Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Informacja dla osób zawierających umowy przez telefon. Jeśli zawierając taką umowę wyrazimy chęć natychmiastowego włączenia usług na nowych zasadach pozbawiamy się prawa odstąpienia od umowy w terminie 10 dni od jej zawarcia (zgodnie z obowiązującym prawem telekomunikacyjnym).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dzisiaj nowy używany 7400 i musiałem go wziąć to już 3-ci. Czekałem na niego 42dni. Dzwoniłem do CP to nawet słowa przepraszamy nie usłyszałem. Uruchomienie go kosztowało mnie dwie rozmowy z konsultantami p pół godziny ślęczenia przy telefonie, nieudacznicy. Ciekawy jestem jak długo pochodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pytanie do specjalistow w sprawie nowej oferty. Posiadam stara oferte Premium HD za 99,00zl. Czy bede mogl zerwac umowe w raz z podwyzszeniem ceny? Albo inaczej. Czy bede mogl przejsc na warunki nowej oferty przedluzajac umowe? Chodzi mi o nowy system z familijnym HD i dolaczaniem/odlaczaniem dodatkowych pakietow, kiedy sie chce. Chcialbym zatrzymac tylko Familijny HD z Polsatem HD, Polsatem Sport oraz PS Extra a wziasc za roznice ceny Nke, gdy bede na swieta w Polsce! Co sadzicie? Co by tu zrobic? Aby zerwac/zmniejszyc umowe w CP? Ajuto!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czytalem, ze od 25 pazdziernika nowa oferta ma byc dostepna rowniez dla starych abonentow, czyli jezeli podpisze aneks do umowy, to beda obowiazywaly mnie nowe warunki, o ktorych napisane jest na stronie CP - dodajesz, zamieniasz, dodajesz, odejmujesz wedlug mozliwosci finansowych. :?: To nic, ze umowa przedluzy sie o rok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Swistak: I tak nie masz co dzwonić bo takich ofert dla dotychczasowych abonentów nie ma i konsul nawet Ci dokładnie nie powie kiedy taka oferta będzie i jak będzie wyglądać, zy będzie możliwość zmniejszenia pakietu i czy w ogóle będzie możliwość przejścia na nowe premium. Ten 25.10. to bardzo płynna data.

 

@Jeneka: Bez żadnego problemu możesz przepisać dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o cesje dekodera, przed zakupem wszystko sprawdziłem tel. u kogoś kto się nazywa "konsultant" podałem wszystkie dane i usłyszałem że dekoder nie ma zadłużenie jest na własność i mogę zrobić cesje. Kupiłem więc wysłałem wszystko co potrzeba do nich, minęło 3 m-ce i nie mam żadnej odpowiedzi pomimo że pisałem, dzwoniłem. A powiedziano mi że dekoder przejdzie na moja własność po miesiącu. O to cały "polsat"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś może to niech mi wytłumaczy. Jeśli mam umowę na Relax Mix obowiązująca do czerwca 2011 i płacę 57,90 to jaki pakiet będę miał po tej umowie i ile będę płacił? Gdy umowa wygaśnie to czy automatycznie "przeniosą" mnie do pakietu, który miałem wcześniej (tj. Familijny) czy też będę musiał płacić za Relax Mix bez promocyjnej ceny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosbe mam o pomoc, jakby ktos mogl mi odpowiedziec - mam umowe na Relax Mix + pakiet HD do maja 2011. (umowa 13 miesieczna)

 

1.Czy bede mogl wczesniej przejsc na nowe pakiety?

2.Jesli nie zdecyduje sie przejsc na nowe pakiety, to od maja 2011 bede mial rollowana umowe na kolejny okres 13 miesieczny i bede dalej placil tyle co place?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzi na pytanie:

 

1) Nowy CP - Jesień 2010r. ma być dostępne dla obecnych abonentów w najbliższym miesiącu i rzeczywiście może być to 23 albo 25.10 ale raczej do tych dat bym nie przywiązywał większej uwagi. I po drugie jak będzie taka oferta to raczej bez sensu jest pytać na forum co mogę wziąć, na jakich zasadach, ile dekoder, kiedy mogę przejść itp., itd. Telefon na Partyline albo wycieczka do APS.

 

2) Do @Misiek i @Kosa - wszystko jest zawarte w umowach, regulaminach i cennikach i też jakiś czas temu pisałem na temat rollowania, cen wystarczy przejrzeć historię moich postów ;) W okresie rollowania są takie same ceny jak w okresie podstawowym, ponieważ umowa jest terminowa. A ceny zgodne z cennikiem.

 

3) Co do nowej oferty z dekoderem dodatkowym. Można otrzymać dekoder SD za 0 zł albo HD za 49 zł. Pakiety do wyboru: Mini HD albo Mini Extra HD. Abonament zależny od pakietu na podstawowym dekoderze. I to chyba wyczerpuje ten temat.

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...