Skocz do zawartości

Moduł CANAL+ HD


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

@Satowie, uwierz mi, że sprawdziłem dokładnie wszystko, ale masz rację, nie mam dostępu do modułów C+ z aktualizacją w wersji 2.

Sprawdziłem więc tylko te moduły, do których miałem fizyczny dostęp, a więc wspomniane wcześniej moduły z aktualizacjami w wersjach 11 i 4 i nowy moduł C+, czyli "CYFRA+ HD CI+.

 

Nie jestem nowicjuszem w temacie telewizji satelitarnej i śmiem twierdzić, że trudno jest o tematy, które nie są mi bardzo dobrze znane, mam więc wrażenie, że można zaufać sumienności wykonanych przeze mnie ustaleń.

 

I w przeciwieństwie do Ciebie JESTEM w posiadaniu wymienionych w poprzednim poście urządzeń, więc mogę na bieżąco kontrolować ich stan, co właśnie przed napisaniem tego i poprzedniego postu zrobiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, no to masz przed sobą wyzwanie - zdobycie takiego modułu jaki ja posiadam.

 

Ja nie kwestionuje twoich umiejętności - tylko sa rzeczy na tym świecie ....... ;-))))

 

Może powinieneś zażądać od cyfry taki moduł jak mój - skróci to twoje oczekiwanie

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@Satowie, obecnie jestem na etapie kolejnego postępowania reklamacyjnego w tej sprawie, które to trwa właściwie nieprzerwanie od końca listopada 2011 roku.

 

Sam więc widzisz, że nie próżnuję. :)

 

Przyjąłbym od C+ propozycję wymiany posiadanego przeze mnie urządzenia na odbiornik Sagemcom HD, albo moduł "CYFRA+ HD CI+" i zamiany bonusu w postaci bezpłatnego użytkowania dekodera PACE PVR na bonus w postaci bezpłatnego korzystania z usługi Multiroom, tytułem rekompensaty za poniesione straty i niewygody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem plan na 2 opcje od C+, ale jak widzisz u mnie po zmianie sprzętu wszystko działa wiec głupio by było brnąc w wymianę kart.

 

A plany to

PACE na własność oddaje im swego Humaxa z CAMem i drugi rozwiązanie umowy i zwrot kosztów za Humaxa oraz CAMa - nie płacił bym za abonament do momentu wybrania przez nich którejś opcji.

Ty masz jeszcze jedna szanse na załatwienie CAMa takiego jak ja mam.

 

Pozdrawia,m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@Satowie, oczekiwanie zwrotu pieniędzy za zakupiony przez Ciebie prywatnie dekoder, to raczej mrzonki i daj sobie z tym spokój. ;)

 

Tak jednak się zastanawiam, dlaczego redakcja SatKuriera, na której forum gościmy, nie chce podjąć rękawicy i zamieścić na swoich łamach stosownego i wyczerpującego felietoniku, który opisywałby całą tą nieprawdopodobnie wkurzającą sytuację.

 

W sumie trudno jest mi sobie wyobrazić stosowniejsze łamy na takie treści, niż właśnie SatKuriera, ale jeśli nie oni, to znajdą się inni, którzy chętnie dołożą łyżkę dziegciu do tej beczki miodu spółki CANAL+ Cyfrowy, która to nie umie załatwiać swoich zobowiązań w godny sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co do SatKuriera - może trzeba by było na łamach zamieścić reklamę (antyreklamę) Cyfry+, wtedy by musieli sie odnieść do czegoś takiego ;-)

 

Do rzeczy, mi kobiecina z cyfry+ (dystrybutor) Powiedziała ze mam wielka szanse wyciągnąć kasę za sprzęt, bo ten sprzęt jak kupowałem był jedynym rekomendowanym przez nich - wiec żeby sie waliło itp. to muszę mieć możliwość oglądana - a to ich wina ze nie mam, a za to płace.

Podała mi adres żeby do nich pojechać ze sprzętem (niech oni na miejscu i udowodnia ze mogę oglądać).

 

CANAL+ CYFROWY Sp. z o. o.

al. gen. W. Sikorskiego 9

02-758 Warszawa

tel. 022 32 82 701

faks 022 32 82 750

 

Co by dało nie wiem - bo moja karta działa, co prawda nie na humaxie ale działa na innych - Humax ma 4lata i już musiałem w zasilaczu wymieniać wszystkie kondensatory, może na pł.gł. też powinno się wymienić (może by zadziałał na moim CAMie) ale już mi się nie chce dlatego szukałem innego tunera ...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym, że 9600 we wszystkich wersjach oraz wspomniane Golden Media są w stanie pracować z czytnikami uniwersalnymi (a z Humaxem moduł z aktualizacją 4 działa - sprawdziliśmy iCord-a HD oraz HDCI2000 - w tym drugim tylko trzeba się cofnąć z softem do wersji z końcówką .13, ale chodzi 100% ok). Sytuacja w której abonent nie ma żadnego wyjścia i jest zmuszony do wrzucenia modułu, a tenże moduł nie działa - jest w tej chwili już rzadka (w zasadzie to jesteś @Niosący Światło pierwszą osobą, którą spotykam z takim zgrzytem). Moduł z wersją aktualizacji 4 w większości przypadków działa, co też sprawdzałem osobiście z dość dużą ilością sprzętu (Topfieldy, TechniSaty w różnych modelach i inne). 9600 jest przypadkiem nielicznym (i w dodatku z uwagi na opcjonalny UCAS - mało dotkliwym). Jeśli już się do czegoś doczepiać, to innego tematu - że moduły tzw. trzeciej generacji były obiecywane m.in. na infolinii jako te, które będą udostępniane abonentom w zamian za faktycznie niedziałające "jedenastki". Teraz okazuje się, że nowe CAM są CI+ z mało czym działają i nie nadają się na wymianę dla osób ze starszym sprzętem ze zwykłym CI. Powoduje to, że jak ktoś ma "jedenastkę", ma problem z wymuszeniem od C+ wymiany na "czwórkę" lub jakimś cudem "czwórka" mu nie działa (naprawdę jest to niewielka grupa i powiadam to po testach zakrojonych na bardzo szeroką skalę) to ma problem, bo nie jest w stanie korzystać z własnego sprzętu, a kupował go po to, żeby z niego korzystać - a nie z dekodera od C+.

 

Dodatkowo muszę odnotować, że ogólnie CAM z aktualizacją 4 technicznie działa i jeśli z którymś odbiornikiem/TV/czymkolwiek nie chce dekodować kanałów z tp. 11, to w takim przypadku winne jest już oprogramowanie samego odbiornika i to producent odbiornika powinien namierzyć błąd (bo z błędem w oprogramowaniu odbiornika mamy tu do czynienia) i wydać aktualizację. Sam moduł nie jest szczytem marzeń, ale działa i powinien działać ze wszystkim.

 

W każdym razie jakbyś znalazł momencik @Niosący Światło, to proszę podrzuć na redakcja (malpka) satkurier.pl opis swojej sytuacji, bo nie mówię, że temat nie jest do ugryzienia ;) Zależy jak na sprawę spojrzy reszta redakcji, ja tu nie jestem wyrocznią ;)

 

@Satowie - masz z tego co pamiętam Humaxa HDCI2000. Masz wprawdzie nieco nietypowy moduł, bo z aktualizacją 2, takiego nie miałem, ale... HDCI2000 działa z CAM z aktualizacją 4, tylko trzeba cofnąć soft na 1.00.13 (czy jakoś tak - końcówka ma być .13). Później Humax strzelił jakiegoś babola w obsłudze CAM (być może poprawiali coś dla CAM z aktualizacją 11 i przy okazji zepsuli dla starszych) i nie chodzi. Jeśli jeszcze tego nie próbowałeś, a masz ochotę, to jest nadzieja, że ruszy. Samo działanie na HDCI2000 z CAM z aktualizacją 4 na sofcie z końcówką 13 jest sprawdzone i potwierdzone w 100%. Szanse, że aktualizacja 2 ruszy są wydaje mi się spore, bo o ile mi wiadomo - moduły z aktualizacją 2 są sprzętowo jak 4, tylko nie zostały zaktualizowane przez satelitę zanim CYFRA+ zdjęła soft z OTA, teoretycznie gdyby istniał sposób załadowania aktualizacji 4, albo ktoś miałby zgrany strumień z całego TS z czasów, gdy aktualizacja jeszcze leciała, to dałoby się go podnieść na aktualizację 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@Mr. Orbita, widzisz problem jest, ponieważ oprogramowanie przeznaczone do odbiorników 9600/PRIMA, obsługujące wielosystemowe czytniki, istnieje jedynie w wersjach nieoryginalnych, a nawet nielegalnych i choć oczywiście owo oprogramowanie jest powszechnie dostępne, to jego używanie jest w sumie obarczone sporym ryzykiem, już nie tyle z powodu nielegalności tegoż, co ryzyka utraty zobowiązań gwarancyjnych.

 

Niestety stosunek firmy GLOBO-Polska jest co do takiego lewego oprogramowania określony, więc w razie zepsucia się takiego dekodera i przesłania do Proserwisu, naprawa może nie zostać dokonana na koszt producenta, właśnie z powodu zaimplementowania nieoryginalnego firmware.

 

Problem jest również i innej natury, otóż kupując od C+ moduł CAM i mając na tenże gwarancje 24 miesięczną na jego bezproblemowe działanie, nie muszę się godzić na to, by wspomniany moduł leżał bezużytecznie w szufladzie, a ja byłbym zmuszony ko korzystania z rozwiązań, których nie popieram, tj. do korzystania z oprogramowania nielegalnego.

 

O ile bowiem na dekoder 9600 istnieje oprogramowanie MCAS, które ma znamiona półlegalności, to już na PRIMĘ takie oprogramowanie nie istnieje i są tylko wersje pirackie.

 

Co znamienne, nikt za taki stan rzeczy nie chce ponosić odpowiedzialności, ani C+, ani producent, czyli w tym wypadku GLOBO-Polska, a wynika z tego, że odbiorniki serii 9600 PRIMA i TS9600 PRIMA nie mają fabrycznie możliwości bezproblemowego zdekodowania kompletnej oferty C+, ponieważ czytnik obsługuje tylko system conax, a moduł "CANAL+ HD" włożony w slot CI tego odbiornika nie radzi sobie z TP 11, zatem odbiorniki te nie powinny być reklamowane, jako nadające się do korzystania z oferty C+.

 

Analogiczna sytuacja jest z ze sprzętem Golden Media 9060/9080.

 

A co do e-maila, to puszczę go najdalej jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mr. Orbita - muszę poszukać tej aktualizacji i na pewno sprawdzę czy pójdzie mój CAM, fakt ze mam teraz końcówke .16 - Co do CAMa to raczej nie będę jej aktualizował (wymieniał) do puki chodzi na Ferdku (jak go kupie), bo zrobię zmiany i będę się bujał jak @Niosący Światło.

 

Jak zrobię próby z Humax-em HDCI2000 na sof. .13 to dam znac czy działa czy nie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na ferdku 8900 Hd CAM z aktalizacja nr 4 dziala - dekoduje wszystko Jedni są w "czepku urodzeni" zawsze sie wszystko udaje..innym "wieje wiatr w oczy" ..coz zycie...ale warto walczyć o swoje ,myśle ze Forum juz niejednemu pomoglo w rozwązaniu problemu sprzetowego- wiem sam po sobie ..pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Moduł CAM-a 1gen.

Wersja oprogramowania: C+ 1.04.007

Wersja systemu: 1.03.03

Wersja Mediaguard: ver 01.03 R 08 (07/01/05)

numer aktualizacji: 2

 

@Mr. Orbita - Dzięki

 

Humax HDCI2000 - działają Kanały z 11411, na sofcie (HDXSCI10013_all.hdf) do Humaxa i moim CAMie.

 

QNiosący Światło - na prawdę musisz mieć coś namieszane ze ja odpaliłem kanały 11411 na Ferdku Ariva 202E, OPTICUM HD TS 9600 PRIMA z softem 4.41_20110825 oraz na Humaxie HDCI2000

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@Satowie, bardzo Cię proszę o rozważne dobieranie słów, ponieważ moduł, choćby i tej samej firmy, ale z innym oprogramowaniem, to zupełnie inny moduł.

 

Skoro więc nie istnieje obecnie możliwość przeprogramowania tego CAMa do wersji 2, nie wiem nawet czy jest to możliwe, takie cofnięcie się do wcześniejszej wersji, to kwestia jest właściwie zamknięta.

 

O ile wiem, to C+ również nie dysponuje modułami z aktualizacją oprogramowania w wersji 2, a jedyne jakie proponują, to te z aktualizacją 4.

 

Zatem Twoich prób z odbiornikiem Opticum TS9600 PRIMA na sofcie 4.41 w żaden sposób nie można porównywać z moimi, bo to jakby zupełnie inna konfiguracja.

 

Niemniej to dobrze, że potwierdzasz działanie tego modułu z aktualizacją 2 na PRIMIE, bo to oznacza, że sprawa nie jest beznadziejna i poprawka oprogramowania tego dekodera mogłaby spowodować kompatybilność modułu i z firmware w wersji 4.

Trzeba więc teraz wyperswadować firmie GLOBO-Polska, że taka poprawka firmware leży w ich dobrze pojętym interesie, jako że w innym razie ucierpi i to znacznie i jej wizerunek.

 

Chcę jednak zauważyć, że problem niekompatybilności modułów C+ w wersji 11 i 4 z odbiornikami firmy Globo, dotyczy wszystkich dekoderów z procesorami STi71xx, a więc również wszystkich odbiorników poprzedniej linii, czyli 9600/TS 9600.

 

Przypominam również, że ów problem dotyczy także odbiorników Golden Media 9060/9080, więc używając Twojej frazeologii, musiałbym mieć naprawdę "coś namieszane", żeby aż tyle odbiorników nie chciało współpracować u mnie z wymienionymi modułami.

 

Chcę jeszcze dodać, że dysponuję również dekoderem PACE PVR, gdzie sygnał jest pięknie dekodowany z TP 11, a siła tegoż to w skali 5-cio stopniowej, wynosi 5.

 

Używam także modułu dwu strumieniowego ASTON 2, na którym również sygnał z tego feralnego TP jest wspaniale dekodowany, wygląda więc na to, że to nie u mnie jest "coś namieszane".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już się do czegoś doczepiać, to innego tematu - że moduły tzw. trzeciej generacji były obiecywane m.in. na infolinii jako te, które będą udostępniane abonentom w zamian za faktycznie niedziałające "jedenastki". Teraz okazuje się, że nowe CAM są CI+ z mało czym działają i nie nadają się na wymianę dla osób ze starszym sprzętem ze zwykłym CI.

 

Właśnie, ja już trochę pisałem wcześniej, że nie można moim zdaniem zostawić tego braku kompatybilności nowych modułów ze zwykłymi złączami "CI" bez jakiegoś dociekania, bo może się to skończyć brakiem dostępu do połączonej platformy "Cyfry" i "Nki" dla większości z tych abonentów, którzy mają własny sprzęt, a wtedy obecne problemy z "firmowymi" modułami "Cyfry", to będzie "pikuś" :D .

 

Przydałoby się, żeby "Satkurier" trochę "pomęczył" "Cyfrę" w sprawie ewentualnej aktualizacji oprogramowania tego nowego modułu, która sprawiłaby, że funkcjonowałby on, pod względem kompatybilności ze zwykłym "CI" podobnie jak w tej chwili "nCAM HD", tzn. czy można na taką aktualizację liczyć itp. ???

 

Myślę, że temat jest równie istotny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@Frazes, to jeśli już jedziemy tym torem, to CYFRA+ powinna wymieniać stare i źle działające moduły CAM, nie na jakieś odkurzone trupy z magazynu z aktualizacją 4, tylko właśnie na te nowe szare moduły o nazwie "CYFRA+ HD CI+", bo tylko te nowe można uznać za obiecywane na grudzień 2011 moduły "III serii".

 

A już w sposób szczególny powinno to dotyczyć tych pechowców, którym w ich odbiornikach sat nie działają ani moduły "serii II", ani serii I", bo gwarancja na sprzęt ma zapewniać jego działanie i to nie, tylko w wybranych dekoderach, a we wszystkich.

 

I ten temat też warto podrążyć.

 

Ja np. mam na piśmie obietnicę od CYFRY+, że wymienią mi posiadany przeze mnie moduł na "nakładkę III serii", jak to oni pokrętnie mówią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Satowie, bardzo Cię proszę o rozważne dobieranie słów, ponieważ moduł, choćby i tej samej firmy, ale z innym oprogramowaniem, to zupełnie inny moduł.

 

Skoro więc nie istnieje obecnie możliwość przeprogramowania tego CAMa do wersji 2, nie wiem nawet czy jest to możliwe, takie cofnięcie się do wcześniejszej wersji, to kwestia jest właściwie zamknięta.

 

O ile wiem, to C+ również nie dysponuje modułami z aktualizacją oprogramowania w wersji 2, a jedyne jakie proponują, to te z aktualizacją 4.

 

Zatem Twoich prób z odbiornikiem Opticum TS9600 PRIMA na sofcie 4.41 w żaden sposób nie można porównywać z moimi, bo to jakby zupełnie inna konfiguracja.

 

Niemniej to dobrze, że potwierdzasz działanie tego modułu z aktualizacją 2 na PRIMIE, bo to oznacza, że sprawa nie jest beznadziejna i poprawka oprogramowania tego dekodera mogłaby spowodować kompatybilność modułu i z firmware w wersji 4.

Trzeba więc teraz wyperswadować firmie GLOBO-Polska, że taka poprawka firmware leży w ich dobrze pojętym interesie, jako że w innym razie ucierpi i to znacznie i jej wizerunek.

 

Chcę jednak zauważyć, że problem niekompatybilności modułów C+ w wersji 11 i 4 z odbiornikami firmy Globo, dotyczy wszystkich dekoderów z procesorami STi71xx, a więc również wszystkich odbiorników poprzedniej linii, czyli 9600/TS 9600.

 

Przypominam również, że ów problem dotyczy także odbiorników Golden Media 9060/9080, więc używając Twojej frazeologii, musiałbym mieć naprawdę "coś namieszane", żeby aż tyle odbiorników nie chciało współpracować u mnie z wymienionymi modułami.

 

Chcę jeszcze dodać, że dysponuję również dekoderem PACE PVR, gdzie sygnał jest pięknie dekodowany z TP 11, a siła tegoż to w skali 5-cio stopniowej, wynosi 5.

 

Używam także modułu dwu strumieniowego ASTON 2, na którym również sygnał z tego feralnego TP jest wspaniale dekodowany, wygląda więc na to, że to nie u mnie jest "coś namieszane".

 

 

Nie wiem czemu się obrażasz jak mowie prawdę "jest coś namieszane" czy to ze strony C+ czy tez Globo - ja chętnie bym się spotkał z tobą żeby sprawdzić twoje Camy na moim Humaxie i mój na twoich sprzętach. Jeżeli Ferdek pozwala na odczyt CA jak i CI to znaczy ze firma GLOBO ma nas ...., Ciebie jaki mnie bo pewnie bym kupił TS9600 Prime. Jak patrze na stronę Globo i widzę aktualizacje z sierpnia to już mówi chyba wszystko. Ja na twoim miejscu bym pojechał z całym sprzętem do Globo walnął im na stół i powiedział, albo będzie działać albo zwrot kasy. Oni tak samo piszą ze działa z C+, mi działało ale wygląda na to ze większości nie to chyba ich wina.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@Satowie, mnie nie tak łatwo obrazić :D , ale jak się już komuś ta sztuka uda, to ... ;)

 

... ale do rzeczy.

 

Oczywiście GLOBO-Polska ze Szczecina jest winna poprawkę oprogramowania do swoich dekoderów, bo inaczej to co piszą na swoich stronach o współpracy ich odbiorników z kartami CYFRY+ jest zwyczajną nieprawdą i wprowadzaniem klientów w błąd.

 

Wszystkie ich odbiorniki mają czytniki kart obsługujące jedynie system kodowania conax, więc tu się karty CYFRY+ nie da wsadzić, a z kolei moduły C+ nie dekodują na tych odbiornikach sygnału z TP 11, więc zachodzi tak zwana kwadratura koła.

 

Wiadomym jest, ze istnieje do tych dekoderów oprogramowanie nieoryginalne, które sprawia, że czytniki stają się wielosystemowe, ale jest to oprogramowanie nielegalne i producent nie ma prawa nawet sugerować ich używania.

 

Zatem jedynym wyjściem dla firmy GLOBO-Polska jest jak najszybsze wydanie poprawki oprogramowania do swoich wyrobów, albo skorygowanie wpisów na swoim internetowym portalu.

 

Tyle o Globo.

 

Problem jednak nie tylko z GLOBO, bo jak wiadomo i dekodery Golden Media mają ten sam problem z modułami C+, zatem problem stwarza tu niekoniecznie samo oprogramowania dekoderów, co raczej wadliwe oprogramowanie samych modułów C+ i to właściwie właśnie CYFRA+, powinna ponieść cały ciężar leżących na niej z tytułu gwarancji na ten sprzęt zobowiązań.

 

I mnie właściwie wszystko jedno jak oni to zrobią, mogą nawet kupić dla mnie moduł ASTONA2 lub ALFACRYPT, albo jak im już proponowałem, zamienić wadliwy moduł na odbiornik Sagemcom HD, co wydaje się dość głupie, ale jestem już tak zdeterminowany, że jestem gotów pójść na taka zamianę.

 

Mam ich już zwyczajnie powyżej uszu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Niosący Światło

Nie wszystkie GM-y mają problem. Jestem w posiadaniu GI-S 980 2CR2CI HD PVR i moduł z aktualizacją 4 śmiga (no może przesadziłem) na nieszczęsnym TP 11.

Bardziej zagadkową sprawą jest, że moduł z aktualizacją 4 (z 11-stą też) nie chce za żadne skarby dekodować, na w/w sprzęcie, Eurosportu2 HD objawiając wszem i wobec: "Brak uprawnień". Jest to kompletna bzdura bo w czytniku (nieoficjalny soft) świeci aż miło. Podobnie w Astonie (oficjalny jak i nieoficjalny soft). Dodam tylko, że wszystkie inne kanały z 11258 H (TVP HD, Nat Geo Wild HD, Animal Planet HD i Cinemax HD) świecą aż miło.

Aha, na infolinii mogą tylko uprawnienia odnowić a problemu (ponoć) nie znają choć sygnalizowałem go już w kwietniu 2011!

Wytrwałości w dochodzeniu Swojego życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@ZeD, co do dekoderów GM, to sprawdziłem tylko 9060 i 9080 i na nich CAM C+ na TP 11 nie działa.

 

Co do kanału "Eurosport 2 HD", to na odbiornikach Opticum był dokładnie ten sam cyrk na modułach "CYFRA+ HD" i to jeszcze w zeszłym roku, ale Globo wypuścił stosowną poprawkę softu i problem się rozwiązał.

Oprócz kanału "Eurosport 2 HD" nie działał wtedy i kanał "Nat Geo Wild HD", obydwa z TP enki.

 

Dziękuje za dobre słowo, ale już mi momentami brak cierpliwości do C+, niemniej im nie popuszczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uzyczenie, tez mam. tzn mialem. bo jestem w trakcie wypowiedzenia umowy, za zmiany w abonamencie :] niedlugo mi wszystkie kanały zabiorą, pewnie, po co.

cyfra.tv ten moduł jest tylko dla nowych abonentów czy też dla stałych?

na pewno nie dla byłych :D bo ja wlasnie wypowiedzialem umowe. 6zl drozszego abonamentu - NO WAY!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Zainteresowanych tematem reklamacji modułu "CYFRA+ HD" informuję, że spółka CANAL+ Cyfrowy nadal niestety, zresztą dość konsekwentnie, udaje w tej sprawie Greka i na merytoryczne zarzuty odpowiada zupełnie nie na temat.

 

Wszystkie odpowiedzi skrzętnie sobie zbieram i na pewno jeszcze o mnie usłyszą. ;)

 

ps.

Szkoda, że ani Mr.Orbita, ani redakcja Sat Kuriera nie puszczają nawet pary z ust na ten temat, choć wysłałem im e-mailem opis sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...