Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie Ligi Belgijskiej dlaczego jest od godzinę później :

 

Witamy,

 

Z uwagi na kradzież sygnału dostawca treści zdecydował się na

dostarczanie

sygnału z godzinnym opóźnieniem. Nie jest to nasza decyzja i póki co

nie

mamy na nią wpływu.

 

SPORTKLUB

Media Production Sp. z o.o.

ul. Domaniewska 41

02-672 Warszawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem podniecaniem się tym kanałem w CP lub w ITI/N, gdyz tam sportu jak na lekarstwo ( szczegolnie pilki noznej ). Jednak dla abonenta Cyfry+ ten kanał jest wart tyle co filmbox. Po co mam ogladać II lige angielska na Sportklubie skoro w tym samym czasie na Canal+ moge obejrzec Premiership? Po co mam ogladac na filmbox'ie o 21 jakis film klasy C z 97 roku, skoro na Canal+ mam premiere dobrego filmu z 2009 roku. Tyle w temacie.

 

Czyli SportKlub i filmbox można porównac do kanalu typu WeedingTV. Proste. Oczywiscie tylko w Cyfrze+, bo dla CP i ITI/N ten kanal to na pewno rarytas, bo mecze LIVE II ligi angielskiej. WOW!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem podniecaniem się tym kanałem w CP lub w ITI/N, gdyz tam sportu jak na lekarstwo ( szczegolnie pilki noznej ). Jednak dla abonenta Cyfry+ ten kanał jest wart tyle co filmbox. Po co mam ogladać II lige angielska na Sportklubie skoro w tym samym czasie na Canal+ moge obejrzec Premiership? Po co mam ogladac na filmbox'ie o 21 jakis film klasy C z 97 roku, skoro na Canal+ mam premiere dobrego filmu z 2009 roku. Tyle w temacie.

 

Czyli SportKlub i filmbox można porównac do kanalu typu WeedingTV. Proste. Oczywiscie tylko w Cyfrze+, bo dla CP i ITI/N ten kanal to na pewno rarytas, bo mecze LIVE II ligi angielskiej. WOW!

 

Jestem abonentem Cyfry i uważam dodanie SK do oferty za strzał w dziesiątkę. Puchar Anglii, Puchar Ligi Angielskiej, Copa Del Rey. Tych praw wyraźnie brakowało w Cyfrze a Canal+ nie był nimi zainteresowany.

Dla ludzi lubiących żywiołowy futbol jest jeszcze liga argentyńska i brazylijska. Tego też brakowało w Cyfrze.

A twoje porównanie jest po prostu śmieszne. Szkoda że nie porównałeś z pasmem erotycznym na Polonii 1.

Szkoda, że nie potrafisz wypowiadać się z szacunkiem dla osób lubiących coś innego niż ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób, które interesuje się piłką angielską, interesuje się nie tylko Premiership, ale też niższymi ligami, meczami reprezentacji Anglii i krajowymi pucharami. No chyba że mówimy o dzieciakach, które zbierają naklejki piłkarzy Arsenalu, Man Utd czy Chelsea i tylko Premiership dla nich istnieje. W C+ po dołączeniu Sportklubu oferta dla fanów angielskiej piłki jest teraz naprawdę świetna. Jedynie sama jakość techniczna Sportklubu może człowieka wnerwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pescar SK ma prawa do ATP World Tour Masters 500 series (srebna seria), a IW to turniej rangi 1000 (złota seria). Prawa do tych turniejów ma Polsat. Jeśli chodzi o tenis kobiecy, to wszystkie główne WTA (w tym IW) ma Eurosport. Przekaz telewizyjny z IW zaczyna się w niedziele i wtedy będą pierwsze transmisje na ES z rozgrywek kobiecych, a transmisje z rozgrywek męskich beda od poniedziałku na Polsat Sport Extra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...