Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko HD, kodują na niektóre transmisje(nawet retransmisje jak było w przypadku Strikeforce). Promocja już kiedyś podobna była, ale całkowicie wtedy odkodowali nawet na live. Teraz pewnie przed startem Bundesligi chcieli zachęcić do oglądania ESP 2, bo takie promocje mają swój cel. Niby przypadek, a potem rośnie liczba oglądających.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemieckie kanały ARD i ZDF będą przeprowadzały relacje z igrzysk paraolimpijskich. Codziennie ok 5.5 do 6.5 godz.transmisji :D

 

To się nazywa profesjonalna tv. Nie to co w TVP, tylko kroniki. Jeszcze Igrzyska Paraolimpijskie w Atenach w 2004 roku pokazywali, a teraz już nie. Dobrze, że są ARD i ZDF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj:

 

16:30

Groningen - PSV Eindhoven (Samanyolu Haber)

 

17:00

Liverpool - Manchester City (Russia 2)

 

17:30

Hannover 96 - Schalke 04 (Dubai Sports 1, TRT HD, TRT Haber)

 

23:30

Cruzeiro - Atletico Mineiro (Al Jazeera Sport 1)

 

00:15

River Plate - San Lorenzo (Al Jazeera Sport 2)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemieckie kanały ARD i ZDF będą przeprowadzały relacje z igrzysk paraolimpijskich. Codziennie ok 5.5 do 6.5 godz.transmisji :D

Transmisje z paraolimpiady w Londynie są również planowane na kanałach Rai Sport 1 i 2, może makaroniarze nie zakodują bo ostatnio to szaleją z kodowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale niestety 4:2:2 :/

 

Jak widac sporo jest przekazow w 4:2:2 i co wtedy? Wystarczy zobaczyc na setelliweb zeby zobaczyc ze jest ich duzo.

 

Wiem ze to nie na temat ale napisze.

 

Osobiscie mam zamiar nabyc tuner ktory odbiera 4:2:2 czyli wiadomo azbox bo to jedyny ktory to odbiera. Chce azbox ME ale w Polsce beda dopiero w pazdzierniku. Za miesiac beda azboxy MINIme ale takie malenstwo za 700zl troche drogo te azboxy sa oferowane bo ME to wydatek 950zl. Za granica taniej bo 199euro ale koszt przesylki od 24 do 34euro i sprawa nieoplacalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy jak mam talerz Cyfrowego Polsatu na 13.E i jak go trochę przekręce na 12 to złapie mi ten przekaz?

Trochę? To nie tak trochę 13E a 12,5W to ok 25 stopni różnicy! Oczywiście nie które dekodery Polsatu mają możliwość skanowania innych satelit ale i tak daremny trud bo przekaz w 4:2:2 także nici z oglądania. Chyba że nagrać na pena i obejrzeć w kompie odpowiednim programem :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim przypadku moze trzeba ustawiac antene pod tp na ktorym jest przekaz wlacznie ze skew. Ale latac to anteny za kazdym razem?

 

luki99

Tu jest strona z przekazami i mozna wybrac jakikolwiek dzien i w kompie zadac znajdz 4:2:2 i zobaczyc ile danego dznia jest takich przekazow.

http://www.satelliweb.com/index.php?section=livef

 

 

assurbanipal

Kazda karta do kompa pozwoli odebrac 4:2:2 z odpowiednim oprogramowaniem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa dyskusja pojawiła się w temacie @ emirates czyli mam rozumieć pod DiSEqC 1.2 bo tylko wtedy ustawiasz sobie poprawnie tp?. Nie dawno ustawiłem Azboxa pod USALS a poprzednio miałem na Ferdku SD DiSEqC 1.2 jeśli chodzi o przekazy przerobię tego pierwszego właśnie na DiSEqC 1.2 mimo że więcej zabawy jest z najazdem na danego satelitę to precyzyjniejsze jest ustawienie to drugie.Na przykład na Bardze różnica między polaryzacjami na niektórych kanałach sięga jeden krok na DiSEqC 1.2 czyli nawet do pół stopnia a jakość pociągnie się nawet do 20-30 % czy to dużo ? Oglądający mecze na przekazach wiedzą że tak a w USALS-ie żadnej korekty nie zrobię bo jest sztywny ten zaś jest może dobry do oglądających tylko kanały stałe nadające na satelicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...