Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mecz Manchester Utd.-Inter pokazuje również kanał AIT International z Hot Birda :shock: Komentarz w języku angielskim,jakość obrazu pozostawię jednak bez komentarza.

 

Na AIT ostanio była Liga Mistrzów, a jak będzie przy okazji najbliższych meczy cięzko przewidzieć. Z tym kanałem nic nie wiadomo. Strona internetowa kanału nie działa. Miejmy nadzieję, że jednak będą transmisje Champions League. Dzisiaj był mecz Ligi Angielskiej (Newcastle - Arsenal), co wcześniej mogło się wydawac niemożliwe (Liga angielska FTA na Hot Bird!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wcześniej pisałem w temacie dzisiaj na ADS prawdopodobnie też liga brazylijska.O 23:10 mecz Guaratingueta -Palmeiras.A jutro o 20 Corinthians-Santos.

Co do kanału AIT to ja widziałem,że mają pokazywać 4-go kwietnia mecz Fulham-Liverpool.No i jeszcze w związku z LM mecz wtorkowy był podobno ostatnio także pokazywany,tyle że z półgodzinnym opóźnieniem(w środę normalnie).Ktoś wspominał w temacie,że stacja pokazywała LM także na jesieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aa i taka prośba jeszcze jakby komuś się chciało, a może już coś takiego jest, to niech podeśle link, a chodzi mi o taką listę kanałów sportowych FTA z hot birda i astry ... bo bym chciał sobie ustawić ulubione :)

viewtopic.php?f=36&t=8697

Janusz080 stworzyl takie oto cudo, mysle ze Ci sie spodoba 8)

 

a co to za kanał "Super Tennnis" i gdzie go można znaleźć ?

albo ten:

 

Sport Channel:

1. Koszykówka

2. Baseball

3. Sporty zimowe:

- snowboard

- freestyle

4. Kickboxing

5. Kolarstwo

6. Siatkonoga

7. BMX

 

i ten:

ERTSAT Europe (ERT World)

Piłka nożna

- liga grecka (live)

- magazyn ligi greckiej

Koszykówka

- liga grecka (live)

 

ten:

Puglia Chanel

1. Siatkówka

 

oraz ten:

TRT

Piłka nożna

- mecze reprezentacji Turcji (live)

Koszykówka

Tenis

 

dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@szakanhukur

Wszystkie wymienione kanały poza TRT nadają na satelicie Hotbird. Kanały TRT (TRT1/2/3/4) nadają poprzez satelitę Turksat.

Kanał Super Tennis nadaje głównie retransmisje meczów tenisa, niedawno widziałem mecz Radwańskiej z Rzymu z ubiegłego roku. Trafiają się też starsze pojednki, nawet Wojciecha Fibaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Slovenja TV 2 dopiero w 50 minucie, w momencie strzelania przez Gerarda czwartej bramki zablokowali mecz Liverpool-Aston Villa. Bardzo dobry mecz ...

Czy jest jakakolwiek szansa oglądania meczów hiszpańskiej Primera Division na czaszy 90cm?

 

Szansa jest tylko prawie wszystkie spotkania lecą na kanałach kodowanych.

Chodzi mi rzecz jasna o jakieś kanały FTA albo jakieś przechwyty. Jestem z Mazur.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

I jak było z tym meczem na AIT?

 

Na Slovenja TV 2 dopiero w 50 minucie, w momencie strzelania przez Gerarda czwartej bramki zablokowali mecz Liverpool-Aston Villa. Bardzo dobry mecz ...

To ciekawe co im się stało, ostatnio kodowali sygnał przez pół dnia :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądałem trochę właśnie wczoraj na AIT mecz Newcastle-Arsenal i nie widziałem,żeby zapowiadali mecz Liverpool-Aston Villa,natomiast widziałem że mają pokazywać Fulham-Liverpool 4-go kwietnia.

No a i tak dobrze,że dali nawet ten Lyon z Sochaux,bo na Abu Dhabi Sport mieli pokazywać to spotkanie,a nie było w końcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...