Skocz do zawartości

TVP1 HD / TVP2 HD


Marek1991
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Relacja z Legii robiona z wozu TVP. Być może skorzystają we Włoszech z lokalnego sprzętu- Włosi przecież robią Giro więc to żaden problem. Ale oczywiście dojazd w 2 dni też jest jak najbardziej możliwy. Sprzęt do transmisji z motocykli i helikopter i tak biorą od AMPVisual więc w czym problem?

@pawel21 LivePark nie posiada już tych dwóch wozów. Wypożyczał je od Mediatec. Umowa się skończyła i od rundy wiosennej LivePark korzysta tylko z wozów ATM System oraz Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezusie Nazaryjski!

TVP pokazuje mecz, którzy sami produkują, w HD

To jakieś święto! Trzeba w kalendarzu zapisać

Zgadza się, to chyba pierwszy mecz piłkarski od powstania TVP1HD i TVP2 HD (nie wiem czy wcześniej nie produkowali czegoś na kanał TVP HD, ale szczerze w to wątpię), który TVP sama wyprodukowała w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale po [beep] w 2 stacjach? Dotego w internecie . Nierozumiem takiej polityki. Wiem ze niemaja co pokazac w TVP Sport,ale może tam by pokazali np coś ze złotych transmisji? NP Mecz Legii w Kw do LM z sezonu 1994/95

.

Nie tylko TVP tak robi , Polsat też tak czyni np.przy okazji meczów Ligi światowej. Po prostu w kanale kodowanym dają dłuższe studio i oprawę przedmeczową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Hiszpanii katastrofa kolejowa. 77 zabitych. Czyż Barcelona znowu odwołała mecz? :)

Myślę,że uśmiech w tym przypadku jest nie na miejscu. Gdyby ta katastrofa wydarzyła się 19 lipca to odwołanie przyjazdu było by uzasadnione ,tutaj myślę,że nic takiego miejsca mieć nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz Molde-Legia 31 lipca o godzinie 19.00. Ciekawe czy TVP pokaże mecz na otwartej antenie, zważając na to, że musieliby przebudować wieczorną ramówkę TVP 1...

 

Jakoś np. jak skoki transmitowali to mogli przebudowywać ramówkę, więc nie widzę problemu i tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Tour de Pologne mały materiał zza kulis. Oczywiście po angielsku. http://svgeurope.org/blog/headlines/beh ... e-pologne/

 

Moim zdaniem powinni użyć trzy motocykle z kamerami, a nie dwa ja kto oni robią od dawna. Jeden helikopter starczy z kamerą. Na Tour de France jest 5 motocykli z kamerami i dwa helikoptery (jeden pokazuje wyścig, a drugi krajobrazy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pawel21 Chodzi o koszta. Chwali się, że i tak robią produkcję HD. Nie ma co porównywać do Tour de France. Tam zresztą korzystają z usług innej firmy dostarczającej takie rozwiązania bezprzewodowe- Euro Media. Ale i AMP możliwość podłaczenia jeszcze dwóch motocykli. Na tak krótkie transmisję z etapów (max 1.5 godz) taki sprzęt jednak w zupełności wystarczy. A tak jak mówię koszta takiej produkcji są spore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby znowu Watykan nie produkował transmisji w HD? W TVP1 HD jest upscal, a na YouTube max 480p. Dodatkowo, co jakiś czas problem z przekazem (pikseloza) i jakieś dziwne paski u góry (podobne do tych od WSS), a przekaz nie wypełnia w poziomie całego ekranu (z lewej brakuje około 20 pikseli, z prawej około 50 pikseli)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...