Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zaskoczyła mnie relacja na niejakim Kabel Eins ktos wie czy tam czesciej pokzazuja pilke bo jak mnie pamiec nie myli tam nigdy sportu nie było.

 

 

z tego co wiem to tylko wyjatek na mecz w lidze europejskiej ze niemcy mieli 2 przedstawicieli i chcieli pokazac oba mecz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to iwecej info na temat tego szejka

 

W Maroko zginął jeden z najbogatszych i wpływowych ludzi świata – szejk Ahmed bin Zayed al Nahyan. Jego szybowiec rozbił się w czasie lotu krajoznawczego.

 

Do wypadku doszło w piątek, 26 marca, nad sztucznym jeziorem zamkniętym tamą Sidi Mohammed Ben Abdallah, znajdującym się w pobliżu miasta Skhirat nad Atlantykiem, ok. 35 km na południe od stolicy Maroka – Rabatu. Dwumiejscowy szybowiec, którym leciał szejk z Abu Zabi, rozbił się z nieznanych przyczyn. Jego hiszpańskiego pilota znaleziono w dobrym stanie wkrótce po wypadku.

 

Jezioro koło Skhirat to popularne miejsce wypoczynku. Znajduje się nad nim pałac królewski i tereny rekreacyjne. W poszukiwaniach szejka uczestniczą śmigłowce i jednostki nawodne. Do poszukiwań dołączyli miejscowi rybacy, choć pierwotnie teren poszukiwań był izolowany. Niedawno padające obfite deszcze podniosły poziom wody, utrudniając akcje poszukiwawczą. Jezioro ma do 60 m głębokości.

 

Szejk Ahmed bin Zayed al Nahyan zarządza największym na świecie niezależnym funduszem inwestycyjnym – Abu Dhabi Investment Authority, dysponującym kapitałem równym 627 mld USD. Brat szejka, szejk Khalifa Bin Zayed al-Nahayan zarządza Abu Zabi i jest prezydentem Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Kolejny z braci, Mansour jest znany jako właściciel Manchester City Football Club. 40-letni Ahmed bin Zayed al Nahyan znalazł się na 27 miejscu listy najbardziej wpływowych ludzi świata magazynu Forbes.

 

Dwa lata temu, w czerwcu 2008 brat szejka, szejk Nasser zginął w wypadku śmigłowcowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

czy ktoś wie na jakim kanale na cyfrze plus puszczaja mecze nba fta? (oprocz canal plus oraz orange sport)

 

w googlach wyczytalem cos o takich telewizjach jak :

sportitalia

obn

 

nie wiem czy to aktualne i czy te stacje dalej sa na hotbirdzie oraz czy dalej puszczaja nba..

 

z góry dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...