Skocz do zawartości

C+ C+Film i C+Sport w HD


mat_lewq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Prawodpodbnie-choć nie jestem ekspertem w rozpoznawianiu obrazu HD myśle że Ci tam z Cyfry zaczęli nadawać już w kablówkach wszystkie kanały C+ w HD.Dzwięk jest ten sam tylko że troche obrazu zostaje ucięte.Nawet jak w kompie oglądam to jest to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nie wysiliłem się szukając odpowiedniego tematu ale chyba jako że jestem nowy to mi wybaczycie :P

 

Mam takie pytanko. Jestem szczęśliwym posiadaczem Humaxa HDCi 2000 i telewizora obsługującego HDMI. Wczoraj doszły do mnie słuchy że Cyfra udostępniła już program Canal+ Sport HD. Nie wiem na ile to prawda bo sam odbierałem tylko głos na tym kanale. Jeśli rzeczywiście ten program już działa, to prosił bym o jakąś fachową pomoc co może być przyczyną takiej sytuacji (czarny ekran i tylko głos w tle). Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Narazie tak jest, poniewaz moduly Astona nie maja jeszcze obslugi standardu HDTV. Jest juz w testach nowe oprogramowanie, ktore ma sie na dniach pojawic na Astrze 19.2*E i wtedy poza tym ze slyszysz glos zobaczysz tez obraz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na normalnych tunerach C+ Mediasat jst dzwięk na C+ HD.

No tak, ale jak już pisałem, z tym nie mam problemu. Chodzi mi o to kiedy zostanie puszczony również obraz (dla tych którzy posiadają odpowiednie tunery), bo póki co to sam dźwięk leci :roll:

 

Edycja Burli: Nie cytujemy posta jeśli piszemy zaraz pod nim!

 

Spoko, nie wiedziałem. Swoją drogą to dosyć dziwna zasada i po raz pierwszy się z czymś takim spotkałem na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki masz moduł ? to nie jest transmisja za free.

cyfra informuje ze aston 2.7 bedzie obslugiwal hd a jak ja mam astona 1.5 ? zreszta co to za roznica przeciez to zalezne chyba jest od dekodera a nie modulu! jedynie co moze miec wplyw to to iz c+ chce wprowadzic karty 9.0 i te beda dobrze wspolpracowaly w astonach z nowym oprogramowaniem ale ja mam karte 7b i mysle iz wystarczylo by mi tylko do tego dekoder np humax lub derambox 8000 i aston 1.5 i bedzie bede odbieral c+HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.canalplus.pl/prasa/?1163597016776

http://www.canalplus.pl/cgi-bin/canal/i ... tydzien-hd

 

Nie C+HD,nie C+FILM,a C+SPORT HD to będzie jedyny kanał w technologi HD w cyfrze plus.

Już w grudniu mają pokazać wybrane mecze ligi francuskiej i ligi angielskiej w technologi HD.Pozatym mają przeprowadzić transmisje hd filmów (oferta na grudzień) codziennie o 21:

* Miasto gniewu, 26 grudnia, 21:00

* Pan życia i śmierci, 27 grudnia, 21:00

* Oliver Twist, 28 grudnia, 21:00

* Mr. & Mrs. Smith, 29 grudnia, 21:00

* Gwiezdne wojny - cześć I Mroczne widmo, 30 grudnia, 21:00

* Gwiezdne wojny - cześć II Atak klonów, 31 grudnia, 21:00

* Gwiezdne wojny - cześć III Zemsta Sithów, 1 stycznia, 21:00

 

W dalszej perspektywie mają być rozgrywki ligi poslkiej w hd oraz seriea w hd.Ma być też relacja w hd z zawodów 6 narodów i zawodów super bowl.

Więć kanał C+SPORT HD pokaże super wydarzenia w wysokiej rozdzielczośći(sportowe,filmowe).Koszt 15 złoty za jeden kanał duży,ale chyba warto

 

informacja:

Cyfra+ HD za 15 zł

|

Pakiet kanałów wysokiej rozdzielczości, który Cyfra+ zamierza wprowadzić w czerwcu przyszłego roku, będzie kosztował 15 zł miesięcznie. Na razie nie wiadomo jakie kanały, oprócz Canal+ Sport HD, znajdą się w ofercie tego pakietu.

Do czerwca 2007 roku kanał Canal+ Sport HD, na którym emitowane będą w technologii wysokiej rozdzielczości sport i filmy, będzie oferowany abonentom bez dodatkowych opłat. W połowie przyszłego roku oferta platformy będzie rozszerzona o kolejne kanały HD – kanał filmowy i dokumentalny. Wtedy też za pakiet trzeba będzie płacić dodatkowo – 15 zł miesięcznie.

 

Czyli narazie C+SPORT HD,POTEM C+film w hd i dokumentalny kanał w hd i za te 3 kanały opłata 15 złoty.Porównajmy:mgm-c+film,nsport-c+sport,discovery hd-chyba animal planet hd i zobaczymy kto lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestmowa o dokumentalnym kanale,czy to bedzie national czy animal to co to za roznica

 

 

No ja dla mnie różnica dośc sporo. Bo według mnie NGC ma znacznie ciekawsze programy.

 

 

Jakiś czas temu sporo się mówiło o Planete w ramach swoich 10 urodzin ma zacząc emisję swojego programu w HD i miał on się pojawić w ofercie Cyfry+ ... ucichł ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bedzie,cyfra marenome i nie wprowadzi badziewa w hd,

c+sport hd,c+fiilm hd,dokumendalny program hd,

widac ze zapotrzebowanie jest w poslce na programy hd w kategori:film,sport,dokumend(kultura nauka świat) narazie takie kanaly o takiej kategori ma n,bedzie miala cyfra,cp niedlugo wprowadzi(ma byc kanalow wiecej wiec i kategori bedzie wiecej a to znaczyc ze kanalow hd w polsce bedzie przybywac),

porownac mgm do kanalu c+film hd(choc tych 6 filmow ktore beda w swieta w hd), albo sport w hd w c+ ktory bedzie a w nsport jest/niebo a ziemia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj nie chodzi mi Canal+ Sport HD na Cyfrze+ na moim module T-Rex 4.1 i tunerze Topfield HSCI 7700. Na początku myślałem, że coś się stało z moim modułem a tu niestety niemiła niespodzianka. Cyfra zmieniła zasady i od wczoraj aby chodził ten kanał potrzebny jest albo ich tuner Philips HD albo ich moduł. Na pozostałych modułach niestety ten kanał nie będzie chodził. Info uzyskałem dzwoniąc do BOK Cyfry+. Dodatkowo czytałem na innym forum, że trzeba z nimi podpisać aneks do umowy na pakiet HD podczas kupna modułu bądź ich dekodera ale o tych sprawach BOK niestety nie wiedział. Czyli oni również u siebie mają bałagan bo jedni mówią jedno a drudzy jeszcze coś innego. Ale nie zmienia to faktu, że Cyfra znowu zrobiła sobie ku :censored: wa jaja z abonentów przed Świętami - to taki ich prezent pod choinkę aby nikt nie myślał, że naprawdę istnieją Święci Mikołaje. Dziękuję Ci Cyfro za pamięć o mnie bo już było dobrze a tak wszystko wróciło do normy :x .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...