Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej zadzwoń do BOK-u i powiedz że chcesz dokupić ten pakiet, oni wyślą ci porozumienie, Ty podpiszesz odeślesz z powrotem i będziesz miał. Należy tylko zdać sobie sprawę że są 2 rodzaje umów, na czas nieokreślony, które zawsze możesz rozwiązać (z zachowaniem okresu wypowiedzenia), i na czas określony np. 2 lata i wtedy możesz rozwiązać umowę na ten pakiet dodatkowy lub w ogóle rozwiązać umowę na Familijny dopiero po upływie tego określonego okresu.

Umowa na czas nieokreślony na pakiet Bajeczka to 6,90 zł miesięcznie, a na czas określony to 5,20 zł miesięcznie. Więc w trakcie rozmowy najlepiej od razu zdecyduj na jakich warunkach chcesz podpisać takie porozumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zadzwoń do BOK-u i powiedz że chcesz dokupić ten pakiet, oni wyślą ci porozumienie, Ty podpiszesz odeślesz z powrotem i będziesz miał.
Od kiedy na taki pakiet jest potrzebne porozumienie :?: Ja nie musiałem niczego zamawiać a tym bardziej popisywać (To było jakieś 3 lata temu).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pakiety dodatkowe nie trzeba porozumienia, jest ono wymagane tylko jeśli chcesz wykupić pakiet Relax Mix za 19,9 (bez umowy kosztuje 39,8). Więc jeśli chcesz dokupić pakit bajeczka to dopłacasz 5,20 i od nowego okresu rozliczeniowego zostanie uruchomiony, jeśli chcesz by był wcześniej, to po zaksięgowaniu wpłaty zadzwoń na infolinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpłac na swoje konto równo 5,20 i automatycznie od nowego okresu miesięcznego będziesz odbierał pakiet bajeczka. Jesli chcesz od teraz musisz mieć na koncie jakieś pieniądze - zadzwonić do cenrum obsługi i tam prosić o aktywowanie (od dziś) , procentowa równowartośc kwoty zostanie Ci potrącona z konta. ja tak robiłem często - wpłacałem np 10 zł i w dogodnym momencie prosiłem o włączenie pakietu sport. reszta zostawała do wykorzystania w dowolnym momencie. Albo jak kolega powyżej - wszystko najlepiej widac w ICOK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po samej wpłacie raczej nie włączą automatycznie, lecz musisz zadzwonić na infolinię bo w przeciwnym razie te dodatkowe pieniądze będą widniały jako wolne środki. No i jeszcze nie wiem skąd wzięliście 5,20, teraz cena bez podpisywania umowy to 6,90, wystarczy zapoznać się z cennikiem na stronie internetowej CP. Dlatego jeżeli zamierzasz oglądać dłużej niż tylko miesiąc, to lepiej zadzwonić albo pójść do Autoryzowanego Punktu Obsługi i zapytać o możliwość podpisania umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że na pakiet bajeczka nie można podpisać porozumienia. Wyższym pakietem niż familijny, na który trzeba podpisać porozumienie to pakiet Relax Mix. 5,20 to cena za ten pakiet dla umów na czas określony, 6,90 dla umów na czas nieokreślony - ale tylko w przypadku gdy dotarł nowy regulamin, więc jeśli opłata za familijny wynosi nadal 37,90 to za pakiet bajeczka należy wnieść opłatę 5,20.

Pakiet jest uruchamiany od kolejnego okresu rozliczeniowego po zaksięgowaniu opłaty (pod warunkiem, że wolne środki stanowią równą kwotę co do grosza za pakiet familijny i wybrany pakiet dodatkowy), lub po telefonicznym kontakcie w tym samym dniu - kwota pobrana jest proporcjonalna do dni pozostałych do końca okresu rozliczeniowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim podpisałem umowę na Pakiet Familijny + Relax Mix też opłacałem Pakiet Familijny + Pakiet Bajeczka. Zapłać 37,90zł + 5,20zł = 43,10zł. Zawsze na blankiecie wpłat dopisywałem Familijny + Bajeczka i problemów nie było.

Jeśli chcesz się upewnić zadzwoń do CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klienci posiadający umowę na czas nieokreślony mają i będą mieli w przyszłości możliwość zawarcia porozumienia na czas określony z zachowaniem rodzaju i ceny dotychczas subskrybowanego pakietu.

Czy aby Cyfrowy Polsat sobie nie strzelił w stopę! Wydaje mi się - mam tu na myśli abonentów z Pakietu Mini - że Telewizja na Kartę będzie teraz w łasce. A już przysłowiowym "gwoździem" byłoby dodanie dodatkowego (jakiegokolwiek? Kodowanego) kanału do oferty TnK w tej samej cenie - dziesięć PLN.

Hmm! Po tej "operacji' słupek CP spadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klienci posiadający umowę na czas nieokreślony mają i będą mieli w przyszłości możliwość zawarcia porozumienia na czas określony z zachowaniem rodzaju i ceny dotychczas subskrybowanego pakietu.

Czy aby Cyfrowy Polsat sobie nie strzelił w stopę! Wydaje mi się - mam tu na myśli abonentów z Pakietu Mini - że Telewizja na Kartę będzie teraz w łasce. A już przysłowiowym "gwoździem" byłoby dodanie dodatkowego (jakiegokolwiek? Kodowanego) kanału do oferty TnK w tej samej cenie - dziesięć PLN.

Hmm! Po tej "operacji' słupek CP spadnie.

 

Ile razy było już na forum napisane że CP strzela sobie w stope albo że będzie duży odpływ klientów. I co?

I nic. Abonentów przybywa ale już nie tak szybko bo zaczyna rynek się nasycać no i kryzys. Pakiet MINI jest odpowiedzią na Tnk ale obie te usługi aż takiej kasy nie dają. A obie platformy widać mają dużu odsetek abonentów właśnie w tych usługach co nie jest dla nich takie dobre. Więc nie dziwie się że abonenci pakietu Mini mogą czuć sie zniesmaczeni ale otrzymują to za co płacą. A że płacą mało to i otrzymują mało - to logiczne.

Chcesz mieć lepiej to płać więcej. Tak jest wszędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...