Skocz do zawartości

Problem z cyfrą + ! =/


Mith
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kupilem wczoraj dekoder cyfry + zamontowalem wszystko zgodnie z instrukcją. Wyszukalem kanaly i gdy wlaczam jakis program jest dobrze przez 5 sek. i sie nagle wszystko zacina i nic nie idzie zrobic nawet nie dziala pilot ! Probowalem kilkakrotnie i nic nie pomaga ! Prosze o pomoc. Z gory dziekuje :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wszystko jest faktycznie dobrze połączone/ustawione (antena, konwerter, kable, itd.) to rada jest tylko jedna. Wymień dekoder na inny tam gdzie go kupiłeś. Ja tak zrobiłem. Napisz jak możesz jaki dekoder nabyłeś. Musisz pamiętać, że sprzedawane dekodery np. za 1 PLN nie są fabrycznie nowe, a czasami bardzo stare. Owszem, C+ sprawdza je przed ponownym wysłaniem w obieg, ale co stare to stare. Grunt, że masz 12 m-cy gwarancji, więc z niej skorzystaj. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z innego forum:

 

Mój kolega w katowicach dostał 1330 ale nie działał zbyt dobrze więc zajrzał do środka a tam ---> zobaczcie sami, wygląda nie ciekawie niektóre nóżki mocno przyrdzewiałe.

 

tuner1.jpg

 

tuner2.jpg

 

tuner3.jpg

 

Ładnie - nie ma to jak promocja :lol: Pomijając brud wewnątrz (chociaż mogli odkurzaczem przejechać nieco...) to stan techniczny tragiczny! Mam nadzieję, że był to przypadek jednostkowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....jeśli to tylko 1 złoty, to można przełknąć tę gorycz. :lol:

Tak czy owak, nie o złotówkę tu chodzi, a o zasady zwykłej przyzwoitości i potraktowanie potencjalnego klienta, wszak zacnej platformy :idea: .

Przypadek jednoroazowy :?: - czyżby - a czego można się spodziewać po dekoderach iluś tam letnich :twisted: i iluś tam przejściach (czyt. rąk abonenckich) :twisted: .

 

-pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest takie powiedzenie, że tanie mięso to psy jedzą. Trochę podobnie jest z tymi dekoderami :D Za złotówkę nie ma co zbytnio wybrzydzać, zawsze można wymienić na sprawny i tak...aż do skutku :wink: A jak się trafi dobry model to można mieć spokój na parę latek i wtedy można powiedzieć, za złotówkę a tak długo dobrze mi służy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem już w swojej "karierze" 3 dekodery philipsa od cyfry i wszystkie trzy były sprawne, ja tam wcale nie uważam, że tak strasznie kogoś naciągają, w umowie zakupu terminala wyraźnie jest napisane że sprzęt może być używany, tylko umowy trzeba czytać, zresztą jak się jest użytkownikiem takiego forum jak to i umie się czytać ze zrozumieniem to nie powinno być zdziwienia w sklepie cyfry ze sprzęt nowy nie jest a szczególnie taki za 1 zł, kupiłeś to masz gwarancję, z nią chyba nie ma problemów, a że kupujemy taki a nie inny towar za taką anie inną cenę to trzeba się liczyc że może w pewnej chwili tak a nie inaczej działać, polecam zakup za 1zł, w osłonie gwarancji użytkowanie, a potem sprzedaż i zakup kolejnego, to działa ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą. Na tym forum są maniacy tv sat, którzy wydają na sprzęt po parę tysięcy i pastwią się z lubością nad dekoderami za złotówkę. Panowie, jak macie wypasionego Dreamboxa, 5 modułów, 8 anten, to tylko się cieszyć. Ja wciąż uważam, że deko za 1 PLN z gwarancją to okazja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tak można traktować klientów? :shock:

 

(Do admina Sorry za cytat ale chce zeby bylo wiadomo do kogo pisze)

 

Stary wez mnie nawet nie draznij "jak mozna" a mozna normalnie to sprawa marketingu i indywidualna sprawa fimry. KAZDY sprzedawaca w sklepiej KAZDA pani na infolini od razu powie ze to dekoder UZYWANY (w umowie tez o tym WYRAZNIE PISZE) i masz na niego 1 rok gwarancji (wymieniaja od reki przychodzisz bierzesz inny dekoder i tak w nieskonczonosc przez rok) wiec okres minimalny umowy masz zagwarantowany a potem to w kazdym momecie moga Ci dac dekoder na wynajem zebys nie zostal z abonamentem bez mozliwosci ogladania. A jesli to wszystko kurna Ci sie nie podba to sobie kup philipsa (nowka prosto z fabryki z 2 letnia gwarancja za 289 lub 189 przy 18 miesiacach) i nie gadaj tu glupot ok?? Jednak mysle ze patrzac na ta gwarancje i to ze kosztuje on 1zl to jest dobra sprawa. A po drugie jak ktos chce miec tanio to wezmie za 1zl a jak komus nie pasuje uzywka to 289 zawsze moze ewentualnie na wynajem wtedy Cie nic nie obchodzi dozywotnio. Rozne grupy docelowe Ty widac nalezysz do tej drugiej wiec wez sobie za 289 lub na wynajem thomsona i nie patrz na tych co ich nie stac albo sie licza z kosztami ok?. To tak jak z samochodami...

 

Pozdrawiam

 

Krzychu

 

Ps. A Polsat to moze sobie uzywki sprzedawac?? Myslicie ze lepiej wygladaja?

Ps2. A ten dekoder na zdjeciach wyglada jak by go ktos zalal po prostu, ewentualnie pracowal przy duzej wilgotnosci, a nie zerdzewial od wieku

Edycja:bogdan425 - hej, hej - lejek oddaliłem - teraz jest przyjemniej :lol:

Krzychu - ale jak poprawiasz Bogdan to tak zeby sie trzymalo sesu :D

"na" gdzieś mi uleciało :lol: , ale i tak bylo lepiej jak z lejkiem :lol:

spoko a czemu nie dacie takiego emota od albo ?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...