Skocz do zawartości

nc+ - fuzja Canal+ Cyfrowy i ITI Neovision


Bartek
 Udostępnij

Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?  

697 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?

    • Pozostawić markę Cyfra+
      404
    • Pozostawić markę N
      24
    • N + Cyfra+ = N+
      92
    • Stworzyć coś nowego
      100
    • A czy to ważne?
      87


Rekomendowane odpowiedzi

Gość marekpolek

ale tu nie chodzi o żadne dzielenie sygnału, mam jeden tuner z dwoma wejściami na kartę i wejściem cam co przy użyciu diablo daje możliwość wpakowania do tunera 4 kart.. i jest ok.. jak to zmienią muszę robić nową instalację (konwerter, kable, kucie ściany) aby podpiąć drugi dekoder - bo cyfra sobie tak wymyśliła.. jak sie wkur... (i pewnie nie tylko ja) kupi się kartę z innego kraju ew. zrezygnuje się z cyfry i będzie się innym płaciło i tak się skończy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze tylko tak obiecujecie , ja jestem od WIZJI TV , pozniej FUZJA i co zyje ...jesli jestescie przyzwyczajeni do odbierania cyfry i posiadania jej to chocby nie wiem co wymyslili i zalamali was parowaniem to i tak bedziecie i juz , konkurencji nie ma w kwestii premium sat a nie kazdy rozeznany w ofertach i mozliwosciach zagranicznych ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura element - będę pierwszy, który przejdzie do kablówki. Zapomniałeś jeszcze o nich. Tam jest wszystko premium z każdej platformy (również podzielone na pakiety). Mimo 12 lat z Cyfrą, wobec takich manewrów nie będę czuł się zobowiązany do pozostania w tym wątpliwej jakości związku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

może i masz racje ale na pewno jest to frustrujące jak coś mieszają i burzą ład.. jak to wprowadzą to jest jeszcze szansa, że pojawią się alternatywne oprogramowania, na których pójdzie taka sparowana karta.. w końcu nagra też jest parowana a poradzono sobie z tym..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli wprowadzą conax to będzie ciekawie.Nie wiem czy ktoś wie ale z kart z białasa 5800 i czarnego 250gb można RSA wyjmować....Więc jaki sens tego systemu??Żaden!! jeden odczyt w byle phoenix i masz rsa...Co do multiroom nie wierzę że takie coś zrobią abonentom..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

element bez obrażania i merytorycznie podaj kilka argumentów za dekoderami od operatora oprócz mocniejszych zabezpieczeń, nakładania ograniczeń i narzucania swojej woli użytkownikowi przez operatora :)

każdy kto będzie miał parowany dekoder z kartą , to staje się potencjalnym klientem vod-u i innych usług .

bo do tej pory w C+ klient brał samą kartę kodową żeby oglądać telewizję i go reszta usług nie interesowała.

więc starają się zminimalizować taką opcję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wziołeś pod uwagę że nie każego vod interesuje?? NIE moją babcię przykładowo nie...jej zalezy na prostej zasadzie combo dvbt i sat + jakis abo do 60zł...z np c+ i tyle...Co do fuzji to zero konkeetów poczekajcie na Admina on już zaiste coś musi wiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest śmieszne, w CP można mieć VOD i bez parowania z dekoderem, na swoim tunerze. Trzeba tylko pomyśleć.

 

A tak naprawdę... o czym my rozmawiamy? Jakiś gość zarejestrowal się na Forum, napisał jeden kontrowersyjny post a teraz siedzi i śmieje się do łez czytając jak to mocno namieszał swoją opowieścią z mchu i paproci...:-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wziołeś pod uwagę że nie każego vod interesuje?? NIE moją babcię przykładowo nie...jej zalezy na prostej zasadzie combo dvbt i sat + jakis abo do 60zł...z np c+ i tyle...Co do fuzji to zero konkeetów poczekajcie na Admina on już zaiste coś musi wiedzieć.

 

no może nie interesować , ale ich to nie obchodzi , ważne żeby na tym mogli zarobić, żeby się usługa sprzedawała .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura element - będę pierwszy, który przejdzie do kablówki. Zapomniałeś jeszcze o nich. Tam jest wszystko premium z każdej platformy (również podzielone na pakiety). Mimo 12 lat z Cyfrą, wobec takich manewrów nie będę czuł się zobowiązany do pozostania w tym wątpliwej jakości związku...

 

 

wiesz u mnie kablowka wpadla na pomysl by np usunac tvp hd nate geo hd i kilka innych dobrych stacji lacznie ok 33 kanaly poszly w kanal

wiec ja do niej napewno nie wroce , to co teraz wydaje w cyfrze i co mam w kablowce musialbym wylozyc ponad 270 zl i zmuszany bym byl do 4paku ktory mnie nie interesuja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby tak ale to jest niestety możliwa alternatywa, oby się nic nie zmieniło jak jest teraz, kto chce może mieć tuner, jak ktoś nie chce samą kartę.

 

raczej bym się nie spodziewał , że będzie jak w c+ bo od samego początku było mówione , że nowa oferta będzie na technologi N (przy pierwszej konferencji N i Canal+)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie :D nie jestem nowy, wątki śledzę od lat, ale dzisiaj mnie przerosło żeby się zarejestrować:)

Nie wierzę aby C+ poszło aż tak w maliny i tylu ABO stracili robiąc multi z systemem czasowym. Nie po to są najdroższą ofertą z najdogodniejszą opcją aby rezygnować.

Czyż nie z tej opcji połowa z Was korzysta? :?:

Czas pokaże a kolegom z 1 postem nie ufam (chociaż sam mam 1 posta) a forum to i inne śledzę stale od ładnych paru lat :locked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest śmieszne, w CP można mieć VOD i bez parowania z dekoderem, na swoim tunerze. Trzeba tylko pomyśleć.

 

A tak naprawdę... o czym my rozmawiamy? Jakiś gość zarejestrowal się na Forum, napisał jeden kontrowersyjny post a teraz siedzi i śmieje się do łez czytając jak to mocno namieszał swoją opowieścią z mchu i paproci...:-))

 

W CP jest pseudo VOD . Kilkanaście kanałów które o różnych porach emitują te same filmy. Nie możesz tak naprawdę ogladac na zawołanie, kiedy chcesz ani zatrzymać, cofnąc itp., itd. Chociaż jest niby też wersja na komputer, ale ta tv wygląda jak opisałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zarobią nowa oferta programowa mix obu istniejących i wystarczy.Nikt sie nie bedzie bawił w cudowania zapewne.Aa jeszcze coś: Wizja tv znikła i co?? przeniesiono klientów wizji na seca....Tu napewno będzie to samo: dekodery adb idzie przeprogramowac na nagrę natywną!! więc prędzej taki krok wykonają...Nie zapominajcie że to boxy na to naprawde terminale i nakładka na nie może prosto być zrealizowana...Poza tym kwestie ilości kart N a ilosci cyfry+ gdyby Cyfra miała iść ku conax przedłuzała by umowy z Kudelskim ?? nie do tego jeszcze nagle zaczyna wylatywac publik MOSC N RSA z kart i to dziwnym trafem przed finałem zabawy...Na moje oko to Conax dead zrobi...I możecie mnie bić a ja i tak wiem co pewnie będzie.Conax upubliczniają by NC+ mogło nie przedłużać umowy bo system= nie do zabezpieczenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale rwetes... Nie wierzę że machną ręką na kilkaset tysięcy abonentów z własnymi odbiornikami. Ja mam choćby 2 Phile HD i to kupione od nich. I co? Na zablokowanie splittera machnę ręką (już się dawno zamortyzował :)), ale jak mi unieruchomią moje 2 wspaniałe Phile, które mi sami sprzedali to się lekko wk... Chyba że mi via sat zaktualizują soft.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to Cyfra zrobiła fuzję z N żeby ograniczyc konkurencję. Teraz sobie mogą robić co chcą a i tak znajdą się chętni na ich usługi. Sprawa kodowania i parowania to jedno. Prawdziwa burza może się dopiero rozpocząć jak się okaże jaka jest oferta programowa/pakietowa i jakie ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym kwestie ilości kart N a ilosci cyfry+ gdyby Cyfra miała iść ku conax przedłuzała by umowy z Kudelskim ?? nie do tego jeszcze nagle zaczyna wylatywac publik MOSC N RSA z kart i to dziwnym trafem przed finałem zabawy...Na moje oko to Conax dead zrobi...I możecie mnie bić a ja i tak wiem co pewnie będzie.Conax upubliczniają by NC+ mogło nie przedłużać umowy bo system= nie do zabezpieczenia...

Mądre słowa 8)

Za chwile sie okaże,że Seca rozkodowana Conax rozkodowany i wszyscy pojda w Nagra 3 haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ml1234, z tego powodu chcesz zmienic "mercedesa" na malucha?

Jeśli CYFRA+, tzn. nowa platforma nc+ sparuje karty tylko ze swoimi dekoderami, nie dając jednocześnie modułów CAM CI (lub CI+ z trybem Legacy), i zmusi swoich abonentów do korzystania tylko i wyłącznie ze swoich mocno ograniczonych dekoderów to z merdecesa zmieni się w syrenkę. :P A wtedy to ja już będę wolał malucha. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie zobacz sobie CAIDY.Było wielokrotnie pisane i na sk i na forach...Sagemcom= goła nagra stąd brak nawet działania splittera...Barti nie każdy ma wejscie na ci/ci+ patrz posiadacze Dm 800;) ;p;p Skoro dekodery ADB mają linuxa to nakładka uwalniająca czytnik dla kart nagry nie jest problemem;) Co bylo z wizją tv? Coś ktoś wkręca i sciemnia ale sami zobaczycie co będzie.

 

 

Nie moge a to co wg ciebie jest:1358967239nagra.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...