Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W sobote w Helsinkach dojdzie do arcyciekawie zapowiadajacego sie starcia o wakujacy pas WBC wagi super sredniej w ramach turnieju Super Six pomiedzy bylymi mistrzami swiata Arthurem Abrahamem a Carlem Frochem. Wg liveonsat pojedynek ten pokaze kanal Armenia 1TV nadajacy FTA z Hot Birda. Wie ktos moze czy to pewne info - na stronie kanalu w programie nic nie znalazlem - i czy kanal ten nie koduje czasem wybranych pozycji programowych np wlasnie transmisji sportowych. Z gory dziekuje za info.

 

p.s. Walke pokaze takze ARD,ktory jak wiadomo od pewnego czasu juz nie nadaje z HB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@eacf1395 Ja odbieram zarówno STV 1 jak i STV 2, obraz na obu kanałach śnieży, ale da się oglądać, wczoraj dawali mecz Schalke - Lyon na STV 2.

Dziś :

14.00 Arabia Saudyjska - Kuwejt Dubai Sports 1 i 3, Abu Dhabi Sport 1

17.00 Jemen - Katar Dubai Sports 1 i 3, Abu Dhabi Sport 1, Yemen TV

18.00 Lazio - Albinoleffe La 7

20.45 Cagliari - Bologna La 7

20.45 Catania Brescia La 7d

@aboutreka kanał Armenia 1 TV nigdy nie kodował żadnych transmisji sportowych, chociaż boks na tym kanale nigdy nie był pokazywany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andi12- Piszesz ,że odbierasz słowackie kanały w Jasionce , ale jakie ? DVB-T czy raczej analogowe / Sądze ,że "analogowe". Potwierdż mi dla ciekawości. Ja mam u siebie w Dębicy /40 km , na zach./ tylko STV 2 z nadajnika Stara Lubovna /w analogu/ , ale nie mam to co chciałem , czyli DVB-T z Bardejova / jestem za częścią pasa Pogórza Ciężkowickiego i sygnał kończy sie teoretycznie ok.8 km przed Dębicą, a antenę mam mocną ,kier. / Telmor , Digit 3DT , 17 dB+ 23 dB wzmacn. rurkowy , ekran.przy symetryzatorze, dodatkowo dipol HD ... Nie wszystko można mieć , położenie w terenie jest ważne i już .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@andi12:no tak myslałem , że to tv analog., ale gratuluje i zazdroszczę po troszku , że aż taki dobry odbiór slovackich progr./ a znam je b.dobrze/ jest w Jasionce, no cóż ...... A tak z drugiej strony to nie myślę,że by urządzenia elektrotechn. i radarowe lotniska powodowaly zwiększenie natężenia fal elektromagn. Szkoda, że w Dębicy nie ma lotniska ..... Dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transmisje z konkursy skoków w Kussamo przeprowadzi ZDF, kanał pokaże również zawody kombinacji norweskiej, biegów narciarskich, saneczkarstwa, bobslejów, łyżwiarstwa szybkiego i narciarstwa alpejskiego.

Dziś :

19.00 Honved - Vasas Duna TV

20.30 Mainz - Norymberga Dubai Sports 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodziło mu o grecką, portugalską i rosyjską :)

 

Panie kolego nie zapominaj o pozostałych ligach dostępnych fta na hotbird m.in

Liga azerska

liga serbska

liga marokańska

liga armeńska

 

może to nie są najwyższej klasy ligi ale np. abonenci CP mają co oglądac dzieki temu ze te ligii są nie kodowane :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...