Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na stronie liveonsat jest FTA SECE1 nie wiem co to oznacza myslalem ze moze bedzie niekodowany.A moze nie wiem czemu ard badz zdf nie ma lm mecze niemieckich druzyn powinnz byc uefa sa .Nie ma zadnzch szans nie niekodowana lm ?Czemu hotbird nie ma niekodowanej ligi angielskiej tak jak jest to na Nilesat Atlantic Bird ogolnie tam malo jest kodowanych.A i czy moze orientuje sie ktos czy moze na Slo-Tv2 badz Lider Tv na koniec sezonu ostatni mecz ligi angelskiej pokaza bo cos slyszalem ze ostatni mecz daja taki gratis.Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żużel pokazuje TVP Sport w tym jedno spotkanie w internecie na swojej stronie internetowej, Direct 8 daje też mecze Pucharu Uefa, co do meczów lig europejskich na Hot Birdzie to napiszcie do mnie na PW to wam wyślę wykazy kanałów, ale i tak na Hot Birdzie tych najlepszych lig np. hiszpańskiej nie znajdziecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strzelec: prawa do LM w Niemczech w przekazie niekodowanym na bodajże 2 sezony nabył SAT1, pokazuje 1 wybrany mecz z kolejki lub rundy. Do tej pory były to mecze z udziałem drużyn niemieckich. ARD i ZDF pokazują starania niemieckich ekip w Pucharze UEFA. Brak meczów FTA z wymienionych przez Ciebie rozgrywek na HB to efekt sprzedaży praw do stacji kodujących przekaz i zastrzeżeń tam zawartych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś mecz ligi angielskiej Hull City - Tottenham o 21.00 na kanale Africable (Eutelsat 7.0 E) FTA, a o 18.15 liga egipska mecz Zamalek - Egypt Telecom na kanale ESC, SAT.1 pokazuje w środę mecz Sporting - Bayern Monachium, przecież o tym napisałem wystarczy tylko spojrzeć na posty wyżej :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Sobota, 28.02.

Lider TV

16:00 Premier Liguae: Arsenal-Fulham (możliwość zakodowania transmisji)

Niedziela, 1.03.

TRT-INT

19:30 "Stadyum"-magazyn ligi tureckiej

Lider TV

21:00 Ligue1: Lyon-Rennes (możliwość zakodowania transmisji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sat.1 TV jest na Astrze 19.2 E.

Czwartek Puchar Uefa :

18.15 Hamburg - NEC Nijmegen ZDF

18.30 Twente - Marsylia TMC (Atlantic Bird 5.0 W)

20.45 Manchester City - FC Kopenhaga Sport Italia, ITV 4

20.45 Stuttgart - Zenit ARD

20.45 Udinese - Lech Al Jazeera Sport 2

20.45 AC Milan - Werder Brema Nasa TV, Rete4

20.45 Standard Liege - Sporting Braga Direct 8

21.00 Tottenham - Szahtar Donieck Al Jazeera Sport 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz Inter-Manchester Utd. także na kanale ANS TV(Turksat).

Do tego wykazu meczów czwartkowych można by było dodać Galatarasay-Bordeaux na W9(Hot Bird) o 19:30.Kanał jakby nie było jest w dalszym ciągu FTA na satelicie.Ale nie wiadomo,może mecz akurat zakodują.

 

edit: co do weekendu-w niedzielę pokazywane są też np. skróty Serie A na Rete 4(godz.22:30). :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś mecz ligi angielskiej Hull City - Tottenham o 21.00 na kanale Africable (Eutelsat 7.0 E) FTA

 

Czy to prawda.Czy więcej jest meczów Angielskiej ligi na tym kanale FTA?

 

W ostatnim czasie Africable daje chyba wszystkie poniedziałkowe mecze ligi angielskiej. Niestety jakość obrazu pozostawia "trochę" do życzenia.

 

Africable2.jpg

 

Africable3.jpg

 

Africable4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega Andi znow zrobił zamieszanie na temat Rai Uno (temat wiercony od dawna a dalej są ludzie wierzący w bajki odpowiedz jedna system kodowania Seca

przemek 14 jesli lubisz temat satek poczytaj o transmisjach c-bandowych ( najprosciej jedno slowo konwerter !) jak interesuje cię wpisz w google tam wszystko znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gringo nie denerwuj mnie przecież wiem, że mecze LM na Rai są kodowane, na telegazecie Rai jest wykaz pozycji kodowanych i ten mecz się tam znajduję, i nie wierzę w bajki, zapomniałem napisać, że mecz będzie kodowany, co do TV Mozambique to według mapy na LyngSacie do oglądania tego kanału jest potrzebna antena minimum 160 cm a najlepiej 200 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...