Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mecz Buducnost - Polonia napewno będzie na dostępnym drogą naziemną RTCG 2.

Na kanale dostępnym przez satelitę (RTCG SAT) jest tylko równoczesna transmisja z RTCG 2 meczu Sutjeska Niksic - MTZ-RIPO o 17:25

Miejmy nadzieję, że będzie zmiana w ramówce i pokażą również mecz Polonii.

 

Poniżej zamieszczam link:

http://www.rtcg.me/index.php/program/pr ... /stanice/3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na RTCG mozemy spodziwac sie z transmisji letniej Uniwersjady, ktora odbywac sie bedzie w Belgradzie.Wlasnie transmitowana jest na tym kanale ceremonia rozpoczecia.

Nie wiem jaką otwierano wtedy imprezę na RTCG Sat ale nie była to Uniwersjada otwarcie Uniwersjady jest dziś na RTS Sat , RTCG nie transmituję tych wydarzeń.

Uniwersjadę poza Eurosportem transmituje obszernie rosyjski RTR Sport i wspomniany RTS Sat ale tylko szczątkowo(m.in. mecze gier zespołowych reprezentacji Serbii).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaką otwierano wtedy imprezę na RTCG Sat ale nie była to Uniwersjada otwarcie Uniwersjady jest dziś na RTS Sat , RTCG nie transmituję tych wydarzeń.

Chodzilo mi o Igrzyska Srodziemnomorskie, sorry za pomylke :oops:

 

A RTV Montenegro to wlasnie kanal, o ktorym caly caly czas mowimy, czyli RTCG.Wystarczy spojrzec na logo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ich e-mail:

sat@rtcg.org

 

Może warto napisać do nich maila z prośbą o transmisję. Może być: "If you can, please transmit the match beetwen Buducnost and Polonia on RTCG Sat. In Poland this is our only chance to watch this match. I am sure that you will have many vievers during the transmition of this match".

 

Pewnie narobiłem błędów ale sens zrozumieją ;) Warto spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też napisałem 8)

 

Tu macie numery :

 

Radio Televizija Crne Gore

# Ime Telefon Elektronska pošta

1 Generalni direktor +382 20 244 497 kabinetrtcg@t-com.me

2 Direktor ZTT i opštih poslova +382 20 244 497 miodragv@t-com.me

3 v.d. Direktor marketinga RTCG +382 20 245 595 marketing@rtcg.org

4 Koordinator RTCG +382 20 225 712

5 Međunarodna razmjena + 382 20 225 040 tvcgrazmjena@t-com.me

6 Centrala RTCG +382 20 225 999

7 Služba obezbeđenja, recepcija + 382 20 225 626

8 Tehnika RTCG + 382 20 225 534

9 Vozni park + 382 20 224 372

10 Računovodstvo + 382 20 224 549

11 Sindikat RTCG + 382 20 224 994

12 Centrala vodova + 382 20 225 224

13 Produkcija i tehnika + 382 20 225 534

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się , to jest skandal :evil: . W komentarzach jeden z użytkowników zrobił listę tych kto chce oglądać te mecze , jest już całkiem sporo podpisów , więc może to zmotywuje polskie stacje do pokazywania (tylko czy czytają komentarze?) . A jeśli nie , to pozostają zagraniczne telewizje . Ja , żeby zrobić na złość naszym tv , dużymi literami napiszę jakie zagraniczne tv będą transmitować te mecze , jesli ich nie będzie na mojej stronie , to znajdę i dodam . A właśnie , wiadomo już jakie zagraniczne stacje będą pokazywać mecze innych naszych drużyn?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie przez TVP , tylko przez Polsat , gdy TVP miała prawa do transmisji to transmitowała wszystkie , a teraz ma Polsat

 

Polsat jakby miał prawa to by transmitował. Wyraźnie jest napisane, że : "Jedyną stacją, która wyraziła zainteresowanie pokazywaniem eliminacji jest Polsat. Stacja Zygmunta Solorza stawia jednak warunek firmie Sportfive (posiadaczowi praw) - musiałby je odstąpić za darmo w zamian za wyprodukowanie sygnału."

 

PO stara się wykończyć TVP , które nie ma i tak już pieniędzy

 

Ta, jasne :)

Ale nie wchodźmy w politykę bo to drażliwy temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
To nie przez TVP , tylko przez Polsat , gdy TVP miała prawa do transmisji to transmitowała wszystkie , a teraz ma Polsat , PO stara się wykończyć TVP , które nie ma i tak już pieniędzy , a Polsatowi się nie chce transmitować .

Pretensje miej do Sportfive. Oni jak zwykle chcą naciągnąć kasy od polskich nadawców za byle co. Nikt tego nie kupi - dostaną nauczkę i im sie odechce takich numerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do RTCG można napisać takiego maila:

 

Hello Crne Gore.

If you can, please transmit the match Buducnost and Polonia on RTCG Sat (Satellite: Hot Bird, Frequency: 12 380 V)

In Poland this is our only chance to watch this match.

I am sure that you will have many vievers during the transmition of this match.

Thank you and please answer.

Greetings from Poland.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze panowie, to żadna stacja nie chce tego pokazywać, bo rundy kwalifikacyjne do LE nawet z udziałem naszych drużyn są mało atrakcyjne z punktu marketingowego. Słaby poziom meczów, brzydka oprawa itd. Dla Polsatu czy TVP nie liczą się tacy fani piłki nożnej jak my, których tak na prawdę procentowo jest mało, a przeciętny Kowalski który o piłce wie tylko tyle gdzie gra Ronaldinho czy Leo Messi. I każdy z tych Kowalskich powie -co mnie taki mecz interesuje? I go nie obejrzy. Mała oglądalność= mały zysk z reklam=nieopłacalność transmisji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...