Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro jeszcze na TRT 3 o 17:00 FA Cup: Mansfield Town - FC Liverpool. Bardzo fajna ramówka TRT3 na ten weekend, no i najważniejsze że jak na razie nie kodują z 7E :D

 

Właśnie zauważyłem że mimo tego że transmitują ciekawe mecze to jednak ich nie kodują i bardzo dobrze można więc uznać że jeszcze można liczyć na sport w zagranicznej telewizji.

 

A co do T.Sportu wciąż plansza testowa więc tak jak wcześniej pisano pewnie ruszą z transmisją od Pucharu Narodów Afryki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

namiary na TRT 3?

:arrow: Turksat 2A 42E z wiązką zachodnią 11919 V 24444 3/4

:arrow: Turksat 3A 42E z wiązką wschodnią (ciężko u nas z takimi kanałami ale odpowiedni sprzęt zawsze da radę :) ) 11096 H 30000 5/6

:arrow: lub bliżej Hotbirda to dla tych co się boją "pojechać" dalej :> Eutelsat 7A @ 7E 11534 V 30000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tak bywało, ze miało być zakodowane na 7E a tu było odkodowane, więc ja bym się tam bardzo nie obawiał, a jak ktoś ma jedną antenę to można domontować konwerter i z zeza też będzie obraz. Ja tak mam na antenie 65 cm i mam w granicach 65%, obraz stabilny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oglądam Milan vs Siena na TRT 3 Spor z 7E i nie jest zakodowany. Nie wiem po co kłamstwo ?

 

Obydwie częstotliwości z 7E niekodowane. Z 42E jest przeważnie kodowane z 2A do którego mam dostęp więc nie zaskakuje. A z 3A nie wiem jak jest.

Co do T.Sport to chyba jakieś modlitwy bo niekiedy coś podobnego słychać na kanałach JSC Global czy Dubai.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem do ARD w sprawie FA Cup i odpisali że nie mają w ogóle informacji o takiej transmisji.

 

W tym miejscu chcę jednak podkreślić profesjonalizm stacji. Maila napisałem po angielsku, bo po niemiecku aż tak dobrze nie umiem. I już kilka godzin później dostałem odpowiedź, oczywiście też po angielsku. Oczywiście na początku było "Dear Mr. Przemek", a na końcu "sincerely yours..." i dane całej zuschauerredaktion. Niby drobiazgi, jednak pokazujące szacunek dla potencjalnego widza. Do naszych stacji można pisać, a większość z nich ma wszystko gdzieś, byle kasa się zgadzała. A pisać do rodzimych kanałów w obcym języku nawet wolałbym nie próbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

kolega Przemek87 ma rację.. co by nie powiedzieć to zawsze odpisują. też pisałem meile do ARD, ZDF, ORF, DSF, RTL i zawsze odpowiadali.. to się nazywa profesjonalizm..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten weekend na antenie TRT 3 Spor pojawi się również Ligeu 1 :brawo: .Od pewnego czasu jestem pod ogromnym wrażeniem tego kanału,z przeciętnego zrobił się bardzo atrakcyjny dla widza.

Tak to będzie mniej więcej w weekend :

Sobota

18.00 Bologna-Chievo

20.00 Rennes-Bordeaux

Niedziela

15.00 Lazio-Atalanta

Jego progres rozpoczął się prawdopodobnie od startu internetowej platformy Tivibu bo tak to się chyba piszę.Tam TRT Spor oferuje w niej wiele meczów z Serie A,Ligeu 1 i różnych pucharów krajowych.Platforma ta jest płatna.

EDIT.

Dodatkowo w tygodniu czeka nas sporo ciekawych meczy Copa del Rey na tym kanale.

Wtorek

19.30 Malaga-Elbar

21.30 Valencia-Osasuna

Środa

19.30 Sevilla-Mallorca

21.30 Real Madryt-Celta Vigo

Czwartek

19.30 Getafe-Atletico Madryt

21.30 Barcelona-Cordoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś :

14.15 Katar - Oman ADS 1, Dubai Sports 1,2 i 3, Al Kass Sport, Kuwait TV3, Saudi Sports 1

15.30 Maroko - Zambia Arryadia

17.15 Bahrain - ZEA ADS 1, Dubai Sports 1,2 i 3, Al Kass Sport, Kuwait TV3, Saudi Sports 1, Bahrain International

17.30 Schalke - Bayern Monachium Sport1 i Al Jazeera Sport 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...