Skocz do zawartości

nc+ - fuzja Canal+ Cyfrowy i ITI Neovision


Bartek
 Udostępnij

Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?  

697 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?

    • Pozostawić markę Cyfra+
      404
    • Pozostawić markę N
      24
    • N + Cyfra+ = N+
      92
    • Stworzyć coś nowego
      100
    • A czy to ważne?
      87


Rekomendowane odpowiedzi

barabasz nPremium ma prawa do filmów z 20th Century Fox i Monolith które były w kinie od grudnia 2010 przykład Opowieści z Narnii z Fox i Centurion z Monolith z tym ze o Monolith nie jestem pewny czy od grudnia 2010 czy od stycznia 2011 roku ale i tak od nowego roku najnowsze filmy z 20th Century Fox i Monolith ma nPremium no ale to prawdpodobnie tylko do wakcjii kiedy będzie fuzja :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@barabasz To mnie naprawdę uspokoiłeś... <<----- ironia

No i co z tego?? A później gdzie trafią?? Bo ja myślę że do kanałów N premium. Chyba że po fuzji prawa przejmie Cyfra i będzie je pokazywać na kanałach Canal+ lub kanały n premium zostaną dołączone do Cyfry. Dla mnie chyba opcja pierwsza była by bardziej korzystna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie gdyby żył Ś. P Jan Wejchert to by się ITI nie rozpadło i byc może nie było by fuzjii ale spadkobiercy Wejcherta mają inne plany, w biznesie zostaje najwiekszy udziałowiec ITI wdowa po Wejchercie,ale trzeba spłacic jakoś resztę rodziny Wejechertów dlatego ITI potrzebowało kasy na spłatę reszty rodziny Wejchertów no i nka prawie wykonczyła TVN który jest kierowany przez grupę ITI ale za 3, 4 lata może byc już w rękach Canal+.

Dodam coś żartem ponieważ za 3 lub 4 lata TVN będzie w rękach Canal+ to gdy będziemy oglądac Fakty TVN to bedą chwalic komunistyczny Wietnam poniewż Canal+ ma platformę cyfrową K+ joint venture z komunistycznym rządem Wietnamu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andyg N ma umowę z 20th Century Fox która wchodzi w życie od stycznia 2012 nie do filmów od stycznia 2012 tylko do filmów premierowych z grudnia 2010 roku już przykład w styczniu najnowsze Opowiesci z Narni, Dziennik Cwaniaczka, Ramona i Bezus z Fox, a w lutym parwdpodobnie Czarny Łabędz i Podróże Guliwera z Fox informacje dotyczące filmów w styczniu były na forum satkuriera i na forum n podał styczen grudzien admin forum n, też jest na n.pl na temat nPremium zwiastun niektórych filmów które będą w nowym roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierszyk znalazłem na forum n. Jest on na cześć nowej platformy:

Co się stało się, ta platforma satelitarna ma swoich abonentów w nosie

nowa metoda dymania abonenta swego, osobiście odnieście się do pomysłu tego

robicie tak, by nie było niczego !

Nie myślcie, że to żart, my abonenci jesteśmy poważni

jednak każdy ma coś, co go w życiu drażni

Wasza polityka informacyjna to jest zwykła kpina, najprostsza rzecz to jest dla Was problem !!!

myślicie, że te rozwiązania są bardzo dobre, godne nagrodzenia Noblem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej jest to logiczne. Natomiast nie sądzę, żeby długo istniały obie platformy. Koszty pracownicze, za podstawy typu prąd, woda itd. by się dublowały z prostej matematyki wynika, że zostanie jedna platforma. No chyba, że dojdzie jakiś element obecnie nie znany, przez który zostaną obie platformy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet odpowiedział dyplomatycznie, jakby powiedział, że któraś marka zostaje, to abonenci drugiej zrobiliby szum, który nikomu nie jest potrzebny. Z informacji przekazanych na konferencji jasno wynika, że ma być jedna spółka, oparta na tradycji i doświadczeniu Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie taka samo rozwijac się nowa platforma jak miała Cyfra+ ponieważ to grupa Canal+ w Paryżu będzie decydowac i to oni mają swoją strategie rozwoju Pay tv i nawet jak zostanie marka n to Canal+ będzie ją urządzał po swojemu jak robi na całym Swiecie. ITI na razie rezygnuje z Pay tv tak jak UPC zrezygnowało w przypadku Wizja tv i zajmuje się w PL tylko dystrybucją kablową. Strategia grupy Canal+ jest najwarzniejsza, tak jak np France Telecom w przypadku TP a pózniej Orange :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to trochę tak szczerze zastanawia czemu tak zwlekają z tym połączeniem ofert, tzn. wymianą między sobą kanałów???

 

Wiem, że twierdzą, że muszą czekać na wszelkie zgody i bym się zgodził, że muszą jeśli chodzi o połączenie sieci sprzedaży itp., ale polemizowałbym czy trzeba czekać na te zgody, jeśli chodzi o wymianę między sobą kanałów.

 

Najlepszy przykład to kanały "Nki" w ofercie "TP", bo napiszmy sobie szczerze ten układ między nimi to jest defacto fuzja (te same kanały, nazwy i zawartość pakietów), bo "esencją" platformy cyfrowej jest właśnie oferta, a nie sieć sprzedaży czy księgowość, a nikt jakoś nie występował o zgodę "UOKiKu" na tę współpracę.

 

Moim zdaniem powinni do czasu oficjalnej zgody na fuzję nawiązać taką właśnie współpracę jak "Nka" z "TP", a nie czekać i wtedy "Nkowicze" mieliby już od wznowienia rozgrywek całą "Ekstraklasę", a "Cyfrowicze" "Ligę Mistrzów" :D .

 

Dziwię się właśnie, że nie poszli w tym kierunku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...