Skocz do zawartości

Moduł CANAL+ HD


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W Samsungu serii F wybierasz jako antenę nc+ i i pobiera Ci gotową listę kanałów nc+. Z tym, że niestety nie da się tej listy edytować z poziomu telewizora, można to zrobić z poziomu tego programu, który polecił Ci audib6, ale później przy każdej zmianie musisz układać listę od nowa niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do innych marek też pewnie znajdziesz :) Widziałem u znajomych jak wyglądają kanały słabej jakości na Mediaboksie na jakimś superwypasionym TV i na kanałach z niskim bitrate wyskakują piksele na pół ekranu, na module tego nie zauważyłem, nie wiem jak to działa, ale jestem zadowolony. Co do listy to z dwoma godzinami bym nie przesadzał, faktycznie jest to męczące, ale w nowych TV można korzystać też z gotowej listy nc+, więc nie widzę tu przewagi nad Sagemem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest może jakiś uniwersalny edytor do różnych TV? Posiadam TV Philipsa i edytor nie jest najlepszy. Osobiście nie zamieniłbym modułu na tuner. Sprawdziłem już kilka tunerów i moduł ma najlepszy obraz jaki widziałem. Jedynie Pace mu dorównuje. Obsługa jednym pilotem i brak dodatkowej skrzynki bezcenna ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz rację, ale kiedy podłącze tuner Fergusona Ariva 102e, to obraz jest od razu inny i to gorszy wg mnie. Żadne regulacje w tunerze sat tego nie zmienią.Jedynie tunery dedykowane przez NC+i Technisat DIGYBOXX HD jest extra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł daje tylko poprawne działanie karty abonenckiej, natomiast jakość obrazu daje TV.

E, bzdury. Podłącz sobie pod tv z modułem najpierw deka a potem moduł i zobaczysz różnicę, ja u siebie widzę i mam też porównanie z tym, co widzę u znajomych, którzy mają lepsze tv. Dekoder ma tę zaletę, że może mieć dwie głowice i możesz co innego nagrywać a co innego oglądać, tv z dwoma głowicami to pięciocyfrowa kwota. Problemy mam jedynie z kanałami nadającymi 4:3, bo co bym nie zrobił to nie mogę ustawić, żeby się automatycznie przestawiał format. No i układanie samemu listy nie jest takie łatwe, jak myślałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł daje tylko poprawne działanie karty abonenckiej, natomiast jakość obrazu daje TV.

E, bzdury. Podłącz sobie pod tv z modułem najpierw deka a potem moduł i zobaczysz różnicę, j

E, bzdury, zależy jaki stb podłączysz, jak na STI to obraz żyleta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież za jakość odbioru i wyświetlanego obrazu odpowiada tuner SAT zamontowany w odbiornikach.

Moduł CAM tylko odpowiada za odkodowanie uprawnień do działania tunera zarówno w gniazdach CI TV lub niezależnego dekodera.

Najlepiej to porównajcie sobie kanały HD FTA bezpośrdeno na TV i przez dodatkowe urządzenie z kablami jakim jest dekoder, a nie będzie wtedy watpliwości.

Uważam że zamontowany fabrycznie i zadoptowany przez producenta tuner SAT z wyświetlaczem Led TV nie ma sobie równych.

Przynajmniej tak jest w TV Sony co sprawdziłem i porównałem z dekoderami Sagemcom HD i Pace PVR HD oraz Cyfrowego Polsatu HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie, za jakość odpowiada tuner Sat, czyli w praktyce telewizor, więc nie ma opcji, żeby obraz na dekoderze był lepszy niż bezpośrednio z telewizora, czyli za pośrednictwem modułu :)

 

Edycja - teraz widzę, że babola walnąłem w poprzednim poście, bo źle zrozumiałem cytowanego. Oczywiście, że jakość obrazu daje tv, więc nie są to bzdury ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak napiszesz we właściwym temacie to pewnie ktoś Ci da wskazówki, teraz nawet nie wiemy czy chodzi Ci o oglądanie na tv, dekoderze, komputerze czy czymkolwiek. Są odpowiednie tematy na forum, przejrzyj je, to może znajdziesz odpowiedź ;) A jak nie to tam zadaj pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy moduł Cam kupowany w ofercie MIX jest przypisany tylko do kupowanej karty , czy np po miesiącu można włożyć kartę abonamentową.

 

Czytam wątek i najtańszym i pewnie działającym modułem jest Aston 2.26? Cena koło 300?. Jest coś tańszego co chodzi z kartą Cyfry z 2008 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...