Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, mam takie pytanie. Posiadam n, mam tylko podłączoną pod HB. Chciałbym się dowiedzieć, czy na którymś z zagranicznych kanałów FTA jest magazyn poswięcony Serie A? Jak sami dobrze wiecie, nastały kiepskie czasy, w polskiej tv nie ma kompletnie nic związanego z serie A ... Z góry dziękuje za odpowiedź, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

s.z.l.a.k człowieka może trafić, mogli by przynajmniej ten mecz lm puścic w tvp sport na zywo, ale nie tvp robi tak aby tylko odzniecheCić, [beep] po raz szesdziesiaty puszczą misia bo nie puscili go w srode kiedy był superpuchar. Totalna porażka i żenua. Brak słów i jeszcze łaske robia ze puszczą na sport.tvp.pl. Zresztą u nas sport w telewizji otwartej nie istnieje. Widzowie w krajach gdzie zmagania sportowe stoją na niskim poziomie ogladlanosci mają codziennie do dyspozycji dużo publicystyki sportowej i transmisji na zywo a u nas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umkwatata- super, nie słyszałem o wprowadzeniu tego kanału! Ciekawe jak długo będzie FTA?

 

Marcin5443 U nas nie istnieje telewizja ani sport, nie wspominając o sporcie w telewizji. Przyzwyczaj się do tego. Na zachodzie ludzie mają najważniejsze kanały w FTA, TV cyfrowa-naziemna jest rozwinięta bardziej niż satelitarna, wszytko można oglądać na necie, w telefonie i na tablecie, nie wspominając o wyborze meczu, który chce się oglądać! Jescze tylko dodać, że większość tych rozwiązań jest darmowa.... A tutaj platformy cyfrowe wciskają ci kit, a głupie polaczki kupują i się cieszą. Takie są realia i jeśli chcesz zmiany to musisz się wyprowadzić bo inaczej się jej nie doczekasz.

Jak czasem wchodzę na liveonsat i widzę jakie mecze i gdzie są transmitowane to mnie krew zalewa! Już nie chce wspominać o krezusach w dziedzinie kanałów sportowych, ale jak widzę co oferuje taka Malta, Cypr, Serbia, Bułgaria, żeby wymienić tylko kila to naprawdę mam dość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie życie Polaka... Dobrze, że można ustawić antenę na inne satelity i dostać coś za free, bo w Polsce nie ma na to co liczyć. Nie dość, że TVP ma 1 mecz LM na kolejkę, to jeszcze pokazuje go w retransmisji - brak słów! A co do Al Jazeera Sport News HD to nadaje od niedawna w tej paczce, niedługo pewnie zakodują... A obraz ekstra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest w ich programie, aktualnie nawet na głównej stronie Italia 1:

http://www.tv.mediaset.it/italia1/

Champions League - Fenerbahce-Spartak Mosca

 

Nella gara di ritorno dei preliminari di Champions League i turchi del Fenerbahce incontrano i russi dello Spartak Mosca, forti del 2-1 dell'andata. Fischio d'inizio alle 20.45 e diretta, su Italia 1, a partire dalle ore 20.20 con formazioni, ospiti e interviste.

Stasera alle 20:20

 

Kwestia czy będzie niekodowane :wink:

MotoGP w 2009 też puścili FTA kilka pierwszych rund, a później bez ostrzeżenia zakodowali. Nie wiem jak to jest przy piłce, bo jeszcze u nich nie oglądałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paraolimpiada(jak i dzisiejsza ceremonia otwarcia) ma także być pokazywana na Rai Sport 1 i 2. Tutaj program: http://www.rai.it/dl/rai/guidaProgrammi.html Jednak nie jestem pewny co do kodowania ich w trakcie transmisji.

 

EDIT: Ceremonia otwarcia kodowana, co nie jest dobrym prognostykiem na dalsze zawody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...