Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie zauważyłem że przed chwilą zakończył się mecz fazy grupowej Ligi Europejskiej FC Liverpool - Udinese Calcio, który retrasmitował kanał TV Bakhoristan z satelity ABS-1 (75E) 12689 pol V i SR 4650,warto dodać że kanał ten nadaje również transmisje ze spotkań LM i to oczywiśćie FTA.

skróty LE scaled.php?server=29&filename=vlcsnap2012100423h36m45.png&res=landing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zauważyłem że przed chwilą zakończył się mecz fazy grupowej Ligi Europejskiej FC Liverpool - Udinese Calcio, który retrasmitował kanał TV Bakhoristan z satelity ABS-1 (75E) 12689 pol V i SR 4650,warto dodać że kanał ten nadaje również transmisje ze spotkań LM i to oczywiśćie FTA.

skróty LE scaled.php?server=29&filename=vlcsnap2012100423h36m45.png&res=landing

Ale ten screen to jest NTV Russia, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsze skróty LE były na Italia 1 niestety kodowane. Mecz PSV vs Napoli był FTA. Może na mecze(włoskich drużyn) mają możliwość nie zakodować, a skróty już podlegają innym prawom.

 

Dziś jeszcze :

18:00 2. Bundesliga : Hertha - 1860 Munchen z FOG TV Eutelsat 25.5E -11029 V 3000 -FTA

 

20:30 Bundeliga : Augsburg - Werder z Dubai Sports 2 z Badr 26E -12130 V 27500 -FTA oraz Nilesat 7W -12226 H 27500 -FTA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsze skróty LE były na Italia 1 niestety kodowane. Mecz PSV vs Napoli był FTA. Może na mecze(włoskich drużyn) mają możliwość nie zakodować, a skróty już podlegają innym prawom.

Myślę że za daleko sięgasz w swoich domysłach nie ma osobnych praw co co skrótów i meczów na żywo to tylko widzimisię stacji czy zakoduje mecz na żywo a skróty odpuści ogólnie nie ma co doszukiwać się jakiejkolwiek logiki w ich działaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że za daleko sięgasz w swoich domysłach nie ma osobnych praw co co skrótów i meczów na żywo to tylko widzimisię stacji czy zakoduje mecz na żywo a skróty odpuści ogólnie nie ma co doszukiwać się jakiejkolwiek logiki w ich działaniu.

 

W sumie nie znalazłem żadnego możliwego wytłumaczenia więc tak to zrozumiałem. Ale skoro to nie są oddzielne prawa, a zwykłe ot tak to ok.

 

Dziś na Servus TV(SD i HD) z 19,2E FTA od 22:55 retransmisja ostatnich zawodów w tym roku z cyklu Red Bull X-Fighters World Tour 2012. Przystanek - Sydney.

Zawody odbyły się dziś z rana(od 6:30) czasu Polskiego i transmisji w TV FTA nie było(jedynie w internecie na stronie Red Bulla).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na Servus TV(SD i HD) z 19,2E FTA od 22:55 retransmisja ostatnich zawodów w tym roku z cyklu Red Bull X-Fighters World Tour 2012. Przystanek - Sydney.

Zawody odbyły się dziś z rana(od 6:30) czasu Polskiego i transmisji w TV FTA nie było(jedynie w internecie na stronie Red Bulla).

@bartolinos zawody Red Bull X-Fighters World Tour 2012 były na kanale Sport 1 na żywo-od 7:00-8:30. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA !

Dziś o godzinie 15.00 TRT Spor ma pokazać mecz Serie A Pescara-Lazio !

Świetna wiadomość oby był FTA.

Edit.

Czytam dalej o tym meczu na tureckim forum,średnio rozumiem ale prawdopodobnie na dwóch częstotliwościach będzie co innego na jednej mecz na drugiej sejm.No cóż wszystko to bardzo zagmatwane.Wyjaśni się o 15.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA !

Dziś o godzinie 15.00 TRT Spor ma pokazać mecz Serie A Pescara-Lazio !

Świetna wiadomość oby był FTA.

Edit.

Czytam dalej o tym meczu na tureckim forum,średnio rozumiem ale prawdopodobnie na dwóch częstotliwościach będzie co innego ja jednej mecz na drugiej sejm.No cóż wszystko to bardzo zagmatwane.Wyjaśni się o 15.00

 

Kiedyś już trafiłem na coś takiego, że TRT 3 Spor co innego pokazywał na wiązce wschodniej i co innego na zachodniej. Prawdopodobnie na wschodniej dadzą mecz, a na zachodniej sejm. Co ważne mecz może być FTA, bo tak dają Bundesligę na TRT Haber w tejże wiązce wschodniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dziwo z obydwu częstotliwości FTA

serieatrt3spor.png

 

Świetnie mamy Serie A FTA. Oby chociaż utrzymali ten jeden mecz w kolejce.

A tutaj TME o 17.00

Atlantic Bird 1 (12.5°W)

 

Fréquence: 12537 - Pol: V - SR: 6666 - FEC: -

Catégorie: Sport - Football

Transmis en: MPEG-2 4:2:0 (PAL)

Infos: Slask Wroclaw-Polonia Warszawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie w FTA nie znajdziesz tych meczów nigdzie. No chyba że to TRT Spor, o którym pisze anttys. Można jeszcze próbować z ORTM i RTS1 na 7.0e, jest tam Premier League ale tylko chyba 1 lub 2 mecze w weekend i do tego ciężko się dowiedzieć co będą pokazywać. A więc nie wiem czy watro się męczyć, chyba że poczytasz na necie o kanałach w Biss.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...