Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

widze ze i sportitalia zaczwła pokazywac puchar niemiec szkoda ze nie inny bo puchar niemiec tez pokazuja zdf i ard.

 

A odnosnie liveonsat to widze ze w ostatnich dniach ta strona to dno nie ma aktualiacji na bieżąco brak meczów w koszykówke euroligii widze bedzie kłopot jak oni zejdą na psy bo pozostałe strony o podobnej tematyce sa niedokonca obiektywne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Goalzz to podobna strona, ale tam jest masakra. Jeśli ktoś pisze, że PLK leci na.... Premiere Sport to lepiej ostrożnie podchodzić do całego serwisu. Tylko w meczach Arabów można im w miarę ufać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasumując z tego co ustaliłem turksat to:

Idman-liga angielska,hiszpańska,włoska,mecze międzypaństwowe

NTV iNTV Spor-liga hiszpańska ,włoska,wszystkie mecze realu i barcelony,Puchar Anglii,mecze międzypaństwowe,nba,

Kanał A -Liga francuska,Puchar Niemiec,mecze międzypaństwowe

TV8-mecze międzypaństwowe

Ictimai-LE,

1TV Gruzja i Rustavi 2 -LM

 

Hot Bird to LM i liga angielska na Lider TV

Oczywiście prawie wszystko w biss na żywo.

 

 

Astra to wiadomo DSF,Eurosport,Sat 1,ARD,ZDF,TW1,

 

powiedz mi jaka antena wystarczy do odbioru Idman i czy mecze na zywo realu czy barcelony lub inne na zywo sa odkodowane jak juz jestes w temacie czy tylko pokzauja powtórki co mnie nie cieszy.

A sportitalie złapiesz bez kłopotu na 70 u mnie na 80mam około 60% jakosci tylko pamietaj zeby na sportitalie zmienic kąt anteny bo inaczej nie wyłapiesz sygnału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecze na żywo Realu i Barcy są kodowane w biss,teraz np getafe-real na ntv spor ,idman daje mecz juve też w biss,u mnie na Podkarpaciu sygnał idman na czaszy 120 na ferdku 3018-wiemy o co chodzi -50-60 procent ale nie zanika nawet w czasie deszczu,(szatkowanie pojawia się przy 30 procentach czasem uda się odebrać szatkujące star tv)pozostałe kanały czyli TRT,NTV,KANAL A,1TV Gruzja,Rustavi 2, mają mocniejsze sygnały od idman.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17.30 Siatkówka mężczyzn finał pucharu Grecji Panathinaikos Ateny - Olympiakos Pireus ERT World

17:00 Piłka ręczna Champions League BM Valladolid - Rhein-Neckar Löwen Eurosport Germany

19:30 Piłka ręczna Champions League KS Vive Kielce - HSV Hamburg Eurosport Germany

20:50 finał pucharu ligi Olympique Marseille - Girondins Bordeaux Nessma i Arriyadia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś :

16.00 Derby Country - Leicester City Sport Italia

18.30 Bayer Leverkusen - Schalke Dubai Sports 1

20.00 Palmeiras - Mirassol Al Jazeera Sport 1

20.50 Marsylia - Bordeaux Arena Sport 4 i France 3 Sat

21.15 Benfica - Sporting Braga Sport Italia 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...