostępniony okres rozliczeniowy się zmienia na dzień otrzymania dekodera od kuriera i zawarcia umowy (albo dzień udania się do APS i podpisania umowy). Wtedy umowa na starym dekoderze jest rozwiązywana z końcem aktualnie trwającego okresu rozliczeniowego. Zmienia się też wtedy nr konta do opłata.

 

Przy podmianie na dekoder własnościowy nic się nie zmienia i umowa z podmiany wchodzi w życie od kolejnego okresu rozliczeniowego. Stary dekoder zostaje FTA i zostaje do niego przypisany nowy nr kontraktu oraz nr konta.

 

I tutaj 99,9% dekoderów otrzymywanych za pośrednictwem kuriera ma nadanie już na pakiety - w momencie odebrania sprzętu (jak nie działa to wystarczy ponowienie uprawnień). Inaczej jest z dekoderami z APS. Wtedy według CP trzeba czekać do 48 godzin na nadanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem HD5000 na udostępnienie, umowa 29 mies. Babka na infolinii mówiła, że umowa wejdzie w życie 3.02.2011.

Czyli nie będzie tak, że dostanę dekoder i będę musiał czekać jakieś 2 tygodnie. Sorka, że pytam o takie szczegóły, ale nie mam ochoty dzwonić na party line ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...