Skocz do zawartości

Cyfra+ Online


cytrynek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś mam błąd 6000 przy próbie pobrania licencji. Bawić się silverlight'ami? mam wersję 4.0.6

Po zainstalowaniu wersji silverlight 5 pokazuje mi na przemian "otwieranie" i "pobieranie licencji" i tak w kółko. żadnego komunikatu nt. błędu jak przy poprzedniej wersji.

A po usunięciu zawartości folderu PlayReady wyskakuje komunikat że przekroczono liczbę użytkowników..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo możesz mieć przypisane po jednym urządzeniu z każdego typu (PC, tablet, telefon komórkowy)

Nie mam tej usługi ale z tego co gdzieś czytałem, to po zalogowaniu musisz wejść w ustawienia (na jakimś górnym pasku) i tam będziesz miał opcje żeby wyświetliło ci przypisane urządzenia i musisz usunąć ten komputer co na nim działa i przypisać urządzenia które nie działa ;D

 

Ja oglądam w domu,u mamy i u córki i nigdy nie miałem problemów. A co do jakiś pasków z przypisaniem urządzeń to ktoś Ci bajek naopowiadał :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem, nie mogę się zarejestrować do usługi Cyfra online, po wpisaniu danych wczytuje się bez końca po czym dane wpisane znikają i wracam do punktu wyjścia, czyli pustych rubryk do uzupełnienia. Co może być problemem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa już u kogoś? bo u mnie nadal to samo;/

 

EDIT; Już działa , włączyłem Planete + i wszystko ok, natomiast przy włączaniu jakiegokolwiek z Canal + wyskakuje błąd uzyskania licencji, czy jakoś tak.Co może być powodem? dodam że mam pakiet Canal plus optimum , więc powinienem je odbierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już od dobrych paru godzin, wszystko elegancko śmiga. Dodam że testowałem na internecie Play Online na prędkości między 1-3 mb/s (mocno skacze). Wszystko działa dobrze, raz na 20 minut na 2-3 sekundy włączy się buforowanie to jedynie utrudnienie, ewentualnie to że na początku jak włączam jakiś program to jest on w dość brzydkiej jakości i stopniowo przez około 1-2 minuty, obraz znacząco się poprawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś po zalogowaniu się do Cyfra+ Online pojawiło się okno z prośbą o wypełnienie ankiety. Zgodziłem się. Większość pytań ankiety dotyczyło opłaty za C+ Online. Tak więc wkrótce można spodziewać się wprowadzenia opłaty. No tak dali za darmo abyśmy się "przyzwyczaili" a teraz wprowadzą opłatę. Nie ma nic za darmo :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hue hue hue, wiadomo. Najpierw było wielkie usprawiedliwianie marcowej podwyżki w C+ właśnie m.in. kosztami jakie będzie generowała Cyfra+ Online, serwery i obsługa a tu przyjdzie za nią jeszcze dodatkowo zapłacić. :lol: ciekawa polityka. Swoją drogą jeśli się to sprawdzi to nie wydam ani złotówki. Przy tym co mnie interesuje (transmisje na żywo) to jest już wiele streamów, które jakościowo zbliżają się do C+ Online.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...