Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze podanie adresów stron lub linków na których będzie można znaleść proIgramy następujących kanałów:ntv i ntv spor,idman i ictimai, lider tv(trt jest w telegazecie to nie trzeba),kanal a,1tv gruzja i rustavi 2,sport italia z 12.5 w ,obn z amosa,z uwagi ze liveonsat nie podaje wszystkich transmisji na tych kanałach,np wczoraj nie podawali wogóle planu transmisji meczów bundesligi na TRT.Kanały z turksata są bardzo atrakcyjne i wiadomo o co chodzi.I jeszcze zapytam czy jakieś stacje armeńskie pokazują sport na satelicie,oraz dzisiejszy mecz m.u -liv ,czy mozna to gdzies obejrzeć fta oprócz irib 3,bo idman-wiemy o co chodzi wczoraj dawał puchar cev to dziś pewnie tez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość kanałów o które prosisz to i tak kodują więc możesz odpuścić sobie np.TRT,Ntv Spor,1 TV, IRIB tv 3 czy Idman a ramówki znajdziesz na stronach oficjalnych kanałów tymczasem :

mecz o 3 miejsce CEV Cup 14.00 Rabita BAKU-Uralochka EKATERINBURG Lider TV,Neptun TV(Amos)

finał CEV Cup 16:30 Yamamay BUSTO ARSIZIO - Crvena Zvezda BEOGRAD Lider TV , Neptun TV

finał Challenge Cup Asterix Kieldrecht -Dresdner SC transmisja po zakończeniu transmisji z finału CEV Cup TV Neptun

skrót finału Challenge Cup 19:00 MDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gringo czy wczoraj mecze siatkówki na Lider TV były FTA ?

Niedziela :

15.00 Leicester City - Coventry City BBC One

15.30 Hamburg - Schalke Dubai Sports 1

16.00 Rangers - St Mirren BBC One Scotland

17.00 Bordeaux - Lille Al Jazeera Sport 1

17.30 Wolfsburg - Hertha Berlin Dubai Sports 1

19.00 Boca Juniors - River Plate Sport Italia 2

21.00 Marsylia - Lyon Al Jazeera Sport 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meczu Trefla nie zobaczysz tylko trzy stacje pokazują ten mecz SKAI TV w Grecji u nas CANAL+ i w Finlandii Danii i krajach bałtyckich VIASAT BALTIC żadna nie jest FTA lub kodowana w Biss a do finału LM jeszcze daleko i nie ma jeszcze wykazu transmisji Tv.

Ciekawy jestem czy jutro znów nas zaskoczy Arriyadia transmisją z pucharu Francji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem czy jutro znów nas zaskoczy Arriyadia transmisją z pucharu Francji ?

wydaje mi sie ze nie bo arriadia pokazywała puchar ligi francuskiej a nie puchar francji wiec musimy oglądac puchar niemiec tym bardziej ze mozna liczyc na wiele goli w meczu werderu i w srode hit schalke-bayern

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie moje przeoczenie szkoda liczyłem na Jelonka w meczu z Paryżem.

Z innej beczki jutro Azjatycka Liga Mistrzów a na livonsacie ani widu ani słychu w tym temacie a ja mam małe zaufanie do goalzz com jutro niezły mecz Kawasaki z Melbourne niby ma być na ADS 1 a szczerze wątpię czy pokażą bo oni pokazują tylko mecze gdy grają drużyny arabskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gringo czy wczoraj mecze siatkówki na Lider TV były FTA ?

sorry jakoś przeoczyłem Twoje pytanie tak mecze były FTA pewnie dla tego że mieli turniej u siebie .

dziś tradycyjnie kosz na A2 i Sport Italia2 Regal Barcelona - Real Madryt

CSKA Moskwa Caja Laboral Sport Italia2 i Maccabi Electra - Partizan na A2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...