Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz, jakość jakością, czy to HD czy SD, czy wysokie czy niskie bitrate, najważniejsze że jest transmisja live, w przypadku stacji darmowych nie wypada być wymagającym. Jak już mówimy o pozycji 52E i sporcie, to warto jeszcze wspomnieć o kanałach Turkmenistan Sport, Varzesh TV Farsi i Asr TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat praktycnie to wszystko mam na PC+ a te kaanły to tylko dla mnie taka ciekawostka.Ten Varzesh tv to chyba jest i na 46E jak się nie myle.Tylko że sygnału niestety brak.Bardziej by mnie interesował boks i UFC.Ten pierwszy to chyba na 5W idzie ogarnać obecnie nie mam tej pozycji i na 42E ale chyba wiązka której nie idzie ogarnąć u nas niestety.Jak sie nie mylę to tv 8 sd i hd albo cos podobnego.UFC to gdzieś w okolicach 4.8 na jakimś ukraińskiem i gdzieś jeszcze ale nie wiem czy nie wybrane gale.Tyle że nie o wszystkim musiałem słyszeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm no i to jest przykład że takie strony nie podają wszystkiego i czasem musimy szukać informacji na własną rękę... i znalazłem coś takiego:

http://www.bellator.com/international

https://matchtv.ru/tvguide

I wychodzi na to że będzie transmitować rosyjski Match!TV (40*E, 53*E, 90*E). A poza nim to chyba jedynie na Fox Sport (40.5*W) dałoby radę podejrzeć.

Edytowane przez moimzdaniem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Match tv to w moim przypadku 90E którego nie mam ustawionego i nie wiem czy w lubelskim ogarnie to na 120.Ewentualnie Tricolor,NTV są za grosze na innym forum ale konwerter kołowy i oddzielna antena niestety.Ale ten Match tv ma fajną ofertę.Ewentualnie szukać przekazów na odpowiednim forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy masz widoczność do 90E, tzn czy nic ci Yamala nie zasłania. Jeśli czysto, to nic tylko doprecyzować ustawienie anteny bo z Yamala401 na 11471/V/11159 ten kanał leci w normalnej transmisji dvbs2 a poza tym z fta tylko w T2MI w paśmie C jak i Ku. Na wschodzie 120cm na pewno da radę 90E. Możliwe że w Twojej lokalizacji uda się odpalić z 53E z częstotliwości 12577/H/15284 (T2-MI). Poza w/w łatwo odebrać MatchTV z 40E z pasma C w T2MI, Express AM7 ma bardzo silny sygnał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na TRT Spor HD Arsenal- Sheffild United dziś o 16-tej  :beer:

Jutro (19 stycznia) na Sport Uzbekistan 

o 15:30 Herta Berlin-Bayern München  a o

18:30 RB Leipzig-Union Berlin wszystko fta 

Edit:mecz Herta Berlin-Bayern München  jednak na Turkmenistan Sport.Na U.Sport mecz u23 ZEA-Uzbekistan

Edytowane przez am haarec
zmiany transmisji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy - Nie wiem jak sytuacja wygląda obecnie, tzn. czy wszystko na CBC Sport leci fta, ale jakiś czas temu podobno kodowali tylko wybrane transmisje, i były to bodajże mecze Ligi Mistrzów i nowej Ligi Narodów UEFA.

@pixi - będzie m.in. na cbc sport liga mistrzów z pewnością, ale który mecz dana stacja wybierze to najlepiej sprawdzać na krótko przed meczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Europejskie puchary w niemieckiej TV FTA:




Liga Europy:
Bayer Leverkusen - FC Porto
(RTL, czwartek, 20.02.2020, g. 21:00)


================================


Europejskie puchary w TivùSat:




Liga Mistrzów:
Atletico Madryt - FC Liverpool
(CANALE 5, wtorek, 18.02.2020, g. 21:00)

Liga Europy:
AS Roma - KAA Gent
(TV8 ITALY, czwartek, 20.02.2020, g. 21:00)


================================


Europejskie puchary w czeskim NTC:




Liga Europy:
Łudogorets Razgrad - Inter Mediolan
(ČT SPORT, czwartek, 20.02.2020, g. 18:55)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...