Skocz do zawartości

Polska jako współgospodarz Euro 2012


andi12
 Udostępnij

Czy Polska dobrze wywiązała sie jako współgospodarz Euro 2012 ?  

31 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Polska dobrze wywiązała sie jako współgospodarz Euro 2012 ?

    • 3. Nie wiem
      1
    • 2. Nie
      3
    • 1. Tak
      28


Rekomendowane odpowiedzi

Jako, ze Euro 2012 przeszło już do historii postanowiłem zrobić ankietę podsumowującą, pytanie jak w temacie.

Moim zdaniem Polska dobrze wywiązała sie z trudnego zadania, będąc współgospodarzem tak dużej imprezy, organizacja była dobra, strefy kibica nie najgorsze, można narzekać na murawy w czasie niektórych spotkań, kibice z zagranicy zostali dobrze przyjęci i ugoszczeni, Polacy w ten sposób zaprzeczyli ksenofobom z BBC którzy oczerniali nasz kraj. jak miałbym oceniać w skali od 1 do 6 to myślę, ze za organizacje należy się mocna czwórka, bo autostrady miały być gotowe na czas a nie są. Sam turniej oceniam pozytywnie, było wiele pozytywnych emocji i można już śmiało powiedzieć, ze Polacy i Ukraińcy podołali tak trudnemu zadaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oceniam nasze przygotowania i Ukrainy na bardzo dobre ogólnie. Teraz szczegóły to, autostrady 3, stadiony 6, kibice 5, lotniska 5, kolej 4, strefa kibica i zabezpieczenie obiektów 6, media 5, służba porzątkowa 5. Oceny są takie jak w szkole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Daliśmy radę. Jak na tak wielką imprezę wyszło super. Organizacja ekstra, strefy kibica coś pięknego a kibice jak zawsze wspaniali. Dzięki temu przedsięwzięciu nasz kraj urósł w siłę i jesteśmy gotowi na następne wyzwania. I co najważniejsze zyskaliśmy dobre opinie zagranicznych gości i myślę też Anglicy nie powiedzą więcej o nas złego słowa (słynna trumna). Podsumowując udało się wszystko oprócz występu naszej reprezentacji, no ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że podołaliśmy organizacji ;) Nie wierzyłem, że to wyjdzie tak pięknie, ale udało się :D Świetny turniej i jestem dumny, że mogłem coś takiego przeżyć w swoim kraju.

 

No i Polska będzie nareszcie inaczej potrzegana.Zgłaszają się już teraz trenerzy z ciekawymi nazwiskami(Eriksson).Pewnie niejedna reprezentacja przed wielkim turniejem wróci do polskich ośrodków przygotowawczych.Już nawet teraz kluby z południa wybierają Polskę jak np. AEK Ateny czy mistrz Cypru AEL Limassol.A z czasem pewnie tych klubów będzie jeszcze więcej i to z bardziej markowymi nazwami :)

 

A co najbardziej zapamiętam z turnieju? Radość po bramce Lewandowskiego i atmosfere w warszawskiej Strefie Kibica na meczu z Rosją ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Polska wywiązała się jako współgospodarz Euro 2012, były mniejsze i większe nie dociągnięcia ale to mało znaczące, najważniejsze w tym jest że kibice z zagranicy są pozytywnie zadowoleni. Za ten dokument stacja BBC powinna jak najbardziej przeprosić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie będę oryginalny jeśli napiszę i zagłosuję na TAK. Uważam też, że bardzo dobrze spisała się także Ukraina. Za zwycięzców Euro uważam kibiców, którzy jak zwykle nie zawiedli i byli w większości przyjaźnie nastawieni do innych krajów. Nie sądzę jednak, że pokazanie ludziom z zagranicy, a przede wszystkim piłkarzom byłego obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau było ujmą, a wręcz przeciwnie mogli się przekonać na własne oczy, że to się na prawdę kiedyś działo i że Polska potrafiła się otrząsnąć z horroru jakiego miała okazję doznać i odbudowała się i nie wygląda tak źle(przypominam, iż panowały do tej pory opinie, że Polska to w większości brudny kraj dalej nie odbudowany po wojnie i komunizmie). Cieszę się że daliśmy się poznać jako kraj gościnny i że warto takie imprezy nam powierzać bo może być lepiej. Były pojedyncze incydenty, ale jak kiedyś powiedziano - gdzie ich nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...