Skocz do zawartości

nc+ - fuzja Canal+ Cyfrowy i ITI Neovision


Bartek
 Udostępnij

Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?  

697 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?

    • Pozostawić markę Cyfra+
      404
    • Pozostawić markę N
      24
    • N + Cyfra+ = N+
      92
    • Stworzyć coś nowego
      100
    • A czy to ważne?
      87


Rekomendowane odpowiedzi

Skoro tak długo każą czekać, to być może będzie to tak świetna oferta, jakiej w Polsce nikt jeszcze nie widział.

Taka, że konkurencja będzie pękać z zazdrości :)

Raczej padnie ze śmiechu :D

 

Przekonasz się, że nie.

Oferta nowej platformy będzie taka, że Polsat będzie się dwoił i troił, żeby tylko zatrzymać masowy odpływ abonentów do nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto będzie uciekał ? Proszę Cię..

 

80-90 % ludzi to tacy którzy kupili pierwszą lepsza platformę cyfrową w ( w większości Cyfrowy Polsat bo bardziej popularny ) i cieszą się że mają kilka kanałów więcej niż w cyfrowej naziemnej i nie interesuje ich co innego bo to im wystarcza. Może 10-20 % chciało by oglądać więcej i lepsze treści ale znowu nie każdy będzie sobie mógł pozwolić na pakiet powiedzmy za 100 z cyfry gdy podobne treści mogą oglądać w Cyfrowym Polsacie za 40zł.

 

Cyfra teraz jest tylko dla tych co lubią piłkę więc tacy cyfrę i tak już maja, wiec szturmu na nc+ ze strony klientów Cyfrowego Polsatu bym się nie spodziewał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak myślę, że będzie odpływ abonentów ze wszystkich platform. Najwięcej z tych, które są najdroższe! A dlaczego? Znam dużo osób, które mają lub miały telewizję satelitarną lub kablówkę i twierdzą teraz, że ilość kanałów nie robi już na nich wrażenia, a w ogóle to mogą się obyć bez telewizji, a jak nie, to darmowe kanały naziemne w zupełności im wystarczą. I albo nie przedłużają wcale tylko rezygnują, albo biorą tańsze pakiety. A która platforma jest teraz najdroższa? Jeśli ceny pójdą w górę, to ludzie będą rezygnować masowo. Bo już nie będzie takiej alternatywy, że dwa lub trzy kanały za darmo, albo dużo więcej za pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli tv kablowa pojdzie po rozum do glowy i bedzie miala oferte z nc+ i cp w swoich dekoderach za przystepna cene to moga tym wlasnie wygrac

gdyby w mojej kablowce tak bylo nie myslal bym ani chwili o tym by byc z c+/nc+

 

a tak wiele opcji w mojej tv kablowej mi nie odpowiada wiec z niej nie bede korzystac ( cena zaporowa i brak mozliwosci wypozyczenia drugiego PVR )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno ceny pojda w gore ,a jak tak sie stanie to ludzie przejda na nazemna albo wybiera najtansze pakiety w cenie do okolo 40zl a tu polsat jak narazie jest na plus .

wydaje mi sie ze nc+ powinna tez miec pakiet dla mniej zamoznych ,taki w okolicach 40zl z wieksza iloscia kanalow ,tak jak to jest w cp w familijnym pakiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra teraz jest tylko dla tych co lubią piłkę więc tacy cyfrę i tak już maja, wiec szturmu na nc+ ze strony klientów Cyfrowego Polsatu bym się nie spodziewał :D

Ciekawa teoria... Mam Cyfrę od wielu lat, żadnej piłki nie oglądam a w ogóle żałuję, że z kanałów sportowych nie można całkiem zrezygnować, dla obniżenia abonamentu.

Właściwie trzymam się Cyfry jedynie z powodu swobody w wyborze dekodera i możliwości rozdzielenia sygnału na więcej niż dwa pokoje. A więc jeżeli zakombinują coś ze sprzętem, to pa-pa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze ONI tez to wiedza ze musi byc w ofercie cos tanszego ale nie niskiego poziomu

czyli kilka dobrych kanalow w tanim pakiecie

kilka HD bez oplat dodatkowych

cena zblizona do konkurencji lub ciut nizsza

 

napewno DEKODERY HD dla kazdego zadne zlomy SD to PODSTAWA nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

se60yg.jpg

 

Logo całkiem spoko, ale czy to ma znaczenie dla Nas jako klientów? :) bardziej istotne jest to jak będą się kształtowały ceny po fuzji ofert - niby umowe mam przedłużoną na swietnych warunkach i mam spokoj prze kolejne 18miesiecy ale ciekawi mnie jak cyfra rozwiąże kwestie zmiany regulaminu i jak bedzie wygladac nowa oferta..ciekawe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie ma nawet oficjalnych cen a tu już narzekanie i straszenie odejściem.Polsat tam z przyjemnością przyjmie nowych abonentów.A tak na poważnie to Tellenbach już dawno mówił,że podwyżki będą.Chyba nie liczyliście,że dostaniecie za darmo LM,wytwórnie filmowe i jeszcze znaczną ilość nowych kanałów.Ja mimo tego,że nie jestem jakimś milionerem,ale wiem za co będę płacił i na pewno nie zrezygnuje z nc+, bo jestem fanem piłki nożnej i ta platforma jest dla mnie.Jak ktoś wie po co brał cyfrę albo n i co chciałby tam oglądac to nie zrezygnuje z nc+, a pozostali mają wybór między nc+ a polsatem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domena na pewno będzie ncplus.pl bo:

 

Domena

Domena ncplus.pl

Typ abonenta organizacja

Serwery nazw dns1.domeny.tv.

dns2.domeny.tv.

Utworzona 2012.01.02 11:18:11

Ostatnia modyfikacja 2012.12.12 11:24:44

Koniec okresu rozliczeniowego 2014.01.02 11:18:11

Opcja utworzona 2012.11.30 16:25:31

Opcja wygasa 2015.11.30 16:25:31

Dnssec brak

Registrar MSERWIS

ul. Kazimierza Wielkiego 27

50-077 Wrocław

Polska/Poland

+48.71 7181310

info@domeny.tv

http://www.domeny.tv

Abonent

Firma CANAL+ Cyfrowy S.A.

Ulica Al. gen. W. Sikorskiego 9

Miasto 02-758 Warszawa

Lokalizacja PL

Telefon +48.223282934

Fax +48.223282850

Ostatnia modyfikacja 2012.12.12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie. Nie trzeba być wcale aż tak zamożnym, żeby odbierać dobry pakiet kanałów. Trzeba tylko się załapać na odpowiednie promocje.

Sporo osób ma w Cyfrze pełen pakiet kanałów normalnych + paczkę Canal+, za 67 zł miesięcznie. To nie jest duża kwota, zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę, że w tym jest Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie. Nrzeba być wcale aż tak zamożnym, żeby odbierać dobry pakiet kanałów. Trzeba tylko się załapać na odpowiednie promocje.

Sporo osób ma w Cyfrze pełen pakiet kanałów normalnych + paczkę Canal+, za 67 zł miesięcznie. To nie jest duża kwota, zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę, że w tym jest Canal+.

 

Tomo21, nawet mniej, bo 65zł,w tym darmowy multiroom. Dogaduje się powiedzmy z bratem,szwagrem,kolegą itp,itd i jedna karta dla mnie,jedna dla niego.Kupuje splitter,dekodery i mam cyfre w całym domu.Wychodzi po 32,5 na twarz od karty.Panowie -za te pieniądze w kablówce,to nawet samego pakietu canal+ nie będziecie mieli,a co dopiero mówić o pozostałych kanałach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie Polsat w kontekście zawartości premium prezentuje się mizernie, więc klientów celujących w takie programy na pewno nC+ nie odbierze.

 

Jeśli już kogoś miałby podebrać, to podstawowych abonentów eNki (bez premium) lub podstawowych abonentów C+ (bez premium). Cała reszta nawet jak zrezygnuje z Cyfry np z powodu wysokiej ceny, to wątpliwe by wybrała Polsat, bo i tak nie znajdzie tam tych audycji, dla których mieli C+. (Viasaty itp. to nie jest dobra przynęta na miłośników sportu i filmów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i tu doszliśmy do sedna. NC+ woli 1.5 mln klientów płacących powiedzmy 100 zł niż 3 mln płacących 50 zł.Moim zdaniem NC+ nie miała wyboru,więc musiała stworzyć platformę opartą o treści premium,bo jeśliby chciała opierać swoją oferte o tanie pakiety,takie jak polsat ,to w starciu z CP nie miałaby szans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie logo jednoznacznie pokazuję konsolidacje firm i jest łatwe proste zarazem przyjemne dla przyszłego ale również obecnego abonenta :)

@pawo24

 

Sam znam kilka osób które płacą ponad 100zł za ofertą ale nie żałują i są zadowoleni z oferty jak bowiem też wysokiej kultury obsługi abonenta

 

Pozdrowienia dla abonentów oraz zarządu oraz wesołych świąt :jupi::smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego wieszacie psy nad projektem logo przedstawionym przez @Hugo. Mnie się podoba. A tak przy okazji odnośnie pytania o różowy kolor - to pewnie tyko sposób na przejcie z koloru n (niebieski) do kolorów Cyfry+, bez większego znaczenia. Przyjmijcie to jako kolor "przejściowej, powoli łączonej oferty" (wspólna emisja "Listu do M.", skróty z Ligi Mistrzów w Canal+ Sport itd.).

 

Podsumowując krótko - mnie się podoba. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...