Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

vlcsnap2012110821h11m43.png

Partizan - Inter (1-Tojikiston )

 

Athletic Bilbao - Olympique Lyon (TV Bahoriston, Jahonnamo TV), oprócz tego na TV Safina powtórka z meczu Anzhi - Liverpool.

A wszytko to na 12690-V-SR:4650 z ABS1 75°E.

Athletic B. - Lyon > 21.05 RTS 1 SENEGAL > 7E ( wczoraj była zapowiedz)

W chwili obecnej nie jest kontynuowana II połowa tego meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy inwestując w dobry tuner, duży talerz, kilka konwerterów czy obrotnicę jest dostęp do wszystkich ważnych imprez sportowych?

Bo jak widać Liga Mistrzów, Liga Angielska, Liga Hiszpańska, Euroliga, NBA, Tennis Masters - zawsze gdzieś można zobaczyć FTA. Dużo transmisji jest na TurkSacie.

A może lepsze będzie pytanie. Czego nie da się pooglądać mając kanały ze wszystkich możliwych satelit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę powiedzieć z mojego doświadczenia że naprawdę warto dobrze zainwestować! Ja jakiś rok temu kupiłem sobie właśnie tuner, talerz i obrotnicę - niestety w tej kolejności, ponieważ gdybym wiedział wcześniej, że mam obrotnicę to bym zainwestował w większy talerz niż 90cm ale i tak nie jest źle! Jeśli chodzi o sam tuner to dla mnie najważniejsze było żeby bez problemu obsługiwał E M U, a reszta to już są tylko bajery bardziej lub mniej potrzebne, a więc tu bym nie przepłacał. Obrotnica czy masa konwerterów? No tutaj już musisz sobie zadać pytanie co dla ciebie jest lepsze, czy wystarczą ci najważniejsze satelity, czy chcesz całe niebo. Oczywiście ja wybrałem obrotnicę, ale musisz pamiętać, że ustawienie i zamontowanie jej to naprawdę MASA pie****enia się... No i najważniejszy talerz! Tutaj akurat, też nie miałem kasy na duży talerz, ale jeśli cię stać to możesz kupić 120/130cm i zestaw gotowy.

A jakie rezultaty? No tak jak wspominałem ja mam talerz 90cm i jestem zadowolony, jedyne czego mi brakuje to dostępu do 1N, a po za tym naprawdę jest co pooglądać. Prawktycznie każde większe wydarzenie sportowe da się gdzieś chwycić, nie wspominając o feedach! Tylko oczywiście nie licz na oglądanie wszystkich meczów CL, EPL, La Liga etc, ale wybrane mecze bez problemu. Czego się nie da obejrzeć? [...]Naprawdę nie wiem! Jak dla mnie prawie wszytko gdzieś można chwycić, tylko trzeba wiedzieć czego się szuka, gdzie się szuka i jak się szuka.

Sorry, za długi post i trochę off-top, ale mam nadzieję że wyczerpałem tym postem ten temat.

 

Ktoś się orientuje jak będzie z walką Wacha na RTLu? Na necie straszą, że będzie kodowany na Polskę co wydaje się absurdem (chyba, że chodzi o blokowanie kanału przez polskie platformy).

A pamiętasz jak straszyli przed walką z Adamkiem? Zwykłe ploty żeby namówić ludzi do zakupu PPV... Ja bym się nie nakręcał, a nawet jeśli coś by się stało (w co nie wierzę) to wolę obejrzeć na necie niż płacić tym złodziejom!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy inwestując w dobry tuner, duży talerz, kilka konwerterów czy obrotnicę jest dostęp do wszystkich ważnych imprez sportowych?

Bo jak widać Liga Mistrzów, Liga Angielska, Liga Hiszpańska, Euroliga, NBA, Tennis Masters - zawsze gdzieś można zobaczyć FTA. Dużo transmisji jest na TurkSacie.

A może lepsze będzie pytanie. Czego nie da się pooglądać mając kanały ze wszystkich możliwych satelit?

Najlepszej ligi czyli La Liga nie obejrzysz Angila , Francja , Niemcy są FTA ale hiszpańska nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ją powiem tak wiele lat oglądałem sport z przekazów itd i to jest fajne ale czy tak naprawdę to warto w dzisiejszych czasach? Za głupie 19zł mam nsport i dużo piłki orange sport także itd. Oglądać ligę mistrzów w średniej jakości na jakimś rts1. Gdyby tv była droższa to tak ale jest tanio więc więcej wydasz na obrótnice antenę itd. Kiedyś sportu było mnóstwo fta wszystkie ligi la liga leciała na andaluca z astry na hotbird francuska na tv5 asia. Angielska też fta na hotbird na bośniacikim itd itd. Na dzień dzisiejszy to myślę że nie ma to sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mylę się jest za free ale trza grzebnąć w tunerze napisałem o LEGALNYM odbiorze bez ingerencji w tuner liga hiszpańska to jedyna która nie jest FTA i tu na pewno kanału niekodowanego nie ma .

Tu można liczyć na dość egzotyczne kanały z 57 E i 75 E.Mecze Realu i Barcelony są tam często.Ponadto regularny feed z 10 E 10995 V 5000 który dość często pokazuje La Liga podajże dla rosyjskiego NTV Plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 19zł masz nSport, Orange Sport i gów*iany komentarz... sorry ale to nie dla mnie. Tzn nie będę kłamał, sam mam n-kę ale to bardziej przymus niż wybór, gdyby nie Champions League to raczej by mnie tam nic nie interesowało, może po za ESPN America, ale to można sobie "chwycić" gdzie indziej. O polsacie nie wspomnę bo ich tunera to nawet bym nie powąchał, a co dopiero oszczać.... Jedynie cyfra oferuje namiastkę sportu, ale nadal jest to swego rodzaju przerost formy ponad treścią... Dlatego też jeśli ktoś nie chce być niewolnikiem polskich baronów cyfrowych to szusowanie po niebie jest jak najbardziej dobrą odskocznią, albo wystarczy zainwestować w Al-Jazeerę jeśli EPL kogoś nie ciekawi. Choć nie będę kłamał, to co najlepsze jest w feedach i e mu niż w FTA.

A jeśli chodzi o La Ligę będącą najlepszą ligą.... błagam, nie róbmy z szamba perfumerii. Dwie, trzy dobre drużyny a później długo, długo nic, przy czym tylko dwie walczą o wszystko. No ale jeśli ktoś lubi taki typ to polecam również szkocką ligę - tylko jakoś nikt o niej nie mówi że jest najlepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet jak leci LM na en to oglądam tam głównie finał. Dla mnie od pewnego czasu mecz po polsku to nie ten sam mecz i zdecydowanie wolę wybrać wersję zagraniczną. A gdy już wrócę, to strasznie rażą komentatorzy (większość ze wszystkich frontów). Polecam zobaczyć rozpiskę mecze w naszej tv, a potem na liveonsat mecze na dany dzień, to powinno rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące sensu zakładania obrotnicy i nie oglądania się na te resztki, które nam łaskawie krajowi dostawcy rzucają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się na całej linii! Zawsze mam dylemat czy wyłączyć głos totalnie czy się męczyć... ale już wolę wytrwać skupiając się na odgłosie z trybun niż siedzieć w ciszy. Ale zdarzało już mi się włączać komentarz ze streamu na necie i mieć opuźnienie ale bez słuchania tego polskiego bełkotu. Dlatego jak najbardziej warto poszukać czegoś na niebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...