Skocz do zawartości

TechniSat DiGYBOXX HD C+


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

... potwierdzam brak możliwości oglądania C+ i modułu NNK bez wcześniejszego wyjęcia jednej z kart ...

Moje spostrzeżenie jest takie, że dekoder chodzi dobrze, dopóki nie włoży się karty Cyfry+. Po włożeniu tej karty - blokuje programy - nawet CNN z Astry 19.2, który przecież jest FTA! (Mam kartę z pakietem Start HD Cyfry+). Gdy mam sam moduł NNK ten program nie jest blokowany. Jak to wytłumaczyć?

Włożenie do czytnika karty Cyfry to blokowanie sobie kanałów. Nie polecam, gdy ktoś chce korzystać z pakietu Cyfry+. Nie wiem, może przy najdroższych pakietach jest lepiej, np. za 100zł? Ale czy wtedy nie lepiej wziąć tunera z cyfrową nagrywarką, albo alternatywnego z lepszą jakością obrazu i działającym blokerem i spliterem?

DiGYBOXX HD C+ polecam wyłącznie do oglądania Cyfrowego Polsatu (lub okrojonej N-ki (TNK HD)) poprzez moduł, bo wtedy niczego nie blokuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie nikt :) bo kto ma dwa tunery :)

Koledzy, proszę o jak najszybsze sprawdzenie działania nowych kanałów Polsatu (po uruchomieniu): para: karta Cyfry w czytniku + moduł Polsatu. Ja szykuje duże pismo do Technisata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie nikt :) bo kto ma dwa tunery :)

Niepotrzebne 2 tunery - wystarczy sprawdzić, czy te nagrania -

http://speedy.sh/5UZAq/0.000.Current.ts

 

Nie ma różnicy przy nagrywaniu z modułem i bez niego (testowałem na starym CI Polsatu). W obu przypadkach nie można odtworzyć nagrania na komputerze. Żaden program nie rozpoznaje strumienia audio-wideo w zamieszczonym powyżej pliku TS.

są odtwarzane (podejrzewam, że nie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam go od tygodnia i wszystko byłoby w porządku, gdyby nie problem z listami programów ulubionych.

 

Ten dekoder dedykowany jest Cyfrze + i stwarza to problem z listami programów ulubionych. W sumie są cztery listy: ta główna Cyfry+, na której układ programów jest z góry narzucony i jeszcze 3 inne, domyślnie puste. Można oczywiście tworzyć swoje układy programów na 3 pozostałych lecz coż z tego, kiedy nie da się z nich normalnie korzystać! Utworzyłem sobie taką jedną listę z programami z satelit Hotbirda i Astry. Jest ona widoczna tylko w menu "zarządzanie listami TV". Po wyjściu z menu automatycznie zawsze ustawia się lista dedykowana Cyfry+. Jak to zmienić? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy proszę o sprawdzenie, jak się zachowują nowe programy, dodane przez Polsat przy parze karta Cyfra + w czytniku + moduł CI+ Polsatu. Proszę o rozpiskę bo ja dość intensywnie naciskam centralę Technisata.

Wiecie co? Teraz mój mózg zadziałał, przecież ja mam tylko z C+ kanały ichniejsze :) a z CP na CI+ cały pakiet zatem nie mam problemu z konfliktem odkodowania? jak sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karta C+ & moduł CI+ Cyfrowy POLSAT

obecnie nie działa 26 programów (doszły 2 nowe: MTV ROCKS, FILMBOX ACTION), poniżej wykaz:

transponder 74, DVB-S POLSATu - zone romantica, AXN CRiME, AXN sci fi, FIGHTBOX, EXTREME SPORTS, NAT GEO WILD, AXN, ESPN CLASSIC, DISNEY XD, cinemax 2, FOX life;

transponder 78, DVB-S2 POLSATu - FOX life HD, HBO HD, TVP 2 HD, AXN HD, cinemax 2 HD, FOX HD;

transponder 79, DVB-S POLSATu - MTV ROCKS, POLSAT JimJam, TV 6, travel, SUPERSTACJA;

transponder 4, DVB-S2 CYFRy+ - NATIONAL GEOGRAPHIC CH. HD, AXN spin HD;

transponder 13, DVB-S2 - Discovery HD SHOWCASE;

transponder 114 DVB-S CYFRy+ - FILMBOX ACTION.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ok, mam pełny obraz. Ciekaw jestem co tam Mr. Orbita wykukał z tym problemem, bo miał się tym zająć? huhu? Może będziesz miał lepszy wpływ na Technisata bo bardzo szkoda mi tego tunerka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...